Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8673

Guest
A są sukcesy i to wielkie , Zjednoczeni i Wicherki utracili dziś miasta dobrych graczy , łatwo z nimi nie było i nie dali się na 1 raz jak inni . Trochę pkt walki wpadło , jeszcze wpadnie bo do konca dnia daleko :)

jak sytuacja na innych morzach ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
z tego co wiem mily kotek juz od dawna nie gral (chyba dwa dni) jednak moge byc w bledzie, gratuluje przejecia polis.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiele chyba wiesz:)

Pokazalismy nasze mozliwosci juz troszke.Co teraz na to powiedza Ci ktorzy nas oceniali blednie po poprzednim serwerze?
 

DeletedUser8673

Guest
Nie ma co oglądać się na poprzednie serwy Turo, liczy się ten .

ja gram pod zmienionym nickiem,żeby mnie własnie nikt z innymi serwami nie kojarzył - to mój 4 chyba już ;)

Fajne uczucie wskoczyć z top 1000 obrońcy do top 10 xD
Niektórzy troszkę wojska potopili - trudno .

Martwią mnie tylko te roszady bardziej znanych graczy z jednego sojuszu do drugiego , to normalne na początkach serwera, ale to też o czymś świadczy .
 

DeletedUser

Guest
Mozliwe ze malo wiem, osobiscie z mily kotkiem szedlem przez thete i jote (tam poznalem jej meza i ja) wspolne rozmowy na skypie ipt...i na tym temat sie konczyl nasz na tym swiecie. WW teraz jada po bandzie, bo tam teraz w radzie same puzony, droga martynka (chyba jej morale upadlo z koalicji: cytyje jej pw) a swiat sie rozwija i idzie do przodu. Sa na My na roznych morzach, zgrane sojusze siepaczy jak LCN, Gumisie i wiele innych, wystarczy wejsc w agresora i sobie to przeliczyc na graczy.

Pozdrowienia dla starej kolezanki i jej meza ;)

Zapomnial bym dodac ze sa tez i bystrzaki: co wchodza do sojuszy, po to by zarzadzac w radzie, usunadz zalozyciela (wraz z rada) po czym rozwiazac sojusz. Na ich nieszczescie nie wszystkim graczom sie podoba ich poczynania, oraz pozyskiwania nowych czlonkow, dla mnie to wielkie cwa...;)

Udanych podbojow...wszystkim zycze i milej zabawy.
 

DeletedUser

Guest
po tym co sie dzieje na gamma strzeliłem focha i też mam konto na My późno ale co mi tam na gamma też nie byłem pierwszy, zatem witam wszystkich ;]
 

DeletedUser6708

Guest
zawsze są inne sojusze gdzie sie mozesz doczepić... wyładuj swój gniew zeusem:) jeśli wiesz co mam na myśli... mój sojusz nie ma żadnej wspólnej zakładki z innym sojuszem, przez to nie mam zielonego pojęcie które ze sobą walczą. może ktoś mnie oświeci kto z kim walczy? tak z ciekawości.
 

DeletedUser

Guest
Ja wiem tylko, że sojusz TOP1 wojuje z "ZJEDNOCZENI" i widać kto wygrywa tą walkę :)
Chyba nie każdy wie, że wiele graczy to nie to samo co wielcy gracze(nie mówię tylko o pkt).
Najgorsze jest to, że jestem w tych WIELU, a chciałbym się dobrze rozwijać, tylko z takim sojuszem ciężko, bo zgrania tyle co 0
 

DeletedUser8673

Guest
Nie tylko z Zjednoczeni jeśli chodziło Ci o nas , lista jest długa - ale nie jest to powód do zmartwień . Co nas nie zabije to wzmocni, każda możliwość do wykazania się ,to możliwość do nauczenia się grać i radzenia sobie w sytuacjach gdzie sama poradnikowa wiedza o grze nie wystarcza . Jeśli budujesz tylko budyneczki a wojsko hula Ci tylko w rolniczych to tak naprawdę bardzo niewiele wiesz o grze i bardzo małe szanse ,że czegoś się nauczysz , a ostanie co zobaczysz to tylko wpływający kolon . Taką grę niestety oferuje tutaj wiele sojuszy .


Co do 12 letniego dziecka które zaszczyciło nas wpisem na tym forum , cóż sama forma tekstu jest wystarczająca wymowna . A sam gracz powinien raczej dziękować bo dzień wcześniej wybroniliśmy go przed kolonem - nie zostawiamy swoich na pastwę losu , odpadłeś z powodu selekcji (pocieszenie - dla Ciebie może i żadne, ale są to 2 zasadnicze różnice ). Tak na marginesie kto mówił ,że ma być łatwo i przyjemnie ;) Na początku serwera zawsze trzeba wpierw się napocić i wykazać - udowodnić swą wartość.

