Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie - My

jakie pakty ze spółką jakie odejscia z zakładek widze w odwracaniu kota ogonem jestescie zaraz po ol mistrzami.ze spólką nie mamy paktu tylko z racji odległosci nasz udział w wojnie nie miał sensu co do zakładki to ona znikła z racji kretowania u nas i po pewnych perturbacjach z ol .Ale sposób w jaki wy próbujecie budowac cuda przekracza wszelkie pojecie normalnosci ze nie wspomne o honorze bo to pojecie jest wam chyba obce.Kazdy kto ma go za grosz dałby czas na równą walke a nie z partyzanta od tyłu po cichaczu wbijac nóz w plecy ale jak widac własnie takim sojuszem jest freedom zal mi was i jestem ciekaw kiedy to wezmiecie sie tez za czempionów (sojuszników) bo oni tez wam stoją na drodze do wybudowania wszystkich cudów .cieszy mnie tylko fakt ze własnie tak swiat my was zapamieta jaki zdrajców i graczy bez honoru

Mieliśmy Pakt z wami, ale zastanawiam się do dnia dzisiejszego ... po co ? Nic z nami nie mieliście wspólnego, zero akcji....ofensywnych lub defensywnych, czyli po prostu odcieliście się od nas już kupę miesięcy temu! Teraz gdy widzieliście że dążymy do budowy cudów .wy automatycznie podciągacie swój jedyny do 10 poz. i nas blokujecie.....Normalka. Ale żeby nie wasz Pakt ze Spółką na 100% były by rozmowy.
Tak samo zrobili Czempioni, tak samo z myślą że coś z nami potargują......tyle że tutaj jest sytuacja całkowicie odmienna....Rozmawiamy z nimi o tym......oni nie bali się niby jakichś kretów na Forum i są tam do dzisiaj i co najważniejsze jest zawsze aktywna OPCJA pomocy wzajemnej,czy to w deffie, czy nawet pomocy w łaskach......A wy, pytam się, jakimi byliście Sojusznikami przez ostatnie ponad pół roku??? Siedzieliście cicho...pakcik z Freedom,pakcik ze Spółką,pakcik z Okiem Legionu, kto wie jeszcze z kim. Najlepiej obkleić się paktami w koło i mieć święty spokój, a potem żale że ich atakują. Wojny wam nie wypowiedzieliśmy, ponieważ mamy szczytniejsze cele.......Spółka z.o.o.
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

tak szczytniejsze cele takie jak zdradzenie każdego dookoła i wystąpienie przeciwko nam wy zawsze byliście i jesteście podstępni jak mogę tak to ująć

jak to było wy mieliście mniej problemów bo mieliście 1 FRONT na nas i tylko na nas a my co MIELIŚMY I MAMY 3 FRONTY i było fajnie szukaliście rożnych podstępów aby nas zniszczyć i wam się to udało tylko ze w innej wersji odeszło kilku wspaniałych graczy i przyjacieli a wy simialiście się nam prosto w oczy niczym cwaniaki z pod pozuchy ;/
 

DeletedUser16060

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

. artur06. waliliscie sciemy a teraz sie wykrecacie, i sam chyba palisz jakies ziolka albo w pupie byles , kupe widziales i pento ci na imie, kim ty wogule jestes ?????

piszesz jak bys byl wybrancem bogow- jak byscie byli hehe, nie jestescie inni lepsi od innich,

jestem tu pierwsy raz i wiecej nie wejde bo to co tu wypisujecie to nie wiem, masakra, czlowieku oskara za to nie dostaniecie , to tylko gra, czssami wydaje mi sie ze wygladasz/ cie jak ten najgrubszy nastolatek na swiecie co siedzi tylko w pole wpiprza chipsy i komp mu wrosl do brzucha
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

