Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

to się w dzisiejszych czasach kolega nazywa
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

hehe skoro tam mówisz, ale to kolega nie powinien robić szkód:d
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ja żadnych szkód nie robię :) Ja jestem bardzo pożyteczny zawodnik :cool: Koronę podzielimy na pół i będziemy mieć księżyce :) A odnośnie pogody to u mnie musi być ładna ponieważ jeszcze nie zakończyłem sezonu motocyklowego :cool: Przykład ostatnich kilku dni i kilku kolejnych pogody u mnie ;)
pogoda.jpg
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Całkiem ładna pogoda, trzeba to przyznać:)
A korone da się dzielić na 2? przecież to będize trudne do przełamania.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Od tego są tarcze diamentowe :D
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

a gdzie taką znajdziesz?
Ja mam taka jedna duża do szlifierki i jedna taka mini do wycinania dziurek w butelkach sobie kupiłam
Damy rade księżyc mi się podoba
a z tą mapą pogody Michałku, to teraz było po bandzie u mnie albo pochmurno albo pada cały dzień
chyba się zmuszę to stawiania jakiś domków na Maratonie
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Tak myślałem, że pogoda u mnie Ci się bardzo spodoba :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

I jak tam cudaki?...slyszalem, ze White Lords alias White Nups stracilo miasto na cudakowej wyspie, prawda li to?
a Never na wszystkich cudakach najszybciej rozpoczyna nowe poziome...zdaje sie, ze w miare dobrze sa zorganizowani, czego nie mozna powiedziec o innych.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Wszystko jest tak jak miało być :)
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

I jak tam cudaki?...slyszalem, ze White Lords alias White Nups stracilo miasto na cudakowej wyspie, prawda li to?
a Never na wszystkich cudakach najszybciej rozpoczyna nowe poziome...zdaje sie, ze w miare dobrze sa zorganizowani, czego nie mozna powiedziec o innych.

Wystarczy spojrzec na ranking :)
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

I jak tam cudaki?...slyszalem, ze White Lords alias White Nups stracilo miasto na cudakowej wyspie, prawda li to?
a Never na wszystkich cudakach najszybciej rozpoczyna nowe poziome...zdaje sie, ze w miare dobrze sa zorganizowani, czego nie mozna powiedziec o innych.
się tak nie chwal kiedy rozpoczynacie bo zaczeliście jak nikt nie wiedział ze się era cudów zaczęła co jest cokolwiek nie hallo,
u mnie chyba około 18ej pojawiła się informacja że era cudów się zaczęła
Nie pamietam jak to na Ypsilonie było ale chyba to było pierwsze co widziałam po zalogowaniu rano, ogłoszenie ery cudów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

się tak nie chwal kiedy rozpoczynacie bo zaczeliście jak nikt nie wiedział ze się era cudów zaczęła co jest cokolwiek nie hallo,
ciach.
sie nie chwale bo ja nie z Never
ploty glosza ze never nie takie mocne i czujne bo bez wiekszego problemu wbito im kolona do miasta na cudaku (brawa dla tego pana co dal sobie wbic hahaha), kolona udalo sie zatopic, ale neverki o malo sie przy tym nie posrali z wysilku
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

zawały stany przed zawałowe chyba sa częścia tej gry, ale generalnie spodziewam się że na tym etapie każdy sojusz ma izolatki przygotowane
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

na spokojnie miasto odbite
roznica jest taka ze my im klocka wstawilismy i obronilismy mimo tego ze to ich okolica i atakowali odrazu po wejsciu
a oni nam wstawili kolona i tylko 3 wsparcia gdzie po 2h sie dowiedzielismy ze stoi kolon sory nie chce nikogo obrazac ale trzeba byc niemadrym umyslowo aby wtsawic kolona na cudaka i myslec ze sie utrzyma na 2k birem
fakt bonus itp rozumiem ale ranking cudakow atakujacych obroncow i wojownikow o czyms swiadczy
dodam ze ten kolon to byl wypadek przy pracy i prawdopodobnie pierwsza i ostatnia okazja na zablokowanie nam cudu niestety ktos bez rozumu nawqet w bonusie okupacji nie utrzyma

- - - Automatycznie połączono posty - - -

sie nie chwale bo ja nie z Never
ploty glosza ze never nie takie mocne i czujne bo bez wiekszego problemu wbito im kolona do miasta na cudaku (brawa dla tego pana co dal sobie wbic hahaha), kolona udalo sie zatopic, ale neverki o malo sie przy tym nie posrali z wysilku
smiley_emoticons_lol.gif
wypadek przy pracy kazdemu sie zdarzy oni dostali kolona i przed bonusem nie potrafili odbic na swoim terenie tu byla powtorka tylko nie potrafili swojej okupki obronic
wyobrazam sobie radosc na ich forum rzucanie sie sobie w ramiona szampany otwarte impreza do rana jednak zapomnieli ze nie walcza z jakimis cosikami do ktorych wystarczy pelny deff i 300birem aby utrzymac okupke niestety wlasnie stracili swoja szanse na zablokowanie nas czy to w wygraniu swiata czy w zdobyciu korony
pozdrawiam i zycze udanej imprezy
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

się tak nie chwal kiedy rozpoczynacie bo zaczeliście jak nikt nie wiedział ze się era cudów zaczęła co jest cokolwiek nie hallo,
u mnie chyba około 18ej pojawiła się informacja że era cudów się zaczęła
Nie pamietam jak to na Ypsilonie było ale chyba to było pierwsze co widziałam po zalogowaniu rano, ogłoszenie ery cudów.


jak mozna nie zauwazyc bylo ze zaczela sienera codow jak po zalogowaniu wywalilo informacja na pol strony...
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

a i bym zapomnial niedlugo bedziecie mogli nam mowic "KRÓLOWIE" lub "WŁADCY ŚWIATA" to my tu rozdajemy karty i wszystko jest pod nasza kontrola przykro mi
czlowiek to powie Never rzadzi na maratonie
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Na tego kolona leciało 22 wsparcia i 257 ataków. To mówi samo za siebie i więcej chyba nie muszę nic dodawać:cool: Dwie godziny stał bez żadnego ataku od Nas i mimo to nie potrafili go obstawić, więc to też mówi samo za siebie o WL i też nie muszę nic więcej dodawać :D
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

jak mozna nie zauwazyc bylo ze zaczela sienera codow jak po zalogowaniu wywalilo informacja na pol strony...
komu? mnie nie a tego dnia naprawdę kilka razy sie logowałam i około 18 wywaliło mi info chyba nawet na stronę

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na tego kolona leciało 22 wsparcia i 257 ataków. To mówi samo za siebie i więcej chyba nie muszę nic dodawać:cool: Dwie godziny stał bez żadnego ataku od Nas i mimo to nie potrafili go obstawić, więc to też mówi samo za siebie o WL i też nie muszę nic więcej dodawać :D
Już wiem czemu mój sojusz Same Lamy sie nazywa hahahaha
na kolejną rozgrywke musze też odpowiednią nazwę dobrać hahaha
 
Do góry