Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser946

Guest
no to widać słowa które padły tu na forum zostały przekute w czyny i to się ceni - brawo :)
 

DeletedUser

Guest
Dziś pierwsze oficjalne przejęcie pierwszego miasta Wichrów Wojny.

Gracz Swirekps.ka utracił dziś rano miasto 4725 pkt

Najśmieszniejsze jest to, że ten gracz na początku okupacji widząc nasze wsparcie dał 'zacznij od nowa' i oddał miasto bez próby odbicia.

Co zabawniejsze ten gracz zakładał już kilka razy miasto od nowa na tym świecie:) Ja bym się wstydził na miejscu Wichrów Wojny bo jak na razie walczą jakby byli amatorami ba nawet nie próbują odbijać miast okupowanych.

Moje pytanie co wy robicie? jak na razie masowo pełno graczy ucieka na inne morza a gdzie ta wasza waleczność? gdzie ten klan co jest opis w profilu 'Najagresywniejszy klan na świecie My' ?

Tracicie resztki honoru takim uciekaniem i nawet nie nawiązywaniem walki.

Ciekawe co teraz powiedzą ZJEDNOCZENI i The Warriors jak lada dzień Wichry padną i zostaną już tylko we 2.

Mimo wszystko szkoda, że Wichry nie nawiązały walki bo spodziewałem się po nich zaciekłej obrony...

Trzeba znaleźć godniejszego przeciwnika do walki...
 

DeletedUser946

Guest
nie rozumiem jak w tej grze, gdzie obrońca ma tyle przewagi nad atakującym można tak łatwo się poddawać, toż to niektóre moje farmy mają większą wolę walki niż gracze których opisujesz :rolleyes:
z drugiej strony może to i dobrze - będzie co przejmować na obrzeżach potem :D
 

DeletedUser

Guest
U nas w radzie jest wszystko w porządku co chyba widać w postaci sprawnie eliminowanych wichrów czy to przejęcia czy zmuszanie do ucieczki na inne morza waszych graczy i zarząd...

Ty mi lepiej powiedz jaki chaos i panika jest u was w zarządzie skoro na każdej linii frontu dostajecie ostro i brak wam perspektyw na wytrzymanie tej wojny dłuższy czas.

Jak na razie wasze strategie wyglądały tak:

1.Wywołać wojnę z nami (co będzie potem zobaczymy)
2.Szukać jak najwięcej sojuszników by zyskać przewagę i wygrać.
3.Nie jesteście w stanie stawiać oporu ani tym bardziej zadawać strat. To zaczynacie uciekać na inne morza z dala od nas, by jakoś móc się rozwinąć. To, że straciliście honor, prestiż to nie ważne, najważniejsze, że budujecie domki z dala od nas gdzie nie możemy was atakować.

Myślałem, że macie ostra selekcje i tylko doświadczonych graczy z lambd i bierzecie do klanu tylko najlepszych. Tak na forum pisałeś, że to nie masówka tylko sami dobrzy gracze. Ale ja poza kilkoma dobrymi agresywnymi graczami to widzę tylko w raportach same klęski 0 opór. O kontrataku to chyba mogę pomarzyć...

Liczę, że chociaż otwarcie przyznasz się do porażki gdy przejmiemy wam rade i lepszych graczy a oni jak Ty czy reszta uciekną na inne morza...

Na innym morzu 20h od nas to rób sobie wojny z miejscowymi plemionami...
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Chciałem napisać coś równie mądrego i stonowanego jak Railgun, ale skoro Railgun mnie wyręczył, to nie napiszę. Ale czytałem Wasze przepychanki i napinki z przyjemnością, bo zawsze tego typu lektura wprawia mnie w dobry humor. Niejedna powieść szpiegowska wysiadłaby w obliczu sieci intryg i wojen, koalicji, jakie się znalazły na tym forum. A to wszystko w momencie, kiedy najsilniejszy gracz nie ma nawet 10k pkt.... Zobaczymy za pół roku, ilu z Was, dzielnych bojowników, pozostanie w grze.

