Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

50% hm jak chcesz paka moze jednak przemyslisz sandro tez bedzie z8baczymy kto jeszcze sie tam skusi pograc, fil19 tez wiec jest troche na poczatek:)
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Paka przecież ty jestes grepomaniaczka napewno bedziesz haha tylko napisz w pw jaki nik bedziesz miala
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Może kiedyś byłam grepomaniaczką lecz jak to w życiu bywa- wszystko się zmienia :)
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Paulinka teraz kaplanka jest a to co znaczy ze z malej grepomaniaczki zmienila sie w wielką grepoholiczke:cool:
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

no tak teraz ze zwykłymi żołnierzami nie pogada :mad:
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Przesadzacie :p nie wszystko się zmieniło i między innymi dzięki wam będę zawsze miło wspominać grę na My :)
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

No ja myślę że miło :p fajnie by było taką paczkę zebrać znowu
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Haha to dawaj z nami jak ruszy nowy swiat mysle ze jeszcze kilku sie dolaczy jak przeczytaja znowu roboty niemam wiec siedze na grepo jak dawniej a Maciej ka sie nic nieodezwie he? Moze tez zagra z nami zrobimy jakis sojusz cholera tylko jaką nazwe damy? Albundy tez pogra pewnie i jazda
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

To szukaj jakieś roboty a nie znów w grepohollika się zmieniasz:p
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

proponuję Poszukiwacze kretów ale jak maciejka by do nas dołączył to pewnie lepsza by była Festyniarze ;)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Gramy razem na nakosos i wyszło, że teraz ja jestem większym festyniarzem niż on
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

niemożliwe przecież na my to było niewykonalne :rolleyes:
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Robota nie zajac nieucieknie odpoczac musze nerwowo zreszta poco zaczynac pracowac pewno znowu brygadziste wyzwe od rasistow hehe.co do nazwy festyniarze dobra nazwa hehe.Paula jak juz w zarzadzie spolki jestes to przyspiesz ruszenie tego nowego swiata bo na olimpi to jaaaa zaasssnneee iii juuzz siieee nieobudze cholera jasna
 
Do góry