Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Polish.Noob.Princes;153717exus22 nemesis sie przyznal? po tym jak wkleilem rozmowe na ggPowinnaś pamiętać że mimo wszystko Turek złamał prawo i nemesis mógł go pozwać nawet do sądu za upublicznianie korespondencji gdzie jasno widać jakim jest oszustem to co innego pozostaje jak przeprosic? Jaja on zły a wasz Turek (zakała grepolis) jest ok choć nigdy nie przeprosił za wyzwiska oszustwa i przekręty

Gdybym nie przedstawil 100% dowodow to by nigdy sie nie przyznal. Ty byś się przyznała ? Turek szedł by w zaparte nawet jak się go za rękę złapie to powie to nie moja ręka

Dlaczego nie przyznal sie i nie przeprosil po incydencie tylko dopiero po kilku tygodniach jak udowodniono mu oszustwo? Bo jak każdy liczył że mu się uda nie on pierwszy nie ostatni

gdyby oszukal i mial poczucie winy sam sie przyznal i przeprosil zaraz po to jeszcze ok ale nie po tak dlugim czasie gdzie ukrywal swoja wine i nigdy nie mial zamiaru sie przyznac.

Co do spolki jaka jest od srodka to doskonale wiem bo mowily mi osoby ze spolki. Sa spiski knucia jeden drugiemu za plecami obrabia tylek sa grupki male i podzielone.No nie i my wygraliśmy erę cudów według twojego opisu to cud że się nie rozpadliśmy a wiesz że jak sobie rozmawiam o frytach to mi mówią ludzie że tam pełno spisków i sojusz się raz dwa rozpadnie bo głupcy u władzy. Widzisz jak łatwo można tak pisać to patrz dalej Oko no to są pogłoski że tam grają sami pisowcy i jak na forum poprzesz jakąś inną partię to zaraz w ryj :D to fakty rozmawiałem z wieloma oczami :D

coraz wiecej osob stamtad ucieka bo nic ich tam nie trzyma. Tak a to że mamy maks graczy to niewiele warty szczegół

W kazdym sojuszu sa przyjaznie wiec nie wiem exu po co tu wyskakujesz z tym? Nie takie jak moje znam ich już od ponad roku i aż się łezka w oku kręci

spolka to zbieranina oszustow No no młoda damo to stwierdzenie oskarża wszystkich o zdradę a takim czymś się tutaj nigdy nie splamiłembo tacy jak nemesis ship robercik to jeden kocioł. Owszem sa osoby co sobie tam na spokojnie graja i nie maja nic wspolnego z zagrywkami nemesisa ale ogolnie ci co rzadza spolka to oszusci i tylko umieja knuc bo walczyc nie potrafia.No fakt spiski i knucie trzymają nas na top 1 co świadczy tylko o tym że reszta to durnie co w nasze sidła wpada mnie pasuje bo nie ma jak z durniami toczyć wojen jak tylko zyskają przewagę dorobi się spisek i już im dokopie. Poza tym pisanie teraz o graczach co sobie grają spokojnie to chybione skoro wcześniej wszystkich nazwałaś oszustami.

na nowym swiecie skompromitowali sie i narobiliw stydu, ze sojusz z my z czolowki byl chlopcem do bicia na swiecie achillesa. Łoł grałem tam i nie pamiętam tego o ile pamiętam to że 3 sojusze po 100 graczy nie mogły nas skosić :p

Gdyby nie MDG, ktore na Tau pokazuje, ze na My byly mocne sojusze to ten swiat by ogolnie byl uwazany za taki poziom jak prezentuje spolka. Soją drogą może i MDG nieźle tam gra ale poziom kultury jest tam niziutki a Turek już pokazał że nie można im tam ufać ale to już opisywałem co się tam wyprawia w tej jego sekcie

Mi wstyd, ze taki marny i slaby sojusz wytrwal tu tak dlugo tylko dlatego, ze chrnil sie za plecami MDG .Ej ale ich już nie ma a spółka jakoś sobie radzi i końca nie widać. Na razie gadasz jak ci lunatycy z końcem świata w 2012 :D


Na koniec przesłanie do ciebie nadobna panno UCZ SIĘ POLSKIEGO BO AŻ ZĘBY BOLĄ JAK SIĘ TWOJE WYPOCINY CZYTA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

