Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Kolejny świat i robi się coraz ciekawiej - dołączają gracze z innych światów, po nazwach niektórych sojuszy widać, że konkurencja o dominację nad My będzie naprawdę zacięta :) Aż strach pomyśleć jaka ekipa zbierze się na nowym świecie, gdzie już zawita wersja 2.0 - tam to się zacznie dopiero prawdziwe oblężenie serwera :D
 

DeletedUser

Guest
'Masówka'

Gdybyście byli ogarnięci to byście zrozumieli, że aby pozyskać nowych dobrych graczy trzeba najpierw zwerbować dużą ilość graczy (gdyż na początku nikt nie wie kto jest dobry a kto nie) Dopiero potem poprzez obserwację można dokonywać selekcji i przesiewać w poszukiwaniu tych wartościowych graczy, którzy będą stanowić o sile klanu.

A tym co czekają z rekrutacja aż wyłonią się z tłumu Ci dobrzy gracze to gratuluję... Potem każdy noob i dobry gracz ma klan, nooby wylatują i możecie sobie ich werbować:D a dobrzy gracze w większości przypadków już zostają w klanie do, którego doszli na samym początku (o ile klan jest ogarnięty)

My mamy z czego wybierać dobrych graczy i to potem zaowocuje. Inni jak maja 50 osób i zrobią selekcje to zostanie ich 35?

Dodam jeszcze, że ta nasza 'masówka' nie wypada źle ze średnia pkt i chyba nawet prowadzimy a na pewno prowadziliśmy.

To nie jest żaden wyznacznik ale jednak nie rokuje źle.

Takie wicherki wojny maja niby samych 'wybrańców' a średnia pkt niższa od masówki:D? no to dobrzy Ci wybrańcy!

Trzeba myśleć już od początku a nie robić wszystko tak by ładnie wyglądało a potem problem z ilością dobrych graczy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widzę że dla niektórych niezrozumiałe jest przyjmowanie sporej rzeszy grajków do sojuszu na samym starcie świata - to już jednak ich własny problem.

Niech każdy pilnuje własnego podwórka i uskutecznia swoje myśli taktyczne - wnet wyjdzie na wierzch ta skuteczniejsza.

Pozdrawiam...
 

DeletedUser

Guest
Wicherki postarają się o to aby świat My był wolny od masówek.:)
Wicherki lubują się w atakach na najsilniejszych:) Nie można przecież dopuścić do hegemonii jednego sojuszu.:)
Masz racje Hauer wyjdzie w trakcie gry czyja taktyka jest skuteczniejsza:)
Turek- nie oceniajmy jeszcze sojuszy po średniej pkt. Wszystko się może odmienić i na prowadzenie wysunąć się sojusz po którym tego się nie spodziewamy.
Np czciciele marchewki:) Zapewne grupa znajomych dobrze grających:) Za wcześnie na gdybanie.
Można jednak już stwierdzić, że wasza taktyka zbierania na jednej wyspie 14 graczy rzeczywiście może niektórym utrudnić życie;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wicherkowy zed, czyli jak będziemy mogli Cie nazywać jak farma będzie Ciebie farmić:D? Pamiętaj by farmić od 58% bo możesz stracić wojsko;p

P.s. Smutno dziś na forum bez Twojego 'inteligentnego' spamu w wiadomościach do naszych klanowiczów;p

Co do świata to widać kilka wymagających klanów i zapowiada się ostra walka:)
 

DeletedUser

Guest
Gram, Świat bardzo fajny, mój pierwszy śiwiat to Epsilion a tam są identyczne ustawienia więc jestem jak u siebie
nie wiem jak będzie później ale mam nadzieje że coś mi się uda tu ugrać
 

DeletedUser

Guest
#Desiderata

Ja tylko stwierdziłem, że na daną chwilę jesteście masówką nic więcej. Wichrowy zedd krytykował nas za takie coś a potem poleciał do podobnych szukać ratunku (koalicji) i to mnie bawi:) Do waszej tymczasowej masówki nic nie mam. Sami mamy masówkę by wybrać potem dobrych graczy. Choć przyznam, że jak na razie większość się spisuję ale zobaczymy jak będzie w walkach.

#Sprite24

Jakbyś czytał dokładnie moja wypowiedź to byś zobaczył, że napisałem, że nic do tych klanów/masówek na początku gry nie mam bo to jest dobra strategia na rozwój.

Ja się tu tylko śmieje z Wichrowego zedd, że nas krytykuję za masówkę a potem leci i zbiera koalicjantów do walki z nami właśnie z takich klanów masówek. To jest hipokryzja:D

Rozumiesz już mnie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich,

rekreacyjnie postanowiłem sobie popykać na nowym świecie

przyglądam się tej dyskusji i zadziwia mnie że wszyscy tak głośno popierają robienie masówki na początkowym etapie.. Jak dla mnie to jest prosta droga do tego, by zrazić do siebie najlepszych graczy, a już na pewno by takowych skutecznie odstraszyć przed złożeniem podania rekrutacyjnego.
 

DeletedUser946

Guest
przyglądam się tej dyskusji i zadziwia mnie że wszyscy tak głośno popierają robienie masówki na początkowym etapie.. Jak dla mnie to jest prosta droga do tego, by zrazić do siebie najlepszych graczy, a już na pewno by takowych skutecznie odstraszyć przed złożeniem podania rekrutacyjnego.
no bo jak ktoś nie umie sam za dobrze grać nigdy nie zrozumie jaką "niedogodnością" (że tak to delikatnie ujmę :p) jest stado mniejszych lub większych nobków szalejących w masówce :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Przypominam, to jest temat "Sytuacja na świecie" !

Usunąłem 80 postów na temat "napinek", masówek, systemu podboju..
Przyhamujcie trochę, może się to skończyć na prawdę źle.

Kolejne "napinki", rozmowy o sojuszach, systemie podboju będzie karana warnami.


----------------------------------------

Dziś się zakończyła ochrona, jak tam ataki? Może ktoś zaprezentuje fajną akcje na początku gry?
Śmiało, rozkręćmy temat postami na poziomie.
 

DeletedUser

Guest
Sytuacja na świecie gdy od wczoraj skończył się okres ochronny:

Most Dangerous Group vs 'reszta świata' Wichry Wojny, ZJEDNOCZENI, The Warriors

MDG pkt ataku 1390 obrony 1154
WW pkt ataku 669 obrony 759
ZJE pkt ataku 392 obrony 183
TW pkt ataku 92 obrony 126

lącznie 1153 pkt ataku i 1068 pkt obrony ma koalicja.

Graczy koalicji 341 przeciw naszym 136

Te statystyki mnie bawią :D

To tylko taka mała ciekawostka ale oczywiście wszyscy wiemy, że to jeszcze o niczym nie świadczy.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem większość wichrów leci tylko w punkty.
Wczoraj zaatakowałem 2 z nich... (mieli 800 i 600 punktów).
Jeden przywitał mnie oddziałem obywatelskim (100), a drugi oddziałem obywatelskim (60) i 22 szermierzy...
Byłem strasznie zawiedziony ;/
 

DeletedUser

Guest
a mylisz ze dlaczego wichry so tacy mocni bo leco w punkty nie w wojo
 

DeletedUser

Guest
Wichry przyjmują byle kogo dlatego są wysoko w rankingu.
Gdyby wywalali każdego kto leci w punkty została by ich garstka.

Ale to tak jak w większości sojuszy na nowych światach, wszyscy chcą być #1. Potem przeżywają szok bo nie są ani w Top 100, ani nie mają armii. Zwykle w takich momentach porzucają grę, mówiąc, że jest do d*py.
 

DeletedUser

Guest
niXi, Ty zamiast oceniać inne sojusze popatrz na swój...
Popatrz ile Wichry Wojny mają punktów w ataku, a ile Twój sojusz ;)
Dobra rada... A lepszej wymówki wymyślić nie można...
"sorka klawiatura mi szwankowała" - dobre :)
Co do marchewek - rzeczywiście dobrze im idzie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Sytuacja na świecie gdy od wczoraj skończył się okres ochronny:

Most Dangerous Group vs 'reszta świata' Wichry Wojny, ZJEDNOCZENI, The Warriors

MDG pkt ataku 1390 obrony 1154
WW pkt ataku 669 obrony 759
ZJE pkt ataku 392 obrony 183
TW pkt ataku 92 obrony 126

lącznie 1153 pkt ataku i 1068 pkt obrony ma koalicja.

Graczy koalicji 341 przeciw naszym 136

Te statystyki mnie bawią :D

To tylko taka mała ciekawostka ale oczywiście wszyscy wiemy, że to jeszcze o niczym nie świadczy.

Znalazł się na tę chwilę,wazniejszy wróg.
 
Z tyloma napinaczami szukuje sie ciekawa i byc moze zacieta walka , ale jak to juz zycie nie raz pokazalo , ataki weryfikuja dobrych graczy i ich sojusze .powodzenia zycze :)
 
Do góry