Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zgodnie z tradycją, w tym temacie możecie dyskutować na temat sytuacji na serwerze. Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Myonia party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata :)
 

DeletedUser26408

Guest
Azirek u mularda
rotfl.gif
 

DeletedUser

Guest
Tylko mularda nie atakujcie bo jeszcze sobie coś zrobi.
Sądzę że mulard jest podstawiony przez immo aby zachęcić do gry niwych (że tyle można zarobić) bo nikt normalny tyle by nie wydawał na grę.
 

DeletedUser26408

Guest
Patrząc na Mularda inno pewnie wpadnie na pomysł, żeby całoroczny event zrobić
smiech.gif
 

DeletedUser27931

Guest
Tylko mularda nie atakujcie bo jeszcze sobie coś zrobi.
Sądzę że mulard jest podstawiony przez immo aby zachęcić do gry niwych (że tyle można zarobić) bo nikt normalny tyle by nie wydawał na grę.

A zdziwiłbyś się :D
 

DeletedUser9983

Guest
To taki zając którego w biegach długodystansowych (zawsze biegnie zawodnik który schodzi w połowie wyścigu i był tylko po to by nakręcać tempo)
 
Tylko mularda nie atakujcie bo jeszcze sobie coś zrobi.
Sądzę że mulard jest podstawiony przez immo aby zachęcić do gry niwych (że tyle można zarobić) bo nikt normalny tyle by nie wydawał na grę.
wiesz ,że o tym samym pomyślałem , na lindos urlop by handlarzy przenieść na nowy świat , ciekawe czy w innych krajach też podstawili kogoś
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Przy takim złoceniu, jak on to bym miesięcznie w tysiącach liczył ...
 

DeletedUser

Guest
Liczyłem tak mniejwięcej . W jeden dzień oszczędzając wydałem 150 zł to nawet te 150 przyjmując (to na same skracanie budynków) bez kupna surki to jest 4500. Kupując surke i skracając budowe to trzeba wydawać drugie tyle. Kupując maksymalny pakiet to 5000 tys miesięcznie.
Nikt normalny tyle swojej kasy miesięcznie nie wyda.
Więc odrzucając opcję że nienormalny pozostaje opcja że ma monety za darmo co jest o wiele bardziej realne.

Przynajmniej niektórzy zarobia na nim :)

To tak jak w kasynie najpierw masz darmowe żetony potem wciągasz się i kupujesz. Tak i tutaj niby zarabiasz ale to wydajesz a co jakuś czas sms wysyłasz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27931

Guest
Liczyłem tak mniejwięcej . W jeden dzień oszczędzając wydałem 150 zł to nawet te 150 przyjmując (to na same skracanie budynków) bez kupna surki to jest 4500. Kupując surke i skracając budowe to trzeba wydawać drugie tyle. Kupując maksymalny pakiet to 5000 tys miesięcznie.
Nikt normalny tyle swojej kasy miesięcznie nie wyda.
Więc odrzucając opcję że nienormalny pozostaje opcja że ma monety za darmo co jest o wiele bardziej realne.

Jak za darmo człowieku :D ? Wydaję swoje ciężko zarobione pieniądze ...
 

DeletedUser

Guest
Życie mnie nauczyło że wierzyć możesz sobie i to tuż po spowiedzi. A do całej reszty pidchdzić z dystansem

Ktorą ćwiartkę polecacie? Do gry ? Oczywiście pytam poważnie aby takie leszcze jak ja mogły przetrwać a potem się chwalić jak to świat wygrali ?
 

DeletedUser22651

Guest
Życie mnie nauczyło że wierzyć możesz sobie i to tuż po spowiedzi. A do całej reszty pidchdzić z dystansem

Ktorą ćwiartkę polecacie? Do gry ? Oczywiście pytam poważnie aby takie leszcze jak ja mogły przetrwać a potem się chwalić jak to świat wygrali ?

Ja Ci Polecam Baczewskiego ale 0.5 ćwiartką szkoda gębę brudzić.
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry