Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,

Standardowo, jak w każdym dziale musi pojawić się temat "sytuacja na świecie".
Świata My też to nie ominie.

Zapraszam do dyskusji na temat rozwoju graczy, sojuszy itp.



..:: Świat wystartował. ::..​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Grać gram,ale czy zostanę tutaj dłużej,to już zależy od czasu ^^
 

DeletedUser

Guest
Siemka :) Fajnie grać od początku a nie od 2tygodni po , mocniej się wybijemy ;P
 

DeletedUser

Guest
No proszę, serwer - niespodzianka
W dodatku z idealną konfiguracją.... :p

Świat ledwo odpalił a już Wichry Wojny założone... to już chyba jakaś tradycja :p
 

DeletedUser

Guest
Raczej nie plagiat... spostrzegawczy zauważą Zedka z lekko zmienionym nickiem :p
 

DeletedUser

Guest
Witam, ja też gram ;) Ale z Wicherkami ani razu się nie spotkałem ciekawe ile pograją ;)
 

DeletedUser

Guest
Też sie zalogowałem,a co dziwne dostałem zaproszenie do LCN :p
 

DeletedUser

Guest
Ja już przyzwyczaiłem się do nowego systemu,jednakże na starym zaczynałem swoją przygodę z Grepo,dlatego jestem skłonny pocisnąć na tych ustawieniach :p
 

DeletedUser

Guest
1) Cze, może i ja ruszę ;)

Wichry to Tradycja wszędzie jesteśmy ;D

2) Stary System podboju to najlepszy system ;)

Zapowiada się fajnie ;)
Powodzenia xd
 

DeletedUser202

Guest
Ja to tylko tak przelotem... zamiast wprowadzić grepo 2.0, to nowe światy im w głowach.. :p

Bawiłeś się może na 2.0 beta???
Prędkość x25 mnie po prostu powaliła :D
Widząc etap prac nad 2.0 i ilość błędów nie wróże wcześniej jak po wakacjach :) a miał być styczeń buahahahhahahaaa

A wracając do MY rzeczywiście stary system również jest ciekawy jednak gdyby była prędkość x3 to może nawet bym się zdecydował a tak pozostaje tylko wersja eng. :D
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich, też tu zawiało i mnie. Stary system daje więcej zabawy. Liczy się manewr, spryt , jednostki deff i off są potrzebne w podbojach. Dla mnie to bardziej dynamiczne i ciekawsze niż nowy system z buntem.
Dlatego tu jestem :)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na m54 :) jestem ciekawa, jak się potoczy gra tutaj! :)
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich

Oczywiście spróbuję swoich sił na świecie My .. co do systemu to kiedyś grałem ... na gamma jak się nie mylę ;) ale to były początki i zanim coś przejąłem heeh to mnie podbili ;)

zobaczymy jak potoczy się tutaj :)

Pozdrawiam

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
No i ja tez sie skusilam hehe zobaczymy czy dam rade ogarnac Gamme i to :) ....
a skusilam sie bo lubie stary system podboju to zawazylo..oraz rzecz jasna to ze Cygan jest na m 55 heheh:D
 

DeletedUser

Guest
Uuu juz sie nie moge doczekac az sie rozkreci u nas :D
Cygan Pan i wladca hehe to bedzie ciekawie ;D
 

DeletedUser

Guest
Świat ma dopiero jeden dzień, a dyplomaci już wzieli się ostro do roboty, co widać po liczbie paktów :p
makelovenotwar.png


Pokojowy świat sie szykuje :)
 

DeletedUser

Guest
Atlantyda chce po prostu mieć pakty z całym TOP 76 i pół, a reszcie wypowiada świętą wojnę :D
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chcemy prowadzić przyzwoitą rozmowę na temat świata My to róbmy to.
Jeśli ktoś chce porozmawiać o sojuszach to niech zrobi osobny temat na to.
Owszem, możemy przytoczyć temat sojuszy (konkretnych) i na ich temat prowadzić rozmowę, lecz proszę, nie chwalić się tym, że ktoś założył sojusz, że nie ma godła bądź szuka członków do sojuszu.

Wracając jednak do tematu sojuszy na chwilę, widać dwie masóweczki na górze rankingu, nie znam sojuszy, nie znam graczy więc nie oceniam, może taka strategia, nie wiem.

Jeśli chodzi o graczy, to czołówka ładnie poszła do góry, już 200 pkt lepiej ode mnie :p
 

DeletedUser

Guest
No topka się pnie w góre i to ładnie :)
Ja narazie daleko 1438 ... w ranq.
No ale co :) , dam radę.
 
Do góry