Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
no i co tam jak tam,

wbiłem w końcu na ten świat ale troszkę jednak wolny jest
przekonało mnie tylko to że jest stary system podboju:D

ogólnie szukam sojuszu jakby co:cool:

P.S.
Widzę że jeszcze się dobrze serwer nie rozkręcił a już wojny poprzenoszone z innych światów:eek:
 

DeletedUser202

Guest
Buahhahaha

Zaraz się okaże że wiele osób nie lubi gryzoni i przyłączy się do aka Legionu Polskiego i po tygodniu będziemy top1 we wszystkich rankingach

W takim wypadku jedynie pozostaje podziękować niXi że dał nam szanse :D
 

DeletedUser

Guest
Wracajac do sytuacji na swiecie widze ze powstaja juz pierwsze akademie,przy tak duzym limicie graczy w sojuszu wydaje sie to troche dziwne ;)
 

DeletedUser

Guest
tak zwlaszcza ze akademia LP ma tylko 10k mniej niz sojusz wlasciwy ale skoro sie nie chce robic masowki to trzeba miec z czego wybierac co lepszych graczy ale jeszcze za wczesnie by oceniac jaki sojusz ma jakie szanse na bycie w topce i utrzymanie sie tam
 

DeletedUser

Guest
Gdyby sojusz główny miał 10-20 członków , a reszta akademia i to na zasadzie - "róbta co chceta" to miało by to sens.... generalnie 2 sojusze oddzielnie pracujące , tyle że się nie atakują od wszystko...a jak się jakiś rodzynek wyłoni to zaproszą ewentualnie do głównego . Ale kto się zgodzi być takim (tutaj wstaw odpowiednie) i czekać a może raczą mnie tamci zaprosić :)
 

DeletedUser8673

Guest
Carat rządzi CarAt radzi CarAat nigdy cię nie zdradzi. jesteśmy od pierwszego dnia i mamy duże doświadczenie. to tyle reszta jest walką :)

Weź się człowieku opanuj . Nie dość ,że prezentacji własnego sojuszu zrobić nie potrafisz , zakładasz "dziwne" tematy w prezentacji sojuszu to jeszcze tutaj z tym tekstem ...

PS: Urzekł mnie ten Twój atak 230 szermierzami na sojuszniku z czego 50 padło na milicji .

Co do sytuacji na świecie .. Znów tutaj jak i na lambadzie jest ostry ścisk na jednym z mórz ;)
Serwer ma niecałe 10 dni a Wy już oceniać chcecie co jest masówką a co dobrym sojuszem ? :) Dajcie się rozkręcić ;)
 

DeletedUser

Guest
Stara prawda, którą trzeba niektórym powtarzać do znudzenia: punkty nie grają ;-)
Może te 120 pkt to punkty wyłącznie za gospodarstwo, a on buduje armię, żeby farmić tych, którzy są wyżej w rankingu? ;-)
 

DeletedUser

Guest
no wiesz proari nie kazdy to rozumie ktos sobie mysli a tego goscia sfarmie bo ma tylko 1k pkt a tu armia jak u gracza z 10k ale coz niech i takie osoby sie znajda ktore ida tylko w eka w koncu trzeba miec kogo farmic
 

DeletedUser

Guest
Jestem tylko jajkiem...

Witam wszystkich, cóz moge powiedzieć, z wypowiedzi moich szanownych przedmówców wnioskuję, ze jestem tylko jajkiem. Gram w to pierwszy raz ,nie mam rozeznania w grze, a już myslę czy dam radę? Wasza wiedza na temat tej gry mnie przytłacza, ale powiem wam jest nadzieja, jest szansa ponieważ świat jak widzę niedawno wystartował i może mi sie uda troszkę pograć i ogarnąć troche grę. Nie wiem czy forum jest dla graczy zaawansowanych i nie wiem czy piszę na temat, myślę sobie może mnie zbanuja, ale piszę.
Wracając do tematu, o sytuacji na świecie wiele napisać nie mogę ponieważ jak pisałem gram zaledwie pare dni i wszystko dla mnie jest nowe. Sojusze, no ciekawa sprawa, porobiło się tego masę, jakieś tam walki o punkty, rankingi ale czy w tej grze o to chodzi? Ja odkrywam miasto i powiem wam podoba mi się, każdy budynek który powstaje sprawia mi radość, może to dla was śmieszne ale zauważcie jak w temacie moim wyzej jestem tylko jajkiem, każdy z was tego doświadczył jak zaczynał pierwszy raz grac, dziś może sie tego wstydzi:). A sytuacja no cóż..Czas pokaże.


[COLOR=#DarkGreen]Ortografia się kłania.
Marcin (Squnqs)
[/COLOR]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Co tutaj taka cisza?:>
wszyscy tak pochłonięci grą, że nie mają czasu nawet na napinki :p

a ja tak z ciekawości chciałbym wiedzieć ile złota Pani z top1 władowała w przyspieszanie budynków do tej pory :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A czy to ważne? Jest Top1,ma już taką ilość punktów,że pewnie za niedługo przejmie jakiegoś "groszka" :D
 

DeletedUser

Guest
Złoto swoją drogą, ale pewnie od początku istnienia serwera wielu z nich się jeszcze dobrze nie wyspało i tak mają pewnie zamiar doczekać przerwy świątecznej :D z drugiej strony dla osób których całe życie to Grepolis zawsze będą "stołki" na samej górze usytuowane, nie ma się w sumie temu co dziwić :) Ładujesz w to kasę plus online codziennie 48h na dobę przy kompie to i efekty są konkretne ;) :D a potem nas słabeuszy jadą do zera :eek:
 

DeletedUser946

Guest
ja wydałem złoto na zarządcę + 140 na przyspieszenie (5x senat i 2x gospodarstwo), śpię snem spokojnym i długim, więc proszę tu herezji nie szerzyć ;)
 

DeletedUser6708

Guest
ogólnie cała czołówka złotem śmierdzi :)

nie prawda byłem top 2 na kappie pod względem punktów ogólnych jak i walki i muszę powiedzieć że ani razu nie kupiłem kapitana a dowódcę i handlarza użyłem 2 razy to jest 14 dni w ciągu całej gry na kappie.
bardzo mnie martwi inny problem, chodzi o to że gościu który ma o 30% mniej punktów walki niż ja to jest około 50000 może mieć wiecej zamków odemnie (dodam że tylko 3 punkty straciłem na cofanie badań) jeszcze jaby tego było mało to na ironie zorganizowałem naprawdę dużo festynów miłałem też aż 6 teatrów, to daje do myślenia. winioski? jak się ma tyle kasy ze kilka tysięcy złoty na na premium to drobne to można we wszsytkich zamkach 24 na dobę robić igrzyska olimpijskie. to taka furtka na ilość polis dla krezusów na każdym świecie pewnie tacy są ale na kappie było ich dużo i tu też bedą. cieszę się że mogłem poruszyć temat a dotyczy on wszsytkich światów. to jest niesprawiedliwe.
 

DeletedUser

Guest
Cleophas , ale czy wydaje Ci się , że w ten sposób coś z tym zmienisz ??
Skoro właściciele Grepo mają nabijaną kasę , to dla nich jest wszystko jak najbardziej ok i po co im to zmieniać ?

A co do Tematu...to jeszcze kilka dni i pierwsze przejęcia się rozpoczną , wówczas zobaczymy co Topka ma do powiedzenia :)
 

DeletedUser946

Guest
etam, szarak - nie liczy się :p

żartuję, gratulacje dla leśnego luda :)
 

DeletedUser

Guest
Gratulacje, nie tyle że szarak, ale za szybkie postawienie akademii
 

DeletedUser

Guest
Ten szarak to było miasto gracza Wichrów Wojny od początku końca okresu ochronnego było regularnie czyszczone i farmione. Po kilkunastu dniach i kolejnym udanym czyszczeniu włączył 'zacznij od nowa' i gra bardzo daleko od centrum. Kilka dni później miasto zostało przejęte. 1800 pkt miało jakoś.

Ogólnie na tej wyspie w ten sam dzień lider Wichró Wojny Wichrowy Zedd (na lambd spowiedniczka) też po notorycznym czyszczeniu i farmieniu uciekł daleko na inne morze. Został tam jeszcze jeden członek zarządu Wichró Wojny ale już z tydzień czasu stoi z pkt i ma wybijane codziennie wojsko. Pewnie też niedługo ucieknie.

Z 5 osobowego zarządu Wichrów Wojny 2 osoby zaczęły grę od nowa a 2 inne są farmione regularnie.

Poza kilkoma mocnymi i agresywnymi graczami Wichrów Wojny większość walczy o życie na wyspach.

Myślę, że dużo czasu im nie zostało no chyba, że będą tak uciekać na inne morza gdy będą czyszczeni co chwilę.

Ogólnie wielki niewypał Wichrów na świecie my.
 
Do góry