Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

różnica w momencie wybudowania 9 lvl Kolosa miedzy Never a ID-WH naprawdę niewielka, jakieś 10 minut. Może by tak zainteresowani podali czas zakończenia budowy np. na godzinę 12. Trochę emocji by było
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

różnica w momencie wybudowania 9 lvl Kolosa miedzy Never a ID-WH naprawdę niewielka, jakieś 10 minut. Może by tak zainteresowani podali czas zakończenia budowy np. na godzinę 12. Trochę emocji by było
smiley_emoticons_hecheln.gif

Nie powiem ale zaczyna być troche to eksyctujące :)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

różnica w momencie wybudowania 9 lvl Kolosa miedzy Never a ID-WH naprawdę niewielka, jakieś 10 minut. Może by tak zainteresowani podali czas zakończenia budowy np. na godzinę 12. Trochę emocji by było
smiley_emoticons_hecheln.gif
To może od razu podamy stan wojsk w miastach, wysokość muru i kiedy jesteśmy aktywnie a kiedy nie :confused:
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Asiu to notuj, że dzisiaj brzydka pogoda i nie ma jak pojeździć :(
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Asiu to notuj, że dzisiaj brzydka pogoda i nie ma jak pojeździć :(
Michał ale mi przykro
To pewnie kara za te wszystkie twoje ładne kiedy u mnie padało,
Ale to nic za dwa tygodnie nam sie pogody wyrównają:)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No tylko nie zapomnij dać znać ;)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No ja nawet nie widzę innej opcji;)
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jakby co to najlatwiej mi wstawic kolona po 1 godzinie w bonusie
Jak juz tak mowimy sobie co i jak a no i bym zapomnial miasta na foroncie prawie puste wiec zeby emocje byly to ciekawe czy dalo by rade w 3h odbic kolona xd
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Lordy są w depresji, ale co ważniejsze wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze 7 cud Neverom ucieeeeka.
PS. a wszystko zależy od tego ile kto jest w stanie nastukać łask :)

Super z ciebie komentator:p moze jeszcze jakies info uslyszymy hehe?

Swoja droga korony mamy przyszykowane jeszcze tylko kosmetyka, grawerujemy na nich napis "NEVER "
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No ja nawet nie widzę innej opcji;)
typuję że 17ego przekrocze granice kraju i w okolicach południa będę piła kawunie we własnej kuchni albo na mojej własnej rogówce, z nogami na moim stole hahah

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Super z ciebie komentator:p moze jeszcze jakies info uslyszymy hehe?

Swoja droga korony mamy przyszykowane jeszcze tylko kosmetyka, grawerujemy na nich napis "NEVER "

za marzenia na szczęscie nie karają
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

typuję że 17ego przekrocze granice kraju i w okolicach południa będę piła kawunie we własnej kuchni albo na mojej własnej rogówce, z nogami na moim stole hahah
Wbijam się na kawę :D
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

typuję że 17ego przekrocze granice kraju i w okolicach południa będę piła kawunie we własnej kuchni albo na mojej własnej rogówce, z nogami na moim stole hahah

- - - Automatycznie połączono posty - - -



za marzenia na szczęscie nie karają

Raczej fakty;) ale obiecuje ze podziele sie z toba, chyba nie masz nic przeciwko zeby ponosic korone z never:)?
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Super z ciebie komentator:p moze jeszcze jakies info uslyszymy hehe?

Swoja droga korony mamy przyszykowane jeszcze tylko kosmetyka, grawerujemy na nich napis "NEVER "

Japkowy juz zlozyl zamowienie kaazda korona bedzie miala wylozony diamentem nick gracza oraz nazwe sojuszu jutro powinny dojsc
Oficjalna koronacja odbedzie sie w swiatyni korona zostanie nalozona na glowe kazdego z graczy a po koronacji wielka uczta uczta w wiszacych ogrodach niestety na uczcie bedzie dostepny tylko alkohol w kazdej postaci i w kazdym rodzaju oraz chleb ze smalcem i ogorkem
Podem udamy sie do piramid bedziemy sie bawic w podchody
Nastepna atrakcja to skoki na bandzi z latarni morskiej oraz na obiad swieza ryba frytki surowka oraz wytrawne wino
Kolejna przygoda odbedxie sie przy kolosie gdyz kazdy z uczestniko bedzie musial wspiac sie na sama gore kolosa
W nocy wszyscy udamy sie do grobowca aby uczcic minuta ciszy pamiec o graczach never ktorzy polegli podczas wojny
Na koniec udamy sie wszyscy pod posag zeusa aby pasc krzyżem przed posagiem aby rano wstac i miec ta swiadomosc ze impreza byla udana a przy okazji bedzie to mozliwosc do odpokutowania wszystkich win i zadym naszych graczy
Wszystkich chetnych bardzo serdecznie zapraszamy zbiorka jutro o godzinie 15 w swiatyni gdzie przed koronowaniem odbedzie sie msza swieta dziekczynna zamowiona przez wladze never
Pozdrawiam
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Raczej fakty;) ale obiecuje ze podziele sie z toba, chyba nie masz nic przeciwko zeby ponosic korone z never:)?
Mnie korona do koloru oczu nie pasuje po za tym jestem juz umówiona w tym temacie z Michałem jako jedyne cuda na Maratonie dzielimy korone na pół hahahaha
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Już nawet tarcze kupiłem do cięcia :D
 

DeletedUser16379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

ciekawe ile do końca :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Budowa Cudu Świata (Kolos Rodyjski) została ukończona. Mieszkańcy twojego imperium hucznie świętują to wydarzenie. Bogowie również patrzą na twoje osiągnięcie z poważaniem! Strzeż się jednak wrogów, którzy będą chcieli zniszczyć Cud!
 
Do góry