Railgun, jak gra fajna i rozbudowana, to daj namiary, nie przyniosę Ci wstydu, słowo skauta.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak pisałem ostatnio (klik)
Parę osób już zasłużyło sobie na "nagrody"

Rozmowy tego typu niestety nie są mile widziane na forum, proszę o tym pamiętać.



Pozdrawiam.
[COLOR=#DarkGreen]Marcin (Squnqs)
[/COLOR]
 

DeletedUser

Guest
Widze bardzo piekne dzialania pana moderatora jesli sie z czyms nie zgadzam to zostaje to usuniete pozdrawiam
Tylko zastanawia mnie czemu nie został mój wpis w ktorym sie nie zgadzałem z panem moderatorem
moim zdaniem nie bylo nic obraźliwego we wpisach wykasowanych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie ma co, forum jest od tego aby sobie podyskutować. A jak pousuwacie posty to nie wiadomo do czego się odnosić bo jeden post nie wynika z drugiego. Moderujcie tek dalej, a forum kolejnego serwera będzie martwe.

Dopóki ludzie się nie obrażają to po co im przeszkadzać.

Ach, szkoda gadać..
 

DeletedUser

Guest
Widze bardzo piekne dzialania pana moderatora jesli sie z czyms nie zgadzam to zostaje to usuniete pozdrawiam
Tylko zastanawia mnie czemu nie został mój wpis w ktorym sie nie zgadzałem z panem moderatorem
moim zdaniem nie bylo nic obraźliwego we wpisach wykasowanych

To jest temat sytuacja na świecie a Wy chyba nie odróżniacie normalnej dyskusji od "napinek", wyzywania się, odgrażania i tym podobne.
Podobnie z raportami, powstał temat "Bitwy chwały" tam proszę kierować raporty z walk.
Jeśli to wam się nie podoba to proszę o niewypowiadanie się na forum publicznym w taki sposób.
Każdy kolejny offtop będzie karany warnem bądź banem.


Nie ma co, forum jest od tego aby sobie podyskutować. A jak pousuwacie posty to nie wiadomo do czego się odnosić bo jeden post nie wynika z drugiego. Moderujcie tek dalej, a forum kolejnego serwera będzie martwe.

Dopóki ludzie się nie obrażają to po co im przeszkadzać.

Ach, szkoda gadać..

Ależ owszem, forum jest do dyskusji ale dyskusji na poziomie!
Porozmawiajcie sobie o sojuszach, kulturalnie!
Pan Turek, który zaatakował parę razy z sojuszem inny sojusz postanowił wywyższać się na forum kosztem właśnie drugiego sojuszu.
Ja rozumiem, idzie pochwalić się na forum lecz nie tak.

Myślcie sobie co chcecie, ja wypełniam swoją pracę, jako moderator, jeśli się to komuś nie podoba, proszę napisać do opiekuna forum.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
A ja popieram moderatora forum:)

Bez sensu sie spinac tutaj.Pokazmy co umiemy ale na polu walki , bo pogadac kazdy sobie moze:) Czy to starszy kolega po 50-tce , czy smyk 12 lat:)

Zasugerowalem swoim ludziom , zeby tu sie nie spinali tylko zainteresowali sie gra:) Radze Wam wszystkim to samo:p

Na Lambdzie nas Wicherki troche spraly.Moze przez to ze ludzie konczyli gre,moze przez dobra polityke.Mniejsza o to. Zwyciezcy trzeba pogratulowac ,wiec jako jedyny, ten zdrajca , gratuluje:) Najbardziej dla Alojz i yyy86.Jeden skoordynowal wspaniala akcje na wszystkich z czarnej listy, ten drugi podbil moje miasto.

