Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Powstała jakaś koalicja przeciw TR czy każdy sojusz próbuje sam coś ugrać?
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No coś się dzieję, jakieś grupki powstają :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

nom Valeo lamy bw-z i chyba kuźnia we 4 próbowali rozbić naszą okupacje ale jakoś słabo to wyszło ^^ dzisiaj trzeba policzyć ile ogni stracili o ile raporty jeszcze są ;) miasto stracił intruzorek ,który ma ciekawy link w swoim opisie https://www.youtube.com/watch?v=TbHVMPsKvQ0

no i chyba sam się nagrywał ;p

cytat z rozmowy mojego gracza z nim (pumski)

<Ciach>

Ogólnie zabawa pozytywna ;)

Usunięcie wiadomości prywatnych
Kakardinho
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

nom Valeo lamy bw-z i chyba kuźnia we 4 próbowali rozbić naszą okupacje ale jakoś słabo to wyszło ^^ dzisiaj trzeba policzyć ile ogni stracili o ile raporty jeszcze są ;) miasto stracił intruzorek ,który ma ciekawy link w swoim opisie https://www.youtube.com/watch?v=TbHVMPsKvQ0

no i chyba sam się nagrywał ;p

cytat z rozmowy mojego gracza z nim (pumski)

<Ciach>

Ogólnie zabawa pozytywna ;)

Usunięcie wiadomości prywatnych
Kakardinho
już tak się nie podniecaj raz na wozie raz pod wozem :))
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

To dlatego tylu sojuszników teraz dobieracie :)
 

DeletedUser13738

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

a jak ocenicie takie zachowanie wodza sojuszu WNE ? :)

<Ciach>

Wcześniej potopiło sie na tym mieście kilka...albo kilkanaście kolonów WNE i IR

Usunięcie treści pw
Kakardinho
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

:D Co tu oceniać, jak coś też mogę jedno przygarnąć :rolleyes:
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

co tu tak cicho, co tam u TR? coś gracze wam szybko kończą kariery jak tylko sie ich dotknie? czy to taka taktyka, żeby na grepostat nie było widać straconych miast sojuszu?
... a z tr odszedłem sam, ot tak żebyście nie mieli satysfakcji z przejęcia ich miasta
ale robienie restartu tylko dla statystyk sojuszu to już przesada, poprawcie regulamin albo szkolenie swoich graczy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

TR sypie się, bo myśleli, że zawsze będą wygrywać, a jak zaczeli miasteczka im zabierać, to i morale cieniutkie i szaraczków przybywa ;)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

i milion paktów nawet nie pomoże :eek:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Cóż tam się dzieje w świecie?
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Dużo osób kończy :) Raczej brak czasu :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

co tu tak cicho, co tam u TR? coś gracze wam szybko kończą kariery jak tylko sie ich dotknie? czy to taka taktyka, żeby na grepostat nie było widać straconych miast sojuszu? ale robienie restartu tylko dla statystyk sojuszu to już przesada, poprawcie regulamin albo szkolenie swoich graczy :D

Nie wiem kto zachwycał się tym sojuszem ale na pewno nigdy nie spotkał graczy TR na innych serwerach. Wielu z nich dostało baty na innych serwach i tu widzę historia się powtarza. A resety? kilku ich graczy zawsze tak kończy grę poza tym jak każdy zauważył ze żywot na maratonie zakończył sojusz grzybiarzy którzy zasilili inne sojusze. Ogólnie serwer bardzo nudny dlatego ludzie kończą a do tego morale które nie pozwalają na swobodną grę. To tyle ode mnie o sytuacji na świecie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Serwer jest taki, jacy są gracze.. Jak ktoś robi szaraki, bo atak na niego poleciał, to i nudą wieje.. Morale nie ma nic do tego
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Serwer jest taki, jacy są gracze.. Jak ktoś robi szaraki, bo atak na niego poleciał, to i nudą wieje.. Morale nie ma nic do tego

oj mylisz się morale mają duży wpływ na grę :) może tam w waszym rejonie za bardzo nie gdyż każdy ma mniej więcej podobna ilość miast ale na innych morzach to zmora:) z chęcią oddałbym połowę miast a nie ma komu bo brak slotów, nikt nie atakuje i ja tez mam przez morale coraz mniej celów do farmienia itd dlatego napisałem o nudzie. Zresztą szmunkling ma podobnie dlatego czekamy jak zareaguje sojusz top 1 na nasze ataki bo póki co valeo i inne tylko sie przyglądają jak ich bijemy. Na koniec dodam że nie potrafili wykorzystać 5 dniowych wakacji naszych 2 graczy :) oczywiście za sponsorowanych przez sojusz Roma Invicta;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ty zawsze lubiłeś wciskać farmazony.
Chyba zaspany jestem, bo jakoś nie widzę, żebyśmy dostawali od kogoś potężne lanie.
Może pomyliły Ci się światy? I piszesz nie w tym temacie co chciałeś.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ty zawsze lubiłeś wciskać farmazony.
Chyba zaspany jestem, bo jakoś nie widzę, żebyśmy dostawali od kogoś potężne lanie.
Może pomyliły Ci się światy? I piszesz nie w tym temacie co chciałeś.

Farmazon hm to wydaje mi się ze taki nick miałeś na jednym serwie ;) Czekamy zatem na wasze ataki bo póki co to tylko my was atakujemy :) jeśli nic się nie zmieni na tym serwerze to zakończę grę bo to staje się tak nudne że aż mi nie dobrze. Jeśli Valeo takie jest mocne i nikt ich nie leje ba nawet wszyscy ich się boją to pokażcie że gracie bo budować domki można też w simsach :) polecam tą grę tym którzy nie walczą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nie wiem, ani po jakim nick'em tutaj pogrywasz, ani jaką nazwę ma sojusz , w którym jesteś.
Ale pewnie dlatego, że te Twoje ataki, nie odbiły się żadnym echem na forum naszego sojuszu.
Może masz za niskie morale, żeby Ciebie atakować, i nikt nie chce zawracać sobie gitary?
 
Do góry