No no młoda damo to stwierdzenie oskarża wszystkich o zdradę
:D No to jest akurat ta starsza siostra Princeski, ale ludzie mówią że też niezła... :D Jakby z czasu nogi ogoliła to do top model można zgłaszać he he :D Aż dziw że nie poznałeś po stylu pisania ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

lol
ale namów kolegę niech podaje Turka do sądu za to, że Turek upublicznił swoją własną korespondencję (bo przecież to on rozmawiał przez gg z Twoim kolegą, tak?):cool:

chyba że treść tejże będzie naruszała dobra osobiste to można pokusić się o wystąpienie o ich ochronę
lecz nie będzie to związane z samym prawem do upubliczniania a jedynie z treścią, która tam się znalazła

Tajemnica korespondencji, podobnie jak inne postaci wolności człowieka, objęta jest ochroną konstytucji (art.87 ust.2). Kodeks cywilny zalicza ją do dóbr osobistych jednostki (art.23 k.c.), a ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych reglamentuje dopuszczalność rozpowszechniania cudzej korespondencji (art.82 i 83). Wreszcie kodeks karny przewiduje sankcje za naruszenie tajemnicy korespondencji (art.172 k.k.).

Korespondencja prowadzona może być w dowolnej formie (pismo, nagranie, itp.) dowolną drogą (poczta, posłaniec, telefon, e-mail itp.), byle tylko spełniony był warunek poufności, tj. przeznaczenie zindywidualizowanej przesyłki dla konkretnej osoby. Ochrona adresata powstaje z chwilą wysłania listu i obejmuje tylko osoby fizyczne. Wszelkie ulotki, druki rozsyłane w identycznej formie do dużego grona osób, „listy otwarte” nie są listami w rozumieniu art. 82PrAut.

Turek złamał prawo to że nie znasz prawa nie broni cie przed konsekwencją jego złamania. Gdy otrzymasz od kogoś wiadomość jesteś zobowiązany by jej nie upubliczniać chyba że autor sam się zgodzi na upublicznienie . Wychodzi też na to że łamiemy prawu upubliczniając wiadomości od innych graczy z gry bo narusza to ich prywatność.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9356

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Pyrrus Ajakida-bądź mądrzejszy i odpuść bo ta sprawa nakręciła się za bardzo i przybrała zbyt wielkie rozmiary a Ty tylko ją podkręcasz, zamiast o niej zapomnieć i zabrać się za grę
zaraz Twoje słowa przekręcą co poniektórzy lub zinterpretują w sobie wygodny sposób

Turka nie zmienisz-powątpiewam czy elektrowstrząsy by go zmieniły

to że Turek. nie ma poszanowania do graczy i prawa nie zmienisz tego, jak również tego, że pisze wywody z swojego punktu widzenia, a to że inaczej się sprawy mają, ważne, że ja, TY i nasi gracze wiedzą co się dzieje


po prostu odpuść i pozwól mi uprawiać radosną twórczość ku uciesze jego zwolenników
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Jak chcesz
Męczy mnie taka dyskusja dajesz fakty i argumenty a turkoludki tylko wyzwiska pomówienia i potwarze :p ale to widać im więcej jadu i wyzwisk tym słabsza pozycja agresora :D

Ps znalazłem moje prywatne wiadomości do innego gracza w poście Zuluski dziewczyny turka teraz i ja jak co mogę pozwać za naruszenie mojej prywatności zabezpieczyłem dowody elektroniczne jak co mogę je zawsze z kapelusza wyciągnąć :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11657

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Moja babcia zawsze mówiła "Wnusiu głupszemu zawsze trzeba ustąpic".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

a wiesz że jak sobie rozmawiam o frytach to mi mówią ludzie że tam pełno spisków i sojusz się raz dwa rozpadnie bo głupcy u władzy.