a tka jeszcze ja coś dodam od siebie ty artur nie chwal swojego sojuszu aky to był najlepszy każdy sojusz jest najlepszy a to ze ty wychwalasz Freedomn to oznaka słabości widać ze nas się boicie i z tego powodu się wychwalasz a te murki do 0 i brak rapków to nie jest błąd w grze a ja jestem ciekaw dlaczego wam tka się nie dzieje ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Przeczytałem w końcu te bzdury co człowiek pod nickiem artur06 wypisuje (tak naprawdę to nikt nie wie kto gra na tym koncie, ale support tylko nami się interesuje i banuje za nazwy miast w stylu "Witamina C"). Pozwolę sobie skomentować dwie wypowiedzi:
Dajkan odpadł ??? Jak mi wiadomo i każdemu kto potrafi to sprawdzić (nawet atakiem), Dajkan jest zbanowany, ale z ochroną. Nie po raz pierwszy konto Dajkana zmienia właściciela lub jest kierowane jako multikonto, tylko czasami ciężko jest to wykryć...no ale błędy też mąciciele popełniają i ZONK, a potem płacz że Freedom (PARANOJA) trzyma sztamę z supportem. Niektórzy z was grają po 2 lata na "MY", i wymyślacie takie bzdety że aż uśmiech sam się na twarz rzuca.
O ile się nie mylę to Dajkan nie jest zbanowany za multikonto. Jeśli tak to skąd wiesz ? Skąd masz takie wiadomości ? My jako członkowie sojuszu nawet tego nie wiemy. Nie udawaj, że coś tam atakiem sprawdzasz bo dobrze wiemy, że mamy w naszych szeregach kreta, który nadaje, a może ktoś jeszcze ...

Nie zapominaj że jako sama Spółka nie wybudowaliście tych Cudów tylko poprzez fuzję, no i już nie macie żadnego.....I nie zapominaj też że poza 4 Cudami jest jeszcze szczytniejszy cel do osiągnięcia na MY, do którego już nie doszliście i zostaliście przyblokowani.
Zarzucaliście nam że mamy w swoich szeregach ludzi z supportu,że gramy na botach,no i multikonta
Jako Spółka wybudowaliśmy cztery cuda. O czym Ty człowieku piszesz ? Przegraliście niestety ten świat i taka jest prawda. Cel zastępczy z którego próbujesz teraz zrobić cel główny nie ma znaczenia. Spółka wygrała ten świat i po wielu latach gry ludziom już się nie chce bić o jedno miasto więcej lub mniej. Trzeba było być tak dzielnym w okresie budowy cudów i walczyć, a nie teraz kiedy nie ma już o co grać, a nasze szeregi się wykruszyły.
Co do oskarżeń z naszej strony o machlojki po Waszej stronie o których pisałeś to niestety nie zmieniliśmy zdania. Jeżeli opowiadacie, że to nie bot, a trick w grze (inaczej mówiąc błąd, który wykorzystujecie) to tak samo jest niedozwolone jak stosowanie bota i za to ban się należy, ale nasz support niestety jakiś nierychliwy ...
I ponownie na tym forum zwracam się do graczy z sojuszu Freedom o grę fair, która daje więcej satysfakcji ze zdobycia miasta niż dopisanie sobie tylko kolejnej osady. Ludzie to jest tylko gra i zabawa, a nie jakiś koniec świata.
A z tym VVV to niezłe bzdury Edward wypisujesz. Do czasu kiedy ich zaatakowaliście byliśmy w stanie wojny i ataki z jednej i z drugiej strony się zdarzały, ale dzięki Wam mamy myślę, że fajnego sojusznika. Ciekawe kto następny? Stawiam na OL bo CO zrobi wszystko żeby być z Wami w koalicji bo wiedzą, że my im nigdy nie odpuścimy i nasze zdanie na temat tego sojuszu jest znane i niezbyt pochlebne.
OL obudźcie się bo Was "dymają" aż nam żal na to patrzeć, a fajnie się przeciwko Wam gra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Mieliśmy Pakt z wami, ale zastanawiam się do dnia dzisiejszego ... po co ? Nic z nami nie mieliście wspólnego, zero akcji....ofensywnych lub defensywnych, czyli po prostu odcieliście się od nas już kupę miesięcy temu! Teraz gdy widzieliście że dążymy do budowy cudów .wy automatycznie podciągacie swój jedyny do 10 poz. i nas blokujecie.....Normalka. Ale żeby nie wasz Pakt ze Spółką na 100% były by rozmowy.
Tak samo zrobili Czempioni, tak samo z myślą że coś z nami potargują......tyle że tutaj jest sytuacja całkowicie odmienna....Rozmawiamy z nimi o tym......oni nie bali się niby jakichś kretów na Forum i są tam do dzisiaj i co najważniejsze jest zawsze aktywna OPCJA pomocy wzajemnej,czy to w deffie, czy nawet pomocy w łaskach......A wy, pytam się, jakimi byliście Sojusznikami przez ostatnie ponad pół roku??? Siedzieliście cicho...pakcik z Freedom,pakcik ze Spółką,pakcik z Okiem Legionu, kto wie jeszcze z kim. Najlepiej obkleić się paktami w koło i mieć święty spokój, a potem żale że ich atakują. Wojny wam nie wypowiedzieliśmy, ponieważ mamy szczytniejsze cele.......Spółka z.o.o.
chłopie ty chyba z kosmosu spadłes albo faktycznie ci zioło mózg wypaliło .przypomne ci ze był czas kiedy nasz deff lecąc po kilkanascie godzin wspierał wasze miasta łaski również a nawet przedewszystkim szły bo było szybciej .co do twoich spekulcji ze was blokujemy a co to wy jakies pierszeństwo do cudów macie czy co jakas grupa wybrańców sie trafiła czy jak .A cud moze budawac kazdy i jak zobacze ze CO odda wam swój (spadek poziomu) bedą dla mnie tchórzami .A co do paktu z OL to wydaje mi sie ze jeszcze cie na swiecie nie było kiedy istniały takie sojusze jak LEGION,WIELKIE OKO ,BARBARIANS,i jeszcze ze dwa moze których nazw juz nie pamietam po fuzji WO i LEGIONU powstało OL i odkąd pamietam mielismy ich za naszych sojuszników takich prawdziwych.Jak pewnie wiecie juz tak nie jest dzieki temu ze skumali sie z taki sojuszem jak wasz po trupach do celu tylko ze tak naprawde o oni stracili najwiecej na waszej zagrywce .VVV nigdy nie uwazało sie za wielkich i wyjątkowych ale od sojuszników oczekiwalismy przynajmniej jednego prawdy a z tym bywało róznie.PAKT mielismy zawsze jeden z OL i on był najważniejszy do czasu bo wszystko ma swoje granice .To ze wy walczycie ze spółką wasza sprawa my mielismy wojne z SF .A ku przypomnieniu jest u was kilku graczy którzy pochodzą z VVV a są w OL dlatego bo wybrali akurat droge na morza walk ze spółką kazdy sojusz ma prawdo wyboru gdzie podąza ale nie kazdy sojusz (sojusznik) zdradza drugiego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

hahaha widzę dagomed jesteś niedoinformowany,pierwszą propozycję otrzymałem od waszego sojuszu
gimax 23.11.12 o godzinie 08:41
Co to ma być??? Te Twoje wypociny są żałosne,tak samo jak Twój sojusz.Tu już nie chodzi o wygraną tylko o zasady.
Sacru 22.11.12 o godzinie 23:51
witam naszych przeciwników mogę tak to ując? :D

chciałbym wam coś zaproponować wiadomo ze tu chodzi kto zbuduje najszybciej te cholerne cudy prawda ale zobaczcie jak Freedom wybiło się a wiem ze i wy też chcecie to zrobić przed nimi bo każdy by chciał to wygrać tę gonitwę i w tym sęk ze chciałbym abyśmy zawiesili nasze wojsko na jakiś czas i wspólnie zaatakowali Freedom co wy na to ?
A reszta powinna się odrobinę zastanowić nad swoimi wypowiedziami...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

nie widze zeby sie cos rypło tylko mam nadzieje ze gimax jestes świadom tego ze nastepny cud jest u was wiec CO jest nastepne na celowniku FREEDOM no chyba ze nie zrobicie z tym nic i oddacie go od tak w imie wyższych celów tylko wtedy stracicie wiele w oczach tych co w was wierzą . zastanówcie sie czy tak koalicja z freedom jest tego warta wasz cud wasza sprawa co z tym zrobicie ale wierze ze macie jaja
 
Odp: Sytuacja na świecie - My

Ty Zeus nie mąć chłopakom w głowach.....wiem jaki masz w tym cel......Macie teraz wspólną zakładkę VVV-Spółka-SF( i wiemy nawet co piszecie w tej zakładce,kto jest od nas pierwszym celem).....i liczycie na to kogo by tam jeszcze do koptować.....Ale uświadomię tobie że dla nas i CO oraz Oka, wy jesteście tarczą do celowania i o jaja naszych sojuszników się nie martwcie.....pogrzebcie u siebie i sprawdźcie czy coś tam jest!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

artur wiele juz na tym swiecie widzałem ale takiego chamstwa jakie zrobiliscie jeszcze chyba tu nie było i nie pisz ze komus mące w głowie tylko chce aby wiedzieli z kim trzymają .moge sie załozyc ze po ich cud tez siegniecie w taki czy inny sposób cel uswieca srodki szkodz mi chłopaków z CO bo wielu z nich szanuje tak jak i graczy z OL ale niestety z racji bliskosci ich miast to OL ponosi konsekwencje waszego pazerstwa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

No, no ferment widzę siany porządnie. Czytam i oczom nie wierzę.
ZEUS stało się jak stało. Z dala byłem od tych spraw bo w pewnym momencie sojusz z lekka się podzielił chwilowo. Nie kryłem tego, że nie pochwalałem pewnych kroków i z mojej strony nie poszły ataki, ani wsparcia. To fakt. Ale to nie z tego powodu, że byliście "sojusznikami" tylko wyłącznie z tego powodu, że mieliśmy pakt i inaczej widziałem tą sprawę z racji pozycji dyplomaty. Ciężko Was nazwać sojusznikami, gdyż:
- bez słowa odeszliście z zakładki wojny ze spółką ( nie wiem też jakie informacje przekazaliście w tym momencie)
- w tym samym czasie podpisujecie pakt ze spółką, Waszym nowym sojusznikiem
- zero kontaktu
Czy to można nazwać sojuszem? Sam się długo zastanawiałem po co nam pakt z "duchami"? Nie mamy ze sobą kontaktu, nie działamy razem i nie mamy wspólnych celów. W dodatku pierwsza zdrada nastąpiła z Waszej strony po odejściu z zakładki bez słowa. Ale do rzeczy. Nie wiem jak możesz przyrównywać współpracę CO-Free do współpracy Free-VVV? Przynajmniej ze strony czempionów mamy zawsze kontakt, razem działamy i walczymy po tej samej stronie. A z Wami? Pozostawiam bez komentarza współpracę, bo nigdy żadna nie istniała.
Osobiście cenię zarówno Oko jak i CO. Oko jako jedyne zostało z Freedom po tym jak większość koalicji uciekła, walczymy długo i zawsze mogliśmy na nich polegać. A RFG, NN i inne woleli chronić się w spółce. CO okazało się równie godnym sojusznikiem, który doszedł do koalicji po tym jak większość jej uciekła bo bała się walczyć. Z takimi ludźmi można "konie kraść".

Nie zależy mi na cudach nie widach. Zależy mi tylko aby były w rękach koalicji, do której vvv już dawno nie należy, bo woleli cyrograf podpisać by chronić własną skórę. Z resztą nie moja sprawa, każdy robi to co dla niego najlepsze.

Reasumując - dla mnie sojusznikiem są ludzie wierni swoim ideałom, walczącym zawsze u boku tych samych ludzi i nie zmieniających poglądów jak chorągiewki. Takich ludzi cenię.

I jeszcze jedna sprawa - co ma piernik do wiatraka? Dlaczego nasz wjazd na Waszego cudaka powoduje "że oko obrywa" czy jak to tam opisałeś? To tak samo jakbyś napisał, że sąsiad Kowalski ukradł mi samochód, dlatego ja wleje Malinowskiemu. To trochę dziwne.

P.S. Dagomed - jeżeli dla Ciebie miarą przegranej jest nie wybudowanie cudów poprzez przesyłanie surowców, to chyba mamy inny pogląd na tą grę, bo dla mnie grepolis to gra taktyczno - wojenna, a miarą zwycięstwa jest waleczność a nie klikanie wysyłając surowce. Nie wiem także czemu usilnie próbujecie przekabacić CO i oko na swoją stronę? Szukacie sojuszników po tym jak rozpętaliście wojnę z większością świata MY? Nie my tą wojnę zaczęliśmy, tylko Wy podchodząc pod nasze granice udając że nic się nie dzieje?

Na początku miałem Was za sojusz z którym można rozmawiać. Było parę wpadek, ale udało się zawsze dojść do porozumienia gdy pewni gracze (zarówno nasi jak i wasi) znaleźli się w trudnej sytuacji. Teraz ciężko mi cokolwiek już powiedzieć na Wasz temat. Bawicie się w podchody próbując skłonić oko czy Co do ruszenia przeciwko nam. Nie wspomnę o głupich podchodach do naszych graczy i wypisywanie im bredni. Co chcieliście tym osiągnąć?

Jest takie przysłowie "kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada", więc zakończcie kopać wilcze doły, bo Wam husaria padnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

nawet wzorkiem jest ciężko ogarnać twój wpis nie smiał bym go przeczytać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

vvpolo widze ze albo nie znasz całej histori albo piszesz co ci wygodnie
I- z zakładki wspolnej odeszlismy po tym jak pseudo koalicja stwierdziła ze w naszych szeregach jest informator spółki i zrobilismy to aby nie kuło was w oczy
II- wsparcie nie jednokrotnie wysyłałem jak i kilku z nas i stało na froncie w waszych miastach i barej tego sie nie wyprze bo nie raz je od nas dostał
III - zadnego paktu ze spółką po odejsciu z zakładki nie mielismy no chyba ze nie atakowanie to pakt ale komu jak wygodnie
IV- zmiencie opis w waszym sojuszu bo nie zgadza sie z tym co zrobiliscie a nazwałbym to ZDRADĄ
V- co do odejsc ruznych sojuszy z koalicji to powiem tylko tyle ze wielu juz miało dosc despotycznego bareja i wiecznego wyzyskiwania reszty do deffowania a od siebie nic
Na koniec napisze ci ze nasze odejscie z zakładki które nazwałes zdradą to raczej objaw tego ze wolelismy z niej zrezygnowac niz narazac wasze akcje na kretowanie a to chyba nie zdrada ale widze ze wielu z grających tu ludzi zmienia poglądy tak jak im wygodnie a my nie skupiamy sie na OL tylko robimy co juz dawno powinnismy po wielu ich wyskokach całe szczescie ze tacy gracze jak calmanik tego nie dotrwali bo chyba on jeden z rzadzacych w ol miał głowe na karku i jaja a nie wydmuszki
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Co do wojny VVV vs Oko- jestem takiego zdania że Oko oberwało przez to że Freedom was zaatakowało a Oko było neutralne do tej sytuacji, nie chciało wojny ani z VVV czy z Freedom a wy w złości zaatakowaliście.
Co do bareja- jest specyficzny lecz chyba nie jest aż taki zły jeżeli wielu graczy pozostało jeszcze dla niego choć chciało odejść, jak każdy człowiek ma swoje wady ale także ma zalety. Nie raz wkurzał mnie np. ale gdyby nie on już dawno bym zrezygnowała z gry. Nie można powiedzieć że barej jest złym założycielem- to byłoby kłamstwo. Zeus mówisz że Calmanik był dobrym rządzącym- hmmm być może tak ale i także miał swoje wady- trzymał sojusz w jednej garści lecz on mi się wydawał bardziej despotyczny niż barej plus do tego miał manię kretowania. Widzisz miał swoje minusy lecz nie ujmowało mu to jako graczowi czy założycielowi więc proszę nie obrażać bareja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

ja nie obrażam bareja osobiscie nic do niego nie mam ale nie trawie jego mani wielkosci i przerostu ego a przecież bez was bez sojuszu nie zrobił by nic
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Przez jakiś czas nie był w Oku i jakoś sobie w miarę dawał radę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

dobra temat zakończony kazdy ma swój punkt widzenia i swoje racje jest jak jest i nic juz tego nie zmieni szkoda tylko ze do tego doszło
 
Do góry