Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
Ja na serio.
Co to baczewski?
Jak dorośniesz
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
i będziesz pełnoletni... to byś zrozumiał co napisałem.
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kurcze to jeszcze 6 lat :(
Sądziłem że wy dorośli pomożecie mi w tej trudnej grze
 

DeletedUser22227

Guest
Jako że pojawił się sojusz Sigma Bross na tym świecie, to chciałbym powiedziec że nie ma on nic wspólnego z prawdziwą Sigmą która obecnie jest na Farsali, a wcześniej grała np na Gythium lub Sparcie. Także proszę o uszanowanie tej nazwy i zmianę nazwy swojego sojuszu, gdyż wiele osób, które zna starych "Sigmoli" może mylić sojusze. A dla potwierdzenia wklejam link do komnaty chwały ze Świata Sparta
https://pl.grepolis.com/start/hall_of_fame?world_id=pl43&action=index#_ga=1.168977505.1361269324.1443560035

Pozdrawiam
 

DeletedUser22227

Guest
Ja nie powiedziałem że zastrzeżony, tylko prosiłem o zmianę nazwy żeby uszanować innych graczy, którzy mają tutaj za sobą kilka światów. A były sojusze z którymi walczyliśmy i nie chcemy żeby ktoś się pomylił
 

DeletedUser18058

Guest
Wy tu pitu pitu a mulard już palika zakłada.
miłej zabawy:D
 

DeletedUser22102

Guest
Nikt normalny tyle swojej kasy miesięcznie nie wyda.

Nie Tobie to osądzać. Gdyby każdy myślał jak Ty, to na świecie nie produkowanoby Ferrari i Porsche, nie byłoby restauracji z gwiazdkami Michelin, nie byłoby luksusowych jachtów i prywatnych samolotów itd. Polacy mają niestety jednak tendencję do zaglądania wszystkim gdzie się da, nawet do łóżka, a portfel to zawsze pierwszy wybór. Ma pieniądze to wydaje, są jego i może robić z nimi co chce. W życiu tak to już jest, że to co dla jednego jest sufitem, dla drugiego jest podłogą. I tu nie chodzi o to czy zarabia dużo i wydaje na grę małą część, czy mniej i wydaje prawie wszystko. Jeżeli sprawia mu ta gra taką przyjemność, jeżeli czuje się dowartościowany, że wszystkich leje, to co jest w tym złego? Jego życie, jego pieniądze, nie wasze. Wiecie ile ma lat, czym się zajmuje, kim jest dokładnie? Jeżeli człowiek nie zaniedbuje rodziny, to w dalszej kolejności może robić ze swym życiem i mieniem co tylko zechce, oczywiście w granicach prawa.
 

DeletedUser18058

Guest
ja mam w głębokim poważaniu jego wydatki i dochody.
uważam jednak, że przez takich jak on ta gra się rozleciała.

a koleżanka wredotka niech leci pazurki upiększyć. może będzie mieć szansę:) strasznie go broni.

jeszcze raz to napiszę. obecny system gry ją zabije.
prawdą jest, że to nie wina mularda, że może kupić tu wszystko.
to wina tych, którzy tę grę tworzą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27806

Guest
Heh jak na każdym forum kłótnia o złoto mularda ;D Nie wiem o co wam chodzi ;P wystawiacie surkę na targ i na nim zarabiacie i jeszcze marudzicie :D mi tam chłopak nie przeszkadza i w dodatku zarabiam na nim :cool:
 

DeletedUser27931

Guest
Heh jak na każdym forum kłótnia o złoto mularda ;D Nie wiem o co wam chodzi ;P wystawiacie surkę na targ i na nim zarabiacie i jeszcze marudzicie :D mi tam chłopak nie przeszkadza i w dodatku zarabiam na nim :cool:

Narzekają , bo nie mają tyle złota co on ...
 

DeletedUser25462

Guest
Kupcie sobie złota tyle co on to będziecie się mogli się wypowiadać. . . Kto cały czas pisze o jego złocie chciał by być na jego miejscu weźcie się do roboty to też pozłocicie , to może troszkę z tego uzyskacie a nie tutaj siedzieć i wypisywać pierdoły żałosna jest ta dyskusja . Ten temat jest o MYONI a nie o złocie osoby którą na to stać . Jeśli chce to sobie wydaje kase prosta sprawa i to jest tylko jego sprawa .
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Nikt tutaj przecież nie wnika w to czy zaniedbuje on rodzinę i nikt nie zazdrości mu bogactwa. Każdy wyraża tylko swoje zdanie na temat tego, że jeżeli po 20h od startu serwera pierwszy gracz jest trzy razy większy od drugiego to chyba coś jest nie tak. Zabija to chęć rywalizacji. Rozumiem, że Inno prowadzi i rozwija tą grę zarobkowo ale obawiam się, że pojawi się opcja odkupywania straconego miasto za 10k golda.
Apelujemy o rozwagę i umiar twórców gry.
 
witam,jak deklarowalem juz od dawna,nie gram w grepo na zadnym swiecie,dlatego chce wszystkich zawiadomic,ze sojusz Sigma Bross ,ktory sie tutaj pojawil i podszywa sie pod starych Sigmoli,jest wytworem jakiegos niedowartosciowanego dzieciaka,nie ma nic wspolnego z ludzmi ktorzy tworzyli Sigme i wygrali Sparte i Gythium
to samo dotyczy sie mojego nicku ktory sie tutaj pojawil,chodzi o *harnasm*
to jest jakis maly czlowieczek ktory nic nie osiagnal i podszywa sie pod czyjas nazwe,prosze nie mylic ze mna
pozdrowienie dla wszyskich znajomych
Marek harnasm
 

DeletedUser27806

Guest
Ciekawe jaką koalicję, która się rozpadnie po 2 tygodnia znowu koksu stworzył :D
 
Do góry