Tutaj teraz należałoby wspomnieć ,że to tylko gra i ma ona sprawiać przede wszystkim przyjemność - poznawanie nowych ciekawych ludzi i poszerzanie swojej listy znajomych , jakieś zlociki itp - dla tego właśnie się gra nie dla pkt.
Niestety skłamałbym gdybym nie wiedział ,że nie jestem przez wielu uważany za osobę prawą by pisać coś o "przyjemności" z gry bo przecież ja jestem neolifer , mam max 15 lat i utrzymują mnie rodzice - hehe niestety rzeczywistość nie jest taka kolorowa :)

Zbytnio się rozpisałem - przepraszam xD
 

DeletedUser

Guest
Tez sadzilem ze Laxia: to kobieta, dopiero sam mi napisal ze jest mezczyzna :cool: mozna sie pomylic, co do siedzenia, nie trzeba siedziec 24h na dobe- jednak bardziej wyliczac. Fakt bardzo duzo osob zapomina ze punkty nie walcza, lecz wojsko. Dzis padna nam dwa polis: zycie, kolega jeden napisal ze z rana mial za duzo pacjentow (real wazniejszy), doskonale go rozumie, pozdrawiam.

MisioPvPProGZ: pewnie klepales sobie spokojnie, polis w top 1 sojusz, to cie teraz wchlonie NEW GAME, bo chyba juz faremka ich jestes? Ale zeby tak nazywac polis ;] przykre, kultura gracza sie klania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8673

Guest
Dzis padna nam dwa polis: zycie, kolega jeden napisal ze z rana mial za duzo pacjentow (real wazniejszy), doskonale go rozumie, pozdrawiam..

Spodziewaliśmy się jakiejś większej obrony tych miast , 2 ładne miasta od tak za darmo ?
okupacja trwa 12 godzin , nie kończy się wraz z przebiciem kolona .

Również pozdrawiam graczy którym podbijamy miasta - to tylko gra , dzisiaj Wy jutro np Ja - kwestia czasu i wyczucia momentu :)
 

DeletedUser

Guest
Gram na gammie tam czas jest 1x tutaj 2x różnica z 24h na 12 w kolonizacji to ogromna różnica i tutaj na prawdę trzeba wiecej siedzieć na grze

odnosze wrażenie że tutaj aby mieć szanse < w skali sojuszu > na wybronienie sie przed kolonem to trzeba już wołać o pomoc kiedy kolon płynie jak już siedzie to te 12h tak na prawde to bardzo mało dlatego takie przypadki jak wyżej bedą normą. Jak sobie pomysle co by było gdyby Gamma miała prędkość 2x a pracowałem po 96h < 2 etaty w ochronie > to aż przeraża, nie było by do czego wracać.

Możecie sie z tym nie zgodzić ale tutaj bez budzika i siedzenia niemal że 24h na dobre dużo nie ugrasz taką mam teraz opinie o tym wszystkim,
 

DeletedUser8673

Guest
Tak tylko tutaj należy dodać, że oboje gracze zalogowali się dosyć prędko , jeden z nich nawet 3-4 godzinki przed wpłynięciem kolona ( kolon płyną 8 godzin) i troszkę mnie dziwi ,że zostali od razu spisani na straty . Nie raz już broniliśmy naszych przed kolonami i też nierzadko zostawało tylko parę godzin końca okupacji .

Masz wiele racji w tym co piszesz , aczkolwiek uwzględnić tutaj trzeba takie światy jak np lambada gdzie również jest szybkość x1 tylko jest nowy system podboju i też można zmieścić się w 12 godzinach z zapoczątkowaniem buntu jak i wprowadzeniem kolona i przejęciem miasta . A grepolis z pośród wszystkich innych gierek jakie przyszło mi grać ma jeszcze najłatwiejszy system obrony poprzez bonusy nocne , czy też właśnie takie ograniczenia jak okupacje .
Nie wymienię tutaj nazw gier ponieważ prawdopodobnie nie jest to zgodne z regulaminem .

Co nie zmienia nadal faktu , że gierki przeglądarkowe wymagają trochę wolnego czasu i dostępu do internetu przez większość dnia ( czy to w pracy , uczelniach itp )

Na naszym świecie można zaobserwować sojusze które podchodzą "strategicznie" do rozgrywki i szukają sojuszników w takiej odległości by właśnie w razie wypadku móc szybko i sprawnie interweniować . Współpraca z graczami oddalonymi od siebie powyżej 10 godzin na tym etapie gry jest raczej niemożliwa , a o przykre następstwa takiej polityki sojuszu nie trzeba długo czekać .

