Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23905

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

szczerze mówiąc to ja na nowym systemie podboju jeszcze nie grałem ale stary mi bardzo przypasił i nie zamierzam tego zmieniać :D
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Mi nowy system wcale nie podchodzi, ale każdy lubi co innego :)
 

DeletedUser23889

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

jeśli juz to tylko stary ze stara banda:)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Haa dokładnie :) Prędkość 2x a reszta bez znaczenia :D
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A ja uważam, że morale powinny być aktywne. Ja miałem ciekawą sytuację na Retimno i od tamtej pory inaczej patrzę na morale :) Trafiłem tam na wyspę gdzie dwa sojusze się prały i miały tzw front. Aby skończyła mi się ochronka to musiałem ciągle wojskami uciekać bo szukali surek. Jedni mnie nie chcieli przyjąć bo byłem za mały :) drudzy nie chcieli bo myśleli, że jestem szpiegiem tych pierwszych :D I tak ani nie mogłem się za bardzo rozbudować bo co zebrałem trochę surek to leciał atak i trzeba było je zużyć (targowisko miałem za małe żeby tam chować), ani nie mogłem dołączyć do żadnego sensownego sojuszu. Czekałem cierpliwie na kolona, ale go nie było bo miasteczko za małe :p Do rozbudowy akademii i zbadania podboju żeby stamtąd zwiać trzeba trochę surek zebrać, a wioska 3k za szybko tego nie produkuje. Pouciekałem kilka dni, a potem mi się znudziło i zrezygnowałem z tamtego świata :) Od tamtej pory inaczej patrzę na morale i uważam, że powinny być aktywne :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

nowy system lepszy, dajesz kolona na szaraka i jak wejdzie wiocha twoja nie trzeba czekać 12 godzin. Pykam jeszcze na Pella tam nowy system i nie straciłem tam prawie ani jednego miasta na rzecz przeciwnika o Maratonie nie piszę tu za parę wiosek poszło:)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No dla mnie jednak stary system i morale aktywne :) Czasem fajnie jak ktoś się rozbija o Ciebie na niskich moralach :D
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

w starym fajne może być wstawienie komuś kolona na krótko przed aktywacja urlopu, miasto praktycznie Twoje bez wstawiania wsparć, zwłaszcza jak właściciel nie pilnuje miasta:)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

W starym jak masz apkę i dobrze potrafisz operować wojakami to nie buduje się defa ani muru a klocki się bije cofką :D To mi się najbardziej podoba :D
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

nie no stary system lepszy
najlepiej podobny do maratonu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
nie ma nic gorszego jak stary system
ale kazdy lubi inaczej:)
Jak by nie było wszystkim co jeszcze tu na Maratonie sie bawią
ZDROWYCH POGODNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT
 

DeletedUser23889

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Asiu Tobie również życzymy zdrowych i pogodnych świąt w gronie rodziny:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Wesołych Świąt Wszystkim :) Tak do systemu podboju dla mnie najlepszy jest stary system podboju i morale daje to dodatkowe mozliwosci. Co do nowego systemu podboju to jakos ciezko mi sie przekonac :)
 
Do góry