Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

co ne zmienia faktu ze i tak byliscie duzo lepiej przgotowani na cudaki niz my a jednak ....
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

co ne zmienia faktu ze i tak byliscie duzo lepiej przgotowani na cudaki niz my a jednak ....
nie wiem kto był lepiej przygotowany, nikt mnie nie zaprosił na zwiedzanie i porównanie możliwości
My jako sojusz nie mielismy w planie tego co robimy a to znaczy że nie było prikazu konkretnych wielkości targów czy czego innego
Pomijam że pierwszy raz biore udział w takim wyscigu wiec jestem w stanie zacytować pana Spocka
"fascynujące"
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

tylko pierwsze 4 cudaki wybudowane przez jeden sojusz są coś warte, koronę na upartego może dostać każdy sojusz, ale nagrodę za wybudowanie 4 pierwszych tylko jeden:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A tu dlej każdy pewny siebie. nie wiem czy zauważyliście ale cuda cały czas trwają . Nie jarajcie się koroną bo wystarczy jedna blokada i jej nie dostaniecie..
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jak napisałeś "to jest tylko gra", więc czy na każdym kroku musicie obrażac wszystkich dookoła a siebie stawiać na piedestale?
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Zacytuj proszę mój post w którym kogokolwiek obraziłem:)
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

JA nie będę wspominał o wygranej a raczej poruszę temat lojalności graczy WL. Wstyd, żeby gracze WL pisali do nas potajemnie, czy ich przyjmiemy do siebie !! Wolałbym paść na dno ze swoim sojuszem niż błagać o przygarniecie bo chce wygrać. Nie jest to blef wszystkie Privy mamy zachowane o ile już wasza/ich rada tego nie dostała bo się nad tym zastanawiamy. Współczuje
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Rada to dostała, ale co zrobią to ich temat, a znając ich to nie zrobią nic:cool:
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A tu dlej każdy pewny siebie. nie wiem czy zauważyliście ale cuda cały czas trwają . Nie jarajcie się koroną bo wystarczy jedna blokada i jej nie dostaniecie..

nie no prosze cie nie rozsmieszaj mnie xd czego my sie mamy bac? waszych torped po jednej zapalce albo jednym kocurze? mowisz o pewnosci siebie hmmm a jak mamy nie byc pewni skoro leci 7 cudakow szybciej niz wasz jeden? mieliscie okazje zablokowac nas ale co zrobiliscie? pod siebie jedynie bo aby stracic okupke na cudaku t w bonusie to trzeba byc super hiper pro i jeszcze po tych wszystkich akcjach mec czelnosc pisac w nasza strone ze jestemy zbyt pewni siebie i ze nas zablokujecie hmm o blokadzie widzialem pw wasze juz spory kawal czasu temu i jakos do tej pory nie widze nic innego oprocz atakow po 1 zapalce lub biremie dopasowane tak zeby wygladalo to jako kolon sory ale musilibysmy sie nazywac White Lords aby sie takim czyms przejmowac
nie ma to jak potopic mase woja na biremach z mysla ze wsatwicie nam kolona
popatrz jakbysmy chcieli to juz byscie mieli cudaki z glowy co zreszta udowodnilismy blokujac wam jednego cudaka wy macie sporo miast w okolicy naszych cudow i co? wielkie konskie caco bo nie wiem co tym chcecie osiagnac
jeszcze apropo blokady
smieje sie z tego masakrycznie bo era na dniach sie skonczy a wy o blokadzie mowicie haahahahahhahahhhahahahhahahah prosze cie serio az tacy naiwni jestescie ? zanim wy nam co kolwiek zblokujecie to cudaki sie skoncza a wasze miasta obok naszych cudow zostana zrownane z ziemia
serio zejdz na ziemie i przyjmij do wiadomosci to ze nie macie szans z nami w zadnym starciu
szacunek za podjete rekawice ale walka byla jedno stronna ale mimo to i tak szacunek sie wam nalezy za checi walki bo wykonanie to juz wasza kompetencja zawinila
jednoczesnie jst mi przykro ze az tak wam siedlismy na psychike ze siegacie po ostateczne srodki ratunku i w dalszym ciagu zyjecie w nadzieji ze co kolwiek nam zrobicie tylko atakami po 1 zaplce

juz byscie sie mogli troche wysilic i atakowac po 10 zapalek serio wiecej emcji by bylo bo juz od dluzszego czasu to nawet nie patrze od kogo leci atak i na jakie miasto bo szkoda poprostu mojego czasu
tak jak juz mowilem za kilka dni bedziecie nam mogli pisac wasza krolewska mosc i moze na innym swiecie wam sie uda nas pokonac bo tutaj nie liczyl bym nawet na zbudowanie jednego cudu na 10lvl
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Haaaa kolejna akcja dzisiaj przepięknie pokazała władcę Maratonu:cool:
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

White Lords tak cienko stoi z łaskami, że sępi u swoich wrogów, normalnie żal. Zrozumiałbym to jakby pisali do Never, ale piszą do nas a my praktycznie cudaków nie budujemy, no niby budujemy jednego, ale raczej dla sportu;)
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

White Lords tak cienko stoi z łaskami, że sępi u swoich wrogów, normalnie żal. Zrozumiałbym to jakby pisali do Never, ale piszą do nas a my praktycznie cudaków nie budujemy, no niby budujemy jednego, ale raczej dla sportu;)

pisza do nas pisza xd
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

nie lubie was popsuliscie mi za szybko zabawe
juz nie mam powodu ludzi wyzywać
smiley_emoticons_frown.gif

I jako pierwsza Lama pozwole sobie wam pogratulować
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Bilans dnia dzisiejszego:cool: Dziękuje WL za punkty walki;)
aaaaaaaaaaaaa.jpg
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ogromne brawa dla kolegi z WL :D Zablokował w sposób najpiękniejszy swoich byłych sojuszników:D Mistrzostwo świata;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

I jak tam WL macie już cudaki pobudowane??
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

I jak tam WL macie już cudaki pobudowane??


hehe oj wielki sojuszu White Lord z iloma sojuszami się jeszcze zmówicie, żeby nas zablokować

id, magnus,Same Lamy może podesłać wam kilku od nas z czarami i surowcem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry