Sytuacja na świecie Mochlos

DeletedUser27588

Guest
Ktoś coś mówił o sojuszu bobów
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31057

Guest
Oo, spiny na takim świecie i to jeszcze w ochronie :D aż bym wbił pograć z ciekawości, ale nie mam czasu nawet jednego świata dobrze ogarnąć...
chyba że ktoś przyjmie kolesia który planuje miesiąc siedzieć z dwoma wiochami, to możecie napisać
 

DeletedUser8673

Guest
Tutaj powinni zmienić ustawienia - te widełki w których można atakować lub być atakowanym z 20 % na min 40 % inaczej ciężko nawet misje z samouczka zrobić w początkowej fazie gry ( tę o ataku na inną osobę ).

Screenshot_1.png

przy 16 k pkt mogę atakować od ≈12,8 do ≈19,2 k pkt co daje 14 graczy na cały serwer ... (Alona86 jest przedostatnia)
Gorszą sytuacje ma top 1 on dopiero może atakować graczy od ≈17,680 - czyli nikogo ...
Jeszcze jak ktoś ma większe sojusze to już w ogóle życzę powodzenia ;)


PS: zapomniałem dodać jeszcze, że przy prędkości jednostek x2 można zapomnieć o ataku graczy z całego serwera- fajnie, że zrobili ograniczenie dla słabszych graczy nie mam nic przeciwko, ale te 20% to za dużo oraz prędkość jednostek na takim świecie powinna być minimum x4.
 

DeletedUser27588

Guest
Dlatego warto jak najbardziej dostosować się do swojej wyspy, by móc atakować jak najwięcej osób
smiley_emoticons_smilenew.gif
.
 

DeletedUser8673

Guest
Dlatego warto jak najbardziej dostosować się do swojej wyspy, by móc atakować jak najwięcej osób
smiley_emoticons_smilenew.gif
.


czyli co - po prostu nie grać ? a pkt walk które zdobędziesz zbierać do skarbonki , bo jak podbijesz coś to masz efekt powyżej ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31880

Guest
Witam wszystkich czytelnikow, mam problem zaczalem grac na swiecie mochlos pobudowalem sie mam sojusz i wlasnie jeden jego czlonek zostal zaatakowany a ja nie moge zrobic kontr-ataku bo "Gracz bedacy celem jest za silny lub za slaby, aby mogl zostac zaatakowany
ps miasta z kolega mamy zalozone tej samej godziny no a ze wiecej gram no mam dwa miasta i wiecej punktow ale to dalej nie ma sensu
nie wiem czy temat zostal juz omawiany ale nie znalazlem uzywajac opcji szukaj
 

DeletedUser8673

Guest
tu masz odpowiedź na swoje pytanie
Ograniczenia w atakach
Na światach obfitości nie będzie możliwości atakowania, jeżeli pomiędzy atakującym i atakowanym będzie więcej niż 20% różnica posiadanych punktów. Poprawi to możliwości rozwoju mniejszych graczy, ponieważ będą mogli być atakowani tylko przez graczy o podobnej sile.

Przykładowo: Jeżeli gracz ma 1000 punktów, nie może atakować gracza, który ma mniej niż 800 punktów. Nie może również atakować gracza, który ma więcej niż 1200 punktów.

dodatkowo polecam przeczytać https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Świat_obfitości
 
Witam, mój pierwszy post na tym świecie.

Odwiedziłem świat z ciekawości i nadal jestem.
Dlaczego?

To świat wyrównanych szans.
Gdy będziesz chciał podbić miasto , będziesz musiał się zniżyć lub dorosnąć do poziomu przeciwnika.

PS.
Gdzieś zgubiłem link do forum M.M.A.
Wszyscy czytają a ja nieo_O
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31893

Guest
Trochę lipa , z tym że nie można atakować słabszych to ok , ale jeśli chcę zaatakować silniejszego to biorę konsekwencje na siebie
 

DeletedUser8673

Guest
Takie coś przecież jest z morale - słaby bije mocnego a mocny tylko się czerwieni ;)

Tutaj tak 40% by było w sam raz - 20% to są za małe widełki - prawdopodobnie ktoś z góry nie przewidział tak licznej obstawy tego serwera ;)
 
Po tym co tutaj przeczytałem to głupota te 20%.. Tutaj jest nowy system podboju? Jeśli tak to kolejny problem;) mianowicie gracz 10k ma bunt, atakować go może tylko określona grupa graczy których te 20% wyselekcjonuje :) ale wspierać może każdy? Tak? Nie wiem kto takie głupie zasady wymyślił ale jakby jakiś znajomy mi opisał takie zasady bez mówienia jaka to gra, to od razu bym zgadł że to od i$$o
 

DeletedUser27891

Guest
Z tych wypowiedzi które tu przeczytałem wynika tylko żal złotników, że nie mogą uzyskać zdecydowanej przewagi z uwagi na ograniczenia. Ja uważam, że to jest pierwszy świat dający szansę tym słabszym graczom z mniej zasobnym portfelem. To nie jest świat z dominacją jednego sojuszu. Jesteś wytrwały i masz chęć do gry to będzie świat dla Ciebie
 

DeletedUser8673

Guest
Z tych wypowiedzi które tu przeczytałem wynika tylko żal złotników, że nie mogą uzyskać zdecydowanej przewagi z uwagi na ograniczenia. Ja uważam, że to jest pierwszy świat dający szansę tym słabszym graczom z mniej zasobnym portfelem. To nie jest świat z dominacją jednego sojuszu. Jesteś wytrwały i masz chęć do gry to będzie świat dla Ciebie

I tak i nie, złotnik zawsze znajdzie sposób na zdobycie 2 miasta oraz jego armia będzie znacznie silniejsza pędząc po szaraka.
Jakie plusy ma tutaj "słaby gracz" ? Takie, że nie ma możliwości podbicia 2 miasta, nie ma możliwości zdobycia pkt walk na nast miasta.
Faktycznie dość sporo było tych wypowiedzi, by stwierdzić żal złotników - ja akurat miałem 1 dnia taktykę na grę tutaj i realizuję ją w 100%
 
Cóż...

Znajdziecie mnie na szaro.
To nie był świat dla mnie.
Przykro mi, że zawiodłem przeciwników.
 
Do góry