Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20734

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Dziękujemy wszystkim graczom z całego świata za wspaniałą rywalizację i chwilę trzymające w napięciu. Jednocześnie przepraszamy wszystkich którzy byli w jakikolwiek sposób obrażani przez naszych graczy.

Jak wszyscy wiemy jest to gra strategiczna i ktoś musi przegrać by ktoś mógł wygrać.
Na nasz sukces zebrało się wiele czynników. I praca wielu ludzi.

Dziękuje wszystkim za wspaniałe chwile a za te gorsze przepraszamy.

W imieniu sojuszu Never pozdrawiam wszystkich graczy świata Maraton

Joanna
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Moje gratulacje
to było fascynujące przezycie dla mnie, tym bardziej że po raz pierwszy brałam udział w stawianiu cudaków,
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Podziekowania dla graczy honorowych z przeciwnego sojuszu dla tych ktorzy potrafili grac w miare uczciwie nie szukajac deogi na skroty
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Dziękujemy za chwile napięcia i za to że podjęliście rękawice :) Mam nadzieję, że na kolejnych światach również będziemy grać razem i na następnym to Wy Nas zaskoczycie:)
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

W momencie gdy pisalem ze podziele sie korona z tona hnoss wiedzialem ze mamy przewage;) ale i tak chetnie sie podziele! Gratki dla wszystkich, zrobilismy to co do nas nalezalo
Miłe z twojej strony ale hnoss korona do koloru oczu nie pasuje, jak pisałam,
sporo sie chyba w temacie cudaki nauczyłam na tym swiecie i skromnie napisze że jak mi sie korony zachce to będe ja miała,
Ale nie jako Hnoss bo na tym nicku juz nie pogram za wiele swiatów jako hnoss obskoczyłam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Gratuluję Zwycięzcom PikPok
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Oj mysle ze by ci pasowala:) no nie powiem bylo u nas duzo madrych glow kazdy dolozyl cegielke od siebie. Nie mniej jednak gratki dla wszystkich

Popros Michała o te moja fotke co mu ostatnio wysłałam i naprawdę skoryguj swoje zdanie buhahaha
wiecej tego typu niestety juz nie ma chyba a może w naszej karczmie by sie znalazło cos jeszcze hahaha
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Poprosze bo z natury ciekawy jestem;) a nasze droczenia wez w niepamiec dla smiechu sie chwalismy ale nie ukrywam ze przyszlismy tu wygrac.. od pocztaku. Milo czytac privy od grCzy z przeciwnych sojuszy , kto wie moze na innym swiecie zagramy razem a moze znowu jakoprzeciwnicy heh

Póki to droczenie to mi nie przeszkadza, ale czasem to jak sie czyta mało smazne kawałki, te przechwałki nie tak dawno, które wam tak niemile przerwałam, gram długo w grrepo, mam masę znajomych z którymi wiecznie przecinamy sobie sciezki gdzies na jakims świecie, raz jako przciwnicy, czasem sojusznicy ale zawsze fajnie jak z dystansem i humorem podchodza do tego co sie dzieje,
bez tej nuty zadufania w sobie,
ja tam nie musze sie przechwalac żeby wzbudzac głebokie emocje u graczy wystarczy profile niektore poczytać hahaha
 

DeletedUser23582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

ja ze swej strony też gratuluję
też pierwszy raz budowałem cuda i dużo się od was nauczyłem
może walniecie sobie fotkę w koronach
smiley_emoticons_lol.gif

no i czekamy na kolejny fajny świat
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

co tu tak cicho sie zrobiło?
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A pisałam zacząć cuda po Nowym Roku stawiać haha
czyli nic nie tracę Michałku jak widzę
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No nic nie tracisz bo jest cisza i spokój. Coraz więcej osób rezygnuje z gry ale do zamknięcia świata jeszcze na szczęście daleko :)
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

i daleko do takiego idealnego dla mnie
Czyli nic tylko sie relaksować :D
 

DeletedUser23582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

i co wiadomo kiedy wreszcie ten nowy świat rusza ?
bo na maratonie coraz nudniej
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nie wiadomo, zawsze to usłyszysz, że to kiedy wyjdzie świat okazuje się dopiero kilka dni przed jego startem zwykle i, że latają ogłoszenia.:p
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jak ruszy jakiś z fajnymi ustawieniami, świat na nowym systemie podboju to może wskoczę, ale na razie kończę dwa światy, które i tak zabierają za dużo czasu.
 

DeletedUser23582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

nie no stary system lepszy
najlepiej podobny do maratonu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry