1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Mochlos

Dyskusja w 'Mochlos' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 18. Lis 2018.

1. Rexio4884

Rexio4884

Ktoś coś mówił o sojuszu bobów [​IMG]

2. niemal abstynent

niemal abstynent

Oo, spiny na takim świecie i to jeszcze w ochronie :D aż bym wbił pograć z ciekawości, ale nie mam czasu nawet jednego świata dobrze ogarnąć...
    chyba że ktoś przyjmie kolesia który planuje miesiąc siedzieć z dwoma wiochami, to możecie napisać

crisbdg lubi to.
  3. Człowiek Lasu

Człowiek Lasu

Tutaj powinni zmienić ustawienia - te widełki w których można atakować lub być atakowanym z 20 % na min 40 % inaczej ciężko nawet misje z samouczka zrobić w początkowej fazie gry ( tę o ataku na inną osobę ).

Screenshot_1.png

przy 16 k pkt mogę atakować od ≈12,8 do ≈19,2 k pkt co daje 14 graczy na cały serwer ... (Alona86 jest przedostatnia)
    Gorszą sytuacje ma top 1 on dopiero może atakować graczy od ≈17,680 - czyli nikogo ...
    Jeszcze jak ktoś ma większe sojusze to już w ogóle życzę powodzenia ;)

PS: zapomniałem dodać jeszcze, że przy prędkości jednostek x2 można zapomnieć o ataku graczy z całego serwera- fajnie, że zrobili ograniczenie dla słabszych graczy nie mam nic przeciwko, ale te 20% to za dużo oraz prędkość jednostek na takim świecie powinna być minimum x4.

niemal abstynent lubi to.
  4. Rexio4884

Rexio4884

Dlatego warto jak najbardziej dostosować się do swojej wyspy, by móc atakować jak najwięcej osób [​IMG].

5. Człowiek Lasu

Człowiek Lasu

czyli co - po prostu nie grać ? a pkt walk które zdobędziesz zbierać do skarbonki , bo jak podbijesz coś to masz efekt powyżej ..

Ostatnio edytowane: 1. Gru 2018
    niemal abstynent lubi to.
  6. Rexio4884

Rexio4884

No niestety taki świat, co ja poradzę [​IMG]

7. jalub2003

jalub2003

Witam wszystkich czytelnikow, mam problem zaczalem grac na swiecie mochlos pobudowalem sie mam sojusz i wlasnie jeden jego czlonek zostal zaatakowany a ja nie moge zrobic kontr-ataku bo "Gracz bedacy celem jest za silny lub za slaby, aby mogl zostac zaatakowany
    ps miasta z kolega mamy zalozone tej samej godziny no a ze wiecej gram no mam dwa miasta i wiecej punktow ale to dalej nie ma sensu
    nie wiem czy temat zostal juz omawiany ale nie znalazlem uzywajac opcji szukaj

8. Człowiek Lasu

Człowiek Lasu

tu masz odpowiedź na swoje pytanie
    dodatkowo polecam przeczytać https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Świat_obfitości

9. Polanus

Polanus

Witam, mój pierwszy post na tym świecie.

Odwiedziłem świat z ciekawości i nadal jestem.
    Dlaczego?

To świat wyrównanych szans.
    Gdy będziesz chciał podbić miasto , będziesz musiał się zniżyć lub dorosnąć do poziomu przeciwnika.

PS.
    Gdzieś zgubiłem link do forum M.M.A.
    Wszyscy czytają a ja nieo_O

Ostatnio edytowane: 7. Gru 2018
  10. Borek39

Borek39

Trochę lipa , z tym że nie można atakować słabszych to ok , ale jeśli chcę zaatakować silniejszego to biorę konsekwencje na siebie

11. Pan Gołomp

Pan Gołomp

Ta tyle że silniejszy nie mógłby ci oddać, więc trochę słabo by było dla niego

Big Kamil i Rexio4884 lubią to.
  12. Rexio4884

Rexio4884

No właśnie [​IMG]

13. Człowiek Lasu

Człowiek Lasu

Takie coś przecież jest z morale - słaby bije mocnego a mocny tylko się czerwieni ;)

Tutaj tak 40% by było w sam raz - 20% to są za małe widełki - prawdopodobnie ktoś z góry nie przewidział tak licznej obstawy tego serwera ;)

14. *El Gato*

*El Gato*

Po tym co tutaj przeczytałem to głupota te 20%.. Tutaj jest nowy system podboju? Jeśli tak to kolejny problem;) mianowicie gracz 10k ma bunt, atakować go może tylko określona grupa graczy których te 20% wyselekcjonuje :) ale wspierać może każdy? Tak? Nie wiem kto takie głupie zasady wymyślił ale jakby jakiś znajomy mi opisał takie zasady bez mówienia jaka to gra, to od razu bym zgadł że to od i$$o

15. idziu123

idziu123

Z tych wypowiedzi które tu przeczytałem wynika tylko żal złotników, że nie mogą uzyskać zdecydowanej przewagi z uwagi na ograniczenia. Ja uważam, że to jest pierwszy świat dający szansę tym słabszym graczom z mniej zasobnym portfelem. To nie jest świat z dominacją jednego sojuszu. Jesteś wytrwały i masz chęć do gry to będzie świat dla Ciebie

16. ikollini

ikollini

Jak przerób sury na Mochlosie :) Handel idzie pełną parą?

17. Człowiek Lasu

Człowiek Lasu

I tak i nie, złotnik zawsze znajdzie sposób na zdobycie 2 miasta oraz jego armia będzie znacznie silniejsza pędząc po szaraka.
    Jakie plusy ma tutaj "słaby gracz" ? Takie, że nie ma możliwości podbicia 2 miasta, nie ma możliwości zdobycia pkt walk na nast miasta.
    Faktycznie dość sporo było tych wypowiedzi, by stwierdzić żal złotników - ja akurat miałem 1 dnia taktykę na grę tutaj i realizuję ją w 100%

18. Polanus

Polanus

Cóż...

Znajdziecie mnie na szaro.
    To nie był świat dla mnie.
    Przykro mi, że zawiodłem przeciwników.

19. idziu123

idziu123

ale ruch na tym forum?

Big Kamil lubi to.

Do góry