Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie - My

szkoda , może kiedyś zagra i zobaczy , że jej szukałem ;/ to dawna towarzyszka z destroyer jak ktoś pamięta :) no cóż został mi tylko cekm z dawnych kompanów . psotka02 , aergie , wujek stefan , nefete , krea - będę ich pamiętał jak pierwszą miłość :)
Pozdrowienia dla byłych graczy z świata my .
 
Odp: Sytuacja na świecie - My

szkoda , może kiedyś zagra i zobaczy , że jej szukałem ;/ to dawna towarzyszka z destroyer jak ktoś pamięta :) no cóż został mi tylko cekm z dawnych kompanów . psotka02 , aergie , wujek stefan , nefete , krea - będę ich pamiętał jak pierwszą miłość :)
Pozdrowienia dla byłych graczy z świata my .



Psotka gra na Heraklionie kontakt nie jest trudny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Po długiej nie obecnosci zalogowałem sie na Pella kto ma chec polnocny wschod.
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Zobaczyłam post na My, oj aż się zdziwiłam no i musiałam aż zajrzeć kto tu napisał na moim starym świecie. Exus wróciłeś do grepo? No fajnie, że starzy gracze powracają :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Zobaczyłam post na My, oj aż się zdziwiłam no i musiałam aż zajrzeć kto tu napisał na moim starym świecie. Exus wróciłeś do grepo? No fajnie, że starzy gracze powracają :)


Witaj Paka, z tego co się orientuję to wielu graczy "starszych" jest na świecie Pella. Znanych i tych mniej znanych.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Gram jeszcze no ale nie jako paka, nie chce graczy straszyć :p
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Witam wszystkich Al i paka idziecie na nowy swiat grac? Bo ja chyba tak:)
 
Odp: Sytuacja na świecie - My

Cześć kolego , pewnie tak ale dopiero jak zamkną Ateny :)
co tam u Ciebie ? Jak tam z wulgaryzmami ? spokój ,czy dalej jedziesz po bandzie:)
Pozdrawiam.
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Cześć kolego , pewnie tak ale dopiero jak zamkną Ateny :)
co tam u Ciebie ? Jak tam z wulgaryzmami ? spokój ,czy dalej jedziesz po bandzie:)
Pozdrawiam.
Wulgaryzmami hehe czasami jak ktoś mnie wkurzy staram sie byc szczery:)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Świat na pewno będzie ciekawy ale prawdopodobnie- więcej niż 50%- nie będzie mnie tam
 
Do góry