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
ja powiem tak: jak by dal wczesniej znac a nie sobie odpuscil byla, by szybsza interwencja sojuszu, teraz to mozna pare biremek sciagnadz. Nie wszyscy nasi gracze sie lapia czasowo (ja ledwo z kartografia). bartoss, brak reakcji a ja jasnowidzem nie jestem ;) trzeba umacniac pozycje gdzie indziej, a pare pkt walki zawsze sie przyda. Zycie nie bajka, a zony trzeba sluchac :cool:

Author napisał:
jpbonawentura
Sztandar dzisiaj o godz. 10:10
rozumie, wiec powodzenia w realu i wszystkiego dobrego, czy mam cie z sojuszu usunadz?
jpbonawentura dzisiaj o godz. 09:58
no niestety moja żona się wkurzyła i każe mi usunąć konto bo za długo muszę siedzieć żeby ta gra miała sens...:/
Sztandar dzisiaj o godz. 09:56
rozumie, no nie przebijemy sie przez tyle birem.
jpbonawentura dzisiaj o godz. 09:50
gościu trzyma u mnie w mieście 160 birem i z 2k wojska więc raczej rady nie dacie. Z takimi graczami raczej szans nie mam- za mało czasu/ za dużo obowiązków w życiu normalnym. Jakbym się pacjentami nie zajmował o 6 rano to gościu by dostał ładnie po łapach... ale no cóż.

wiec usune swojego gracza, bo pamietajmy zabawa, zabawa: ale oplaty trzeba zrobic ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2767

Guest
No masz ja głupi myślałem że walczymy do końca... cóż zawsze można usunąć z sojuszu
 

DeletedUser8673

Guest
No masz ja głupi myślałem że walczymy do końca... cóż zawsze można usunąć z sojuszu

Powiem Ci tak szczerze , że jak we mnie wjechałeś tymi konikami to miałem obawy , że strace okupacje (80% defa ląd rozbiłeś) . Gdyby Lux w tych 2 innych miastach robił od razu procarzy i kawalerie i zaatakowalibyście pod koniec okupacji miasto byłoby nadal jego ...

Może i nie powinienem tego pisać ale gdyby Lux od razu nie odpuścił , to macie miasto wybronione. Jeszcze ten jego tekst 30 min przed koncem okupacji ,że jak wycofam kolona to on przejdzie do naszego sojuszu

cyt

luxotica 10-03-11 o godzinie 19:52
hej
głupia sprawa !!!
jestem ambitnym graczem czy jest szansa bym do Was dołączył??? zamiast Mnie przejmować???

Człowiek Lasu 10-03-11 o godzinie 20:07
w obecnej sytuacji nie ma takiej możliwości .

luxotica 10-03-11 o godzinie 20:34
więc przejmuj sobie!!!
ja gram na ETA wejdz i zobacz jak stoje to zobaczysz kogo tracicie!!!
pozdro
luxo

Człowiek Lasu 10-03-11 o godzinie 20:52
wiem widziałem i szczerze po tym co zobaczyłem spodziewałem sie czegos wiecej po Twojej obronie ,

Takich graczy - sprzedawczyków to tylko pozazdrościć , chwalenie się innymi osiągnięciami na innych serwerach na tym ,nic nie da skoro ma się 0 poczucie swojej wartości i odpuszczanie gracza w obronie przez niego samego jak i sojusz.

Oj ten świat dużo czasu jeszcze potrzebuje by zostały na nim tylko perełki ;)
 

DeletedUser4737

Guest
witam kto teraz wojuje i z jakim sojuszem bo jestem zainteresowany :)
 

DeletedUser

Guest
gracza w obronie przez niego samego jak i sojusz.

piekne slowa, jak traciliscie polis (ZJEDNOCZENI wam podbili) to cos malo ogni od was wyszlo, a podpuszczanie waszych graczy na pw do pusha: troszke marne...blokowanie pw i tyle bo sam soba nic nie zaprezentowal, po za nieudolna prowokacja.
 

DeletedUser6708

Guest
tylko 2 sojusze sie biją? a gdzie pozostałe? bo w kółko tylko jedna wojna, czyli wszedzie indziej woda bezpieczna a zatoka żyzna i bogata w sórowce?
 

DeletedUser

Guest
AH zostalo wchloniete przez BARBARIANS, koalicja nie proznuje. Lecz sie wzmacnia, nie spodziewalem sie tego po graczach LCN- uwazalem ich za bardzo dobrych graczy, lecz ich fuzja mowi sama za siebie. Zycze milogo weekendu graczom :p
 
Do góry