Zważaj na słowa. Nikt tutaj nie obraża i Ty też zmień słownictwo bo stracę do Was resztki szacunku. A może właśnie dlatego jestem głupcem bo go jeszcze mam.
Sami zaczęliście tą farsę tutaj i jak chcecie spokoju i ciszy to sami się uspokójcie.
Jest takie stare powiedzenie - "sama świnia worek drze i sama kwiczy". Także następnym razem pomyśl zanim napiszesz. Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie piszę na forum że słyszałem pogłoski o tym jak u Was np. nieumiejętnie grają czy co innego. Nikt tutaj nie pisze z moich że słyszał pogłoski, a Ty co? W głuchy telefon się bawisz? To że ktoś z innego świata opowiada jakieś plotki to nie znaczy że Ty masz je tworzyć tutaj na innych. Masz żal do Turka to baw się w rozmowę z nim, a nie wciągasz osoby trzecie. Błotem łatwo rzucić, ale trudniej się zmywa nie z kogoś.

Po tym co widzę tutaj na forum to nie warto zaglądać bo na niektórych brednie to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Zważaj na słowa. Nikt tutaj nie obraża i Ty też zmień słownictwo bo stracę do Was resztki szacunku. A może właśnie dlatego jestem głupcem bo go jeszcze mam.
Sami zaczęliście tą farsę tutaj i jak chcecie spokoju i ciszy to sami się uspokójcie.
Jest takie stare powiedzenie - "sama świnia worek drze i sama kwiczy". Także następnym razem pomyśl zanim napiszesz. Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie piszę na forum że słyszałem pogłoski o tym jak u Was np. nieumiejętnie grają czy co innego. Nikt tutaj nie pisze z moich że słyszał pogłoski, a Ty co? W głuchy telefon się bawisz? To że ktoś z innego świata opowiada jakieś plotki to nie znaczy że Ty masz je tworzyć tutaj na innych. Masz żal do Turka to baw się w rozmowę z nim, a nie wciągasz osoby trzecie. Błotem łatwo rzucić, ale trudniej się zmywa nie z kogoś.

Po tym co widzę tutaj na forum to nie warto zaglądać bo na niektórych brednie to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.

To była ironia ale nie załapałeś tego bo samo zdanie wyrwane z kontekstu może obrażać ale czytaj całość.
Teraz wytłumaczę jak dziecku
Zdanie to miało na celu jak i cała wypowiedź pokazać że każdy może sobie napisać że wie to i to a jest tak i tak a i tak nic nie wie a pisze.

Co do spolki jaka jest od srodka to doskonale wiem bo mowily mi osoby ze spolki. Sa spiski knucia jeden drugiemu za plecami obrabia tylek sa grupki male i podzielone(Różne kolorki by nie było że to ja tak kalam mowę ojczystą).No nie i my wygraliśmy erę cudów według twojego opisu to cud że się nie rozpadliśmy a wiesz że jak sobie rozmawiam o frytach to mi mówią ludzie że tam pełno spisków i sojusz się raz dwa rozpadnie bo głupcy u władzy. Widzisz jak łatwo można tak pisać to patrz dalej (no i wyszło że nie umiesz czytać :p)Oko no to są pogłoski że tam grają sami pisowcy i jak na forum poprzesz jakąś inną partię to zaraz w ryj to fakty rozmawiałem z wieloma oczami


Co do portalu nie znam znalazłem na forum ale nie było podane skąd wzięto to źródło prawnikiem nie jestem ty też więc i ty i ja możemy racji nie mieć albo mieć i tak to jest szambo i śliski teren. Jednak stoję na swoim że udostępnianie prywatnej rozmowy osobom trzecim to przestępstwo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Sztuką jest umiejętnie posługiwać się ironią, a to była raczej marna ironia w dodatku źle wymierzona. Bo odniosła odwrotny efekt do zamierzonego (tutaj akurat mam nadzieję że tak było). Dlatego zaleciłem ostrożność, ale widocznie Ty tego nie zrozumiałeś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Sztuką jest umiejętnie posługiwać się ironią, a to była raczej marna ironia w dodatku źle wymierzona. Bo odniosła odwrotny efekt do zamierzonego (tutaj akurat mam nadzieję że tak było). Dlatego zaleciłem ostrożność, ale widocznie Ty tego nie zrozumiałeś.

