1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Myonia

Dyskusja w 'Myonia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 15. Sie 2016.

1. qwsa

qwsa Guest

Ja na serio.
    Co to baczewski?

2. Daario Naharis

Daario Naharis

Doktorku czemu nie widzę cię na tsie? :D

3. doktor14874

doktor14874

Jak dorośniesz [​IMG][​IMG] i będziesz pełnoletni... to byś zrozumiał co napisałem.[​IMG][​IMG]

Ostatnio edytowane: 18. Sie 2016
  4. qwsa

qwsa Guest

Kurcze to jeszcze 6 lat :(
    Sądziłem że wy dorośli pomożecie mi w tej trudnej grze

5. qwsa

qwsa Guest

Pełnoletni chyba nie pełno letni...tak jak pełno zimowy :)

Big Kamil lubi to.
  6. Domel403

Domel403

Jako że pojawił się sojusz Sigma Bross na tym świecie, to chciałbym powiedziec że nie ma on nic wspólnego z prawdziwą Sigmą która obecnie jest na Farsali, a wcześniej grała np na Gythium lub Sparcie. Także proszę o uszanowanie tej nazwy i zmianę nazwy swojego sojuszu, gdyż wiele osób, które zna starych "Sigmoli" może mylić sojusze. A dla potwierdzenia wklejam link do komnaty chwały ze Świata Sparta
    https://pl.grepolis.com/start/hall_of_fame?world_id=pl43&action=index#_ga=1.168977505.1361269324.1443560035

Pozdrawiam

Dariosh i zalplpl lubią to.
  7. doktor14874

doktor14874

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    sojusz Most Dangerous Słups też zastrzeżony [​IMG]

zalplpl lubi to.
  8. Domel403

Domel403

Ja nie powiedziałem że zastrzeżony, tylko prosiłem o zmianę nazwy żeby uszanować innych graczy, którzy mają tutaj za sobą kilka światów. A były sojusze z którymi walczyliśmy i nie chcemy żeby ktoś się pomylił

9. Szarańcz Pijak

Szarańcz Pijak

Wy tu pitu pitu a mulard już palika zakłada.
    miłej zabawy:D

10. *WreDotka*

*WreDotka*

Biedaku , wydawaj też tyle złota to też będziesz miał a nie biadolicie o tym samym [​IMG]

11. doktor14874

doktor14874

a co to za Noname ?? Obrończyni Mularda za ile złota fotke mu wysłałaś ??[​IMG][​IMG][​IMG]

12. Kot Felix

Kot Felix

Nie Tobie to osądzać. Gdyby każdy myślał jak Ty, to na świecie nie produkowanoby Ferrari i Porsche, nie byłoby restauracji z gwiazdkami Michelin, nie byłoby luksusowych jachtów i prywatnych samolotów itd. Polacy mają niestety jednak tendencję do zaglądania wszystkim gdzie się da, nawet do łóżka, a portfel to zawsze pierwszy wybór. Ma pieniądze to wydaje, są jego i może robić z nimi co chce. W życiu tak to już jest, że to co dla jednego jest sufitem, dla drugiego jest podłogą. I tu nie chodzi o to czy zarabia dużo i wydaje na grę małą część, czy mniej i wydaje prawie wszystko. Jeżeli sprawia mu ta gra taką przyjemność, jeżeli czuje się dowartościowany, że wszystkich leje, to co jest w tym złego? Jego życie, jego pieniądze, nie wasze. Wiecie ile ma lat, czym się zajmuje, kim jest dokładnie? Jeżeli człowiek nie zaniedbuje rodziny, to w dalszej kolejności może robić ze swym życiem i mieniem co tylko zechce, oczywiście w granicach prawa.

13. Szarańcz Pijak

Szarańcz Pijak

ja mam w głębokim poważaniu jego wydatki i dochody.
    uważam jednak, że przez takich jak on ta gra się rozleciała.

a koleżanka wredotka niech leci pazurki upiększyć. może będzie mieć szansę:) strasznie go broni.

jeszcze raz to napiszę. obecny system gry ją zabije.
    prawdą jest, że to nie wina mularda, że może kupić tu wszystko.
    to wina tych, którzy tę grę tworzą.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 19. Sie 2016
  14. Daario Naharis

Daario Naharis

Heh jak na każdym forum kłótnia o złoto mularda ;D Nie wiem o co wam chodzi ;P wystawiacie surkę na targ i na nim zarabiacie i jeszcze marudzicie :D mi tam chłopak nie przeszkadza i w dodatku zarabiam na nim :cool:

15. bartek20145

bartek20145

Narzekają , bo nie mają tyle złota co on ...

16. Mati5243

Mati5243

gra jest taka ,że prawie wszystko można kupić , ciekawe kiedy czas będzie na sprzedaż [​IMG]

17. eXulor.

eXulor.

Kupcie sobie złota tyle co on to będziecie się mogli się wypowiadać. . . Kto cały czas pisze o jego złocie chciał by być na jego miejscu weźcie się do roboty to też pozłocicie , to może troszkę z tego uzyskacie a nie tutaj siedzieć i wypisywać pierdoły żałosna jest ta dyskusja . Ten temat jest o MYONI a nie o złocie osoby którą na to stać . Jeśli chce to sobie wydaje kase prosta sprawa i to jest tylko jego sprawa .[​IMG]

18. jakubkrak

jakubkrak

Nikt tutaj przecież nie wnika w to czy zaniedbuje on rodzinę i nikt nie zazdrości mu bogactwa. Każdy wyraża tylko swoje zdanie na temat tego, że jeżeli po 20h od startu serwera pierwszy gracz jest trzy razy większy od drugiego to chyba coś jest nie tak. Zabija to chęć rywalizacji. Rozumiem, że Inno prowadzi i rozwija tą grę zarobkowo ale obawiam się, że pojawi się opcja odkupywania straconego miasto za 10k golda.
    Apelujemy o rozwagę i umiar twórców gry.

19. harnasm

harnasm

witam,jak deklarowalem juz od dawna,nie gram w grepo na zadnym swiecie,dlatego chce wszystkich zawiadomic,ze sojusz Sigma Bross ,ktory sie tutaj pojawil i podszywa sie pod starych Sigmoli,jest wytworem jakiegos niedowartosciowanego dzieciaka,nie ma nic wspolnego z ludzmi ktorzy tworzyli Sigme i wygrali Sparte i Gythium
    to samo dotyczy sie mojego nicku ktory sie tutaj pojawil,chodzi o *harnasm*
    to jest jakis maly czlowieczek ktory nic nie osiagnal i podszywa sie pod czyjas nazwe,prosze nie mylic ze mna
    pozdrowienie dla wszyskich znajomych
    Marek harnasm

Ziolko1910 lubi to.
  20. Daario Naharis

Daario Naharis

Ciekawe jaką koalicję, która się rozpadnie po 2 tygodnia znowu koksu stworzył :D

Do góry