Mimo wszystko nie zaluje ze odszedlem do Vendetta bo poznalem tam wielu wspanialych ludzi, z ktorymi teraz na My utworzylem sojusz:)

Licze ze nastepnym razem kiedy tu sie zawiaze rozmowa , to pogadamy w milej atmosferze i powspominamy stare dobre czasy gdy zaciecie prowadzilismy wyrownana walke:)

I jeszcze jedno - POH na polskie znaki i interpunkcje w postach:D
 

DeletedUser

Guest
Panowie się tak bardzo napinają po przegranej wojnie na Lambdzie, ambicja i ego zostały naruszone :) Co ciekawe na Lambdzie nie ogłosiliście oficjalnej porażki. Zjadła Was pycha i arogancja. Mam nadzieję, że na świecie My dojdzie do równej, a nie jednostronnej walki. Na razie to są podchody. Poczekajmy jeszcze chwilę z opiniami i radzę docenić tym razem swoich wrogów. Chyba, że znów uciekniecie na następny świat.
 

DeletedUser

Guest
będzie ostro

(...) Poczekajmy jeszcze chwilę z opiniami i radzę docenić tym razem swoich wrogów. Chyba, że znów uciekniecie na następny świat.

będzie walka... tym razem tam ostro idę, nie to co na Lambda ;D
prawdę mówiąc, to ja raczej nie zmienię tego świata na następny, bo tutaj mi pasują ustawienia (przyzwyczajony jestem do tego tempa od czasów Bety) i zostanę tak długo , póki nie zrezygnuję z gry LUB totalnie nie przegram... :rolleyes:

a co do sytuacji...na razie w miarę widać (choćby z PW), kto się stara...i muszę powiedzieć, że sytuacja staje się klarowna - wyróżnia się grupa ok. 10 sojuszy, które najprawdopodobniej będą rządzić światem My przez dłuższy czas (dopóki się wzajemnie nie pozjadają...) i te sojusze zostały już TU wymienione :cool:
 

DeletedUser564

Guest
Witam

Przypominam, że ten temat dotyczy sytuacji na świecie MY i tego proszę się trzymać. Poza tym małe przypomnienie :

Regulamin forum

A poniżej kilka istotnych punktów :

* Off top i spam są zakazane, od tego macie wszlekiego rodzaju komunikatory.

* Zabroniona jest dyskusja o pracy moderatora. Zawsze mogą Państwo złożyć zażalenie na pw do mnie lub Krzyzakp

* Wulgaryzmy pod każdą postacią są zakazane

* Obrażanie innych użytkowników, administratorów również.

Od tej pory każdy post łamiący regulamin zostanie odpowiednio potraktowany.

Pozdrawiam
Sunsun
 

DeletedUser5645

Guest
eh przestanie spamowac ,bo zalosne
polowa z was nicka nowego na swiat ma bo pojecia o grze niemacie i wstyd wam jest
od poczatku MY tylko o wojnie z wicherkami slysze
nie jest sztuka w kilku po jednym jezdzic,a samemu cos osiagnac
jakos niewidze was pyskaczy w top atakujacych ......znow zalosne
wiec przemyslcie sprawe ,moze w zla gre gracie
 

DeletedUser8673

Guest
eh przestanie spamowac ,bo zalosne
polowa z was nicka nowego na swiat ma bo pojecia o grze niemacie i wstyd wam jest
od poczatku MY tylko o wojnie z wicherkami slysze
nie jest sztuka w kilku po jednym jezdzic,a samemu cos osiagnac
jakos niewidze was pyskaczy w top atakujacych ......znow zalosne
wiec przemyslcie sprawe ,moze w zla gre gracie

No i jak tu czegoś takiego nie skomentować ?? Musiałbym zaprzestać tutaj w ogóle wchodzić ... :)
A może to przez takiego typu komentarze jest jak jest ? Że turek chcąc sprostować pewne "niejasności" pisał jak pisał hmm ?
pomyślał ktoś o tym ?
Teraz tego i tak nie widać bo przecież 3/4 zostało wykasowane , zwłaszcza posty przeciwnej strony . Dobra mniejsza o to puszczam to w niepamięć :)

Widzą to co się dzieje na MY to kurde , trzeba przyznać że morza m54 i m55 są dosłownie oblegane już :) Zaraz nas ta lokalizacja troszkę "przystopuje" a do głosu dojdą inne morza gdzie są mniejsze i różnorakie - dobre sojusze .

Na tym etapie gry nie ma sensu "ustalać" kto jest dobry kto nie, bo wielkiej różnicy między 1 a 500 miejscem nie ma , w późniejszym czasie to będzie kwestia jednego przejęcia , aczkolwiek ma racje ten który twierdzi ,że pkt nie walczą - bo ten kto chodź trochę wcześniej grał dobrze wie o co chodzi .
Czas na grę ma tutaj niemałe znaczenie , Ci co mieli mniej czasu na początku a teraz mogą sobie na więcej pozwolić i wejść o tej nietypowej godzinie by kogoś trafić będą się prężniej rozwijać od tych którzy początkowo mieli dużo wolnego czasu na grę a teraz jest trudniejsza sytuacja i tego czasu jest mniej będą troszkę tracić - ale to nie jest powód by kogoś przekreślać zaraz na początku :) Tutaj śmiało mogę przyznać ,że żałuję tej chwilowej wysokiej pozycji - lepiej być niepozornym . Ale jest jak jest, siedzi się do późna z nosem w książkach to się ma czas kliknąć raz za czas trochę więcej , gorzej jak w końcu będzie się miało ochotę wyspać bo dostanie się troszkę luzu- komuś się przypomni ,że studenci to też ludzie i spadnie się te kilka-kilkanaście pozycji niżej, no to co ? jak grasz dla znajomych to po pierwsze taka gra ma sens a po 2 łatwiej przychodzą Ci wszystkie "porażki" i mniejsze lub większe wtopy . Potem będzie się z czego śmiać .

jestem ciekaw co będzie za pare tygodni , Co by nie było ,życzę sukcesów,skoordynowanych przejęć i więcej tematów do "pogadania" bez "wszczynania napinek" niepozornymi komentarzami ;)

//// Ja tutaj mam nadzieję ,że nie dostane warna ( np za offtop ?) tylko dla tego ,że MDG na forum pisze to trzeba tępić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Turek może rzeczywiście trochę przesadzał, ale przynajmniej było co poczytać, a nie jak zwykle posty w stylu "zobaczymy jak to będzie". Na chwilę obecna to się wszystko będzie dynamicznie rozwijać i zmieniać, ale przypuszczam że MDG długo będzie na wysokich pozycjach.
 

DeletedUser

Guest
Tak troszke z innej beczki, chcial bym na forum pogratulowac naszemu graczowi bo:

1. top 1 w agresorze
2. jako pierwsza osoba na swiecie my ma 4polis

Z pozdrowieniami dla czytajacych soj Achajowie :D
 

DeletedUser

Guest
sytuacja na swiecie :]

sytuacja jak widac na dzien dzisiejszy to wspominki troche chwalenia sie i omawianie rankingu . Jakby nie bylo nasz swiat istnieje mozna powiedziec tylko mala chwile i dopiero sie rozwijamy . Nie zaprzeczam sa i pewne sukcesy wsrod graczy doswiadczonych majacych doswiadczenie z innych swiatow. Ale jak powiedzial ktos, dla nas liczy sie ten NASZ i to jest wazne. Uwazam ze sytuacja wyklaruje sie za pare tygodni i wtedy bedziemy widziec kto ma hegemonie na morzach .Moze mnie juz niebedzie :) .Ale jak pisalem jestem tylko jajkiem. Cieszmy sie gra o to przeciez chodzi :]
 
Do góry