Każdy ingeruje po swojemu. Jednak na serio nie miałem zamiaru was obrazić walczę z wami i macie mój szacunek na polu walki bo jesteście dobrzy więcej ode mnie nie wymagaj :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Proszę wstać!
Wchodzi sędzia Anna Maria Wesołowska :D
nie moja to sprawa i pcham się z buciorami, ale przedstawię punkt widzenia "z boku", jak komuś to przeszkadza to mnie pogońcie ;-) Więcej się nie wtrącę...
Coś tak kiedyś, jakoś, gdzieś... Gracz Spółki zachował się bardzo źle... No dobra, ale z jakiej racji oczernia resztę sojuszu? A co oni pomagali tamtemu? W każdym sojuszu znajdą/znajdują się gracze którzy postąpiliby tak samo, kwestia tego że jeden miał okazje, a drugi jej miał nie będzie...

Co do opublikowania wiadomości i złamania prawa przez Turka to są chyba jakieś jaja :D A co on kogoś zabił że go na szubienicę chcecie postawić? A kto tamtemu kazał pisać? A co to, tajemnica państwowa była? Chciał to opublikował... Dziwne by dopiero było jakby tego nie zrobił ;-) Był w posiadaniu dowodów i miał to zataić???
Chciałbym być przy tym jak go recydywa z celi zapyta: ile dostałeś i za co? :D Chyba bym się z dziesięć min po podłodze turlał :D :D Jak by się nie kumaty trafił to by pomyślał że Turek w aferze szpiegowskiej siedzi... Od razu by z jedną łezkę dostał he he :D

A tego to już chyba nie trzeba komentować... ;-)
No fakt spiski i knucie trzymają nas na top 1 co świadczy tylko o tym że reszta to durnie co w nasze sidła wpada mnie pasuje bo nie ma jak z durniami toczyć wojen
no i nazwał Turka "młodą damą" he he :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

11bu2c3.jpg


mogę więcej screenów wkleić, ten tylko udowadnia że może być kilka ataków, wsparć na równą godzinę

tutaj akurat szedł na mnie kolon ale klin z biremek i ognie weszły tak jak akurat pokazuje ruch, co prawda klin był skuteczny ale często ognie które puszczam an równo z kolonem niszczą go, tutaj akurat na równo ze wsparciem leciały i nie wiem co jak weszło bo kolon zatrzymał sie na klinie

także nie możecie oceniać ludzi że grają z botami bo dobrze atakują lub klinują
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

A myslalem ze jak MDG zniknie z tego swiata to bedzie na FO spokojnie ufff..... a juz myslalem ze tylko z nami wszyscy sie tak przepychali słownie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Zle wkleilem wiadomosc. Takze edytuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

A myslalem ze jak MDG zniknie z tego swiata to bedzie na FO spokojnie ufff..... a juz myslalem ze tylko z nami wszyscy sie tak przepychali słownie :p

Lordzie, ale z Wami była walka non stop, a nie napinki :p Jedynie z Turkiem mielismy w tych sprawach na pieńku ;) Ostatnio 5 kolonów obroniłem Spółki, jeśli ktoś gra to nie idzie im już tak dobrze jak z bobami ;) Wróciłem po urlopie i chyba tajemniczy Irek dał info Spółce, że mnie nie będzie bo aż 5 kolonów dla mnie przyszykowali... Teraz pewnie ktoś tutaj stwierdzi, że powiedzialem Irkowi, żeby dal info Spółce, że mnie nie ma i atakowali, ja zbije kolony i dostane pkt w obronie :D Pomysł rodem o zamachu w Smoleńsku ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

to co sie tu dzieje jest straszne.... :( nie wiem co kto z tego ma ale to wszystko jest chore.... zapomnieliscie juz jak z dawniej potrafiliscie/potrafiliśmy sie dogadac? nie bylo takich absurdow... patrzac na to z gory napisze ze wspolczuje wszystkim graczom ... pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

exu.. żyjesz... i masz zapchaną skrzynkę:/
gniewam się, a co mi tam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

exu.. żyjesz... i masz zapchaną skrzynkę:/
gniewam się, a co mi tam.


:eek: eemmmm tak żyję jakoś, :( muszę Cię zmartwić nie tylko z Tobą znajomość zaniedbałem :( skrzynkę opróżniłem... i nie gniewaj się :rolleyes: jest mi z tego powodu wstyd... lecz nie potrafię naprawić wszystkiego tego co zepsułem... nie mam sił na nic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry