Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

jakis nowy soj powstal z oceanow gniewu? SF? coz to za soj nie znany w exusowych kronikach...
 

DeletedUser16371

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

jakis nowy soj powstal z oceanow gniewu? SF? coz to za soj nie znany w exusowych kronikach...
.. pewnie oczka pełne piasku i umknęło:cool: koza Cię wystawiła i tu się pojawiłeś krew psuć ? uważaj bo znów Cię zaleje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

.. pewnie oczka pełne piasku i umknęło:cool: koza Cię wystawiła i tu się pojawiłeś krew psuć ? uważaj bo znów Cię zaleje :D

masz tupet dziwolągu. krew psuc to ci dopiero moge napsuć ale nie chce mi się :) kmieciu :)

Wesołych Świąt wszystkim :)
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

to co tu czytałem to aż mi się płakać chciało :) bez obrazy ale barej jest taki ze można go polubić nie raz z nim pisałem ale co do wojny z nim to pozostaje tal jak jest.A co do tego to jak z nim pisałem to jest spoko, co do jego charakteru to ma dużo wad i zalet to nie jego wina, ze taki jest każdy ma wady i zalety a co do tematu to radze go zakończyć po co te spory na FORUM nie wystarczy wam zmartwień na MY:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Lud No Name powstanie z grobów i jak jeden mąż wyruszy z ostrzem wyciągniętym ku niebu. Gdy krolowa wroci na tron gdy zły lord obróci się w pył... No Name wroci, wroci a godło i proprce dumnie beda znaczyc nasz zasłuzony teren... ludu No Name wyjdzcie z ziemi...


Cztery dni później...

znudzony exus czekaniem na zmarłych No Name zszedł z pagórka wrocił do szopy i zjadł kiszonego ogórka, zalał drewniany kuban winem uchlał się i poszedl spać... hehe ... nie ma NN.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Exus już wiemy, że piastowałeś poważne funkcje... i byłeś zajęty. ale powiedz mi kiedy zdążyłeś nabić te 100 tys pkt walki ? ;) :D


powaznie powiem Wam ze do tego momentu juz nie wytrzymalem czytając to i buchlem gromkim smiechem z siebie samego :D ludzie ile kroc tu zagladam to cisne łacha... ;) ech...
 

DeletedUser8595

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Witam.
Od dawna juz nie gram na My ale z ciekawości wlazłem na wasze forum i co widzę? To samo co rok temu. Jak w brazylijskiej telenoweli...
echhhh że wam się jeszcze chce... Pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych.

NO NAME "ŻONDZI" :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Witam.
Od dawna juz nie gram na My ale z ciekawości wlazłem na wasze forum i co widzę? To samo co rok temu. Jak w brazylijskiej telenoweli...

to może wizyty powinny być częstsze? zrobiłoby się z brazylijskiej polską telenowele :)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Teraz to ludzie z tego świata mogą zacząć się żegnać :) Wszystko kiedyś się kończy :)
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

NO NAME "ŻONDZI" ))

eh dla mnie to byl najlepszy swiat szkoda go ale tak bywa praca zniszczy każdą kariere na grepo :))
tylu było dobrych graczy dopoki nie poszli do pracy:(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a kto pamieta gedymina ? kierowca ciezarowki sobowtor chucka norisa:)) i nasz młody gitarzysta od atakow łucznikami :) oraz gamao w w srodziemnym morzu i pan morfeusz w windzie i akasha z winem oraz exus na dzialce z koza :)) zaufanie bylo do tego stopnia ze ptywatnych fotek wiekszasc nie bała sie wstawiac

p.s tej fotki z exeusem i kozą nigy nie widzilaem ale wielu podejrzewa ze moga być
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

NO NAME "ŻONDZI" ))

eh dla mnie to byl najlepszy swiat szkoda go ale tak bywa praca zniszczy każdą kariere na grepo :))
tylu było dobrych graczy dopoki nie poszli do pracy:(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a kto pamieta gedymina ? kierowca ciezarowki sobowtor chucka norisa:)) i nasz młody gitarzysta od atakow łucznikami :) oraz gamao w w srodziemnym morzu i pan morfeusz w windzie i akasha z winem oraz exus na dzialce z koza :)) zaufanie bylo do tego stopnia ze ptywatnych fotek wiekszasc nie bała sie wstawiac

p.s tej fotki z exeusem i kozą nigy nie widzilaem ale wielu podejrzewa ze moga być

z koza??? ale wymysliles... normalnie tak mi pojechales ze przez dwa tygodnie sie nie pozbieram... a kto Ty jestes wogole?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Fakt, to byl najlepszy swiat. Mimo, ze pelen nienawisci (teraz zupelnie niezrozumialej :D ) to jednak przyjaznie zawarte na MY trwaja po dzis dzien i jeszcze trwac beda dlugo.

Gedymina pamietam doskonale. Mialam te przyjemnosc poznac go osobiscie :)

Ps. Mimo, ze gre skonczylam w poprzednie lato to jednak strasznie mi teskno za ludzmi z MY, za zarwanymi nocami ( gra bez powiadomien to bylo dopiero wyzwanie ) i czuje sie troche tak jak sie konczylo szkole srednia, zdalo mature i wyruszylo w dorosly swiat. :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

paka27 poproszę jeszcze raz twój mail lub wystartuj na itace :)
tęsknię za godzinami spędzonymi na czacie i wspólnymi akcjami nigdzie tak jak na My nie znalazłem tylu bratnich dusz co na tym świecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Fakt, to byl najlepszy swiat. Mimo, ze pelen nienawisci (teraz zupelnie niezrozumialej :D ) to jednak przyjaznie zawarte na MY trwaja po dzis dzien i jeszcze trwac beda dlugo.

Gedymina pamietam doskonale. Mialam te przyjemnosc poznac go osobiscie :)

Ps. Mimo, ze gre skonczylam w poprzednie lato to jednak strasznie mi teskno za ludzmi z MY, za zarwanymi nocami ( gra bez powiadomien to bylo dopiero wyzwanie ) i czuje sie troche tak jak sie konczylo szkole srednia, zdalo mature i wyruszylo w dorosly swiat. :))


dał Ci się przejechać swoim monster truckiem :> haha ;)... No NAme jest na innym swiecie z kilkoma ludzmi z MY ;)
 

DeletedUser13738

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Fakt, to byl najlepszy swiat. Mimo, ze pelen nienawisci (teraz zupelnie niezrozumialej :D ) to jednak przyjaznie zawarte na MY trwaja po dzis dzien i jeszcze trwac beda dlugo.

Gedymina pamietam doskonale. Mialam te przyjemnosc poznac go osobiscie :)

Ps. Mimo, ze gre skonczylam w poprzednie lato to jednak strasznie mi teskno za ludzmi z MY, za zarwanymi nocami ( gra bez powiadomien to bylo dopiero wyzwanie ) i czuje sie troche tak jak sie konczylo szkole srednia, zdalo mature i wyruszylo w dorosly swiat. :))

... to należałoby się skrzyknąć i zacząć od nowa, na którymś z nowych światów...

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

proponuję itakę świat wolny na maksa ale ma to sporo zalet :)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

paka27 poproszę jeszcze raz twój mail lub wystartuj na itace :)
tęsknię za godzinami spędzonymi na czacie i wspólnymi akcjami nigdzie tak jak na My nie znalazłem tylu bratnich dusz co na tym świecie
hmmm a my się znamy? jakoś nick eddie nie pamiętam
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Aaaaa to już mi mówi bardzo dużo :) Gomene że nie wiedziałam.
 
Do góry