Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26380

Guest
witam,jak deklarowalem juz od dawna,nie gram w grepo na zadnym swiecie,dlatego chce wszystkich zawiadomic,ze sojusz Sigma Bross ,ktory sie tutaj pojawil i podszywa sie pod starych Sigmoli,jest wytworem jakiegos niedowartosciowanego dzieciaka,nie ma nic wspolnego z ludzmi ktorzy tworzyli Sigme i wygrali Sparte i Gythium
to samo dotyczy sie mojego nicku ktory sie tutaj pojawil,chodzi o *harnasm*
to jest jakis maly czlowieczek ktory nic nie osiagnal i podszywa sie pod czyjas nazwe,prosze nie mylic ze mna
pozdrowienie dla wszyskich znajomych
Marek harnasm

Harnas pisałem z nim, bezczelnie się podszywał po niby twojego kuzyna a nawet nie zna twojego imienia, na szczęście widać się posypali tam gracze i na dniach pewnie zniknie. byle jak najmniej takich graczy co robią niesmaczne żarty (jeśli można to tak nazwać)
Pozdrawiam pozdrawiam :)
 

DeletedUser24377

Guest
i znowu kronika rozjedzie świat :) uwierz w ducha
mieliście nie grać skąd taka zmiana zdania Mario?
smiley_emoticons_grin.gif
widzę już, że paru Waszych ludzi powsadzanych do innych sojuszy
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Zaraz że powsadzanych.. Może ktoś ma poprostu ochotę na zmianę
Zresztą jak widzisz nowa kronika trochę odbiega składem od tej z helorusa
 

DeletedUser24377

Guest
No a nie mam racji? w sumie wiadome, że nie powiecie tego, ale szkoda potęgę budować nie tylko na dobrej grze a też na kretowaniu. daj spokój ja widzę tutaj już polityczne zagrania na starcie. Nie ze mną takie bajki. szkoda, że większość sojuszy bierze kogo popadnie, aby mieć więcej punktów i być wyżej. Niech lepiej poprzeglądają swoje składy, bo już ma sporo z nich kulę u nogi którą nie tylko ja zauważyłem, ale napisałem w końcu to sytuacja na świecie, która ma duży wpływ na przyszłość rozgrywek i totalnej dominacji.
 

DeletedUser

Guest
U mularda w sojyszu też są z kroniki. Może to nie krety tylko chcą pograć w innym ustawieniu?
 

DeletedUser24204

Guest
Polish i po co takie głupoty piszesz
Ja nie jestem w gazecie i co uważasz że po to żeby kretowac?
Hmmm ciekawa opcja a komu niby mam donosic? Chcę pograć poprostu na luzie bo niestety niektórych koronki z helorusa za mocno uciskaja)
Więc nie oczerniaj i nie twórz proszę jakiś teorii spiskowych.
 

DeletedUser22651

Guest
Nie ma co im Polish tłumaczyć.....
Wiadome że Kronika wsadza swoich graczy .... później jak ktoś kończy grę biorą pasy do konta....
Wiec Tak właśnie gra Kronika ustawia sobie świat od początku moje gratulacje
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Pomysłodawcą na pewno Przeszczep a Adzi :D pomaga
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif


Polish i po co takie głupoty piszesz
Ja nie jestem w gazecie i co uważasz że po to żeby kretowac?
Hmmm ciekawa opcja a komu niby mam donosic? Chcę pograć poprostu na luzie bo niestety niektórych koronki z helorusa za mocno uciskaja)
Więc nie oczerniaj i nie twórz proszę jakiś teorii spiskowych.

Mam gdzieś pw schowane wiec chętnie bym Ci udowodnił to co Polish pisze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
ja również mam pw nawet jak próbowali wyłudzić konto od nas gracza z Poczekalni podczas cudów. także nie opowiadaj bajek proszę Cie. Wystarczy zerknąć na nicki w poszczególnych sojuszach. czy ja mówię konkretnie o Tobie? Niech Exu albo ktoś się pochwali takimi chwytami. Nie ujmuję Wam nic bo gracze fajni, ale tak nieczysto grać to dawno nie widziałem. Dowodzący niech zmienią podejście, inaczej potęga budowana jest na intrygach co świat
 

DeletedUser22651

Guest
ja również mam pw nawet jak próbowali wyłudzić konto od nas gracza z Poczekalni podczas cudów. także nie opowiadaj bajek proszę Cie. Wystarczy zerknąć na nicki w poszczególnych sojuszach. czy ja mówię konkretnie o Tobie? Niech Exu albo ktoś się pochwali takimi chwytami. Nie ujmuję Wam nic bo gracze fajni, ale tak nieczysto grać to dawno nie widziałem. Dowodzący niech zmienią podejście, inaczej potęga budowana jest na intrygach co świat

Nic nowego... śmiech na sali
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser25961

Guest
Polish Dog ja mialem Cie za madrzejsza osobe, fajnie sie z Toba pisalo i nawet bylo milo. Ale to co Ty tutaj wypisujesz to sa takie bzdury ze nie moge sie do tego nie odniesc. Do kroniki dolaczylem na Kalidonie i gralem caly helorus. Nie wiem czy tych cudakow nam tak zazdroscic czy o co chodzi ze piszesz takie bzdety. To jest chyba najbardziej honorowy sojusz jaki znam. Masa ludzi ktora do nas dolaczyla przekonala sie do nas i juz wiedza ze kronika nie straszna. Gramy zawsze fair a pomysl ze my tu na swiecie swoich ludzi wstawiamy do innych sojuszy zeby kretowali to juz wogole z kosmosu. Wiec rozwieje chyba nie Tylko Twoje watpliwosci. Mielismy tu tylko pohandlowac, czesc skonczyla z grepo, czesc chciala odpoczac. Ponoc kolejny szybki serwer ze starym podbojem ma byc dopiero w grudniu czy jakos tak wiec juz jak bylismy tu pohandlowac to stwierdzilismy czemu by nie pograc do grudnia skoro wiadomo ze zawsze po cudakach gra siada (helorus). Od cala tajemnica dlaczego ludzie sa w innych sojach. Nie kazdy wchodzil z linka i wszedl sobie w innym rejonie swiata dlatego tez nie szedl do nas skoro mial inny sijusz blizej. Wiecej gry, mniej pierdo....a!!! Tu jest nas tylko czesc ale na grudzien ruszymy juz raczej pelna paka wiec zapraszam. Jeszcze co do potegi to ponoc ten sojusz wygrywa co swiat, jak nawet nie buduje cudakow to jest najlepszy w wojownikach wiec chyba sposob prowadzenia od lat nie jest taki zly. Pozdrawiam

Nie ma co im Polish tłumaczyć.....
Wiadome że Kronika wsadza swoich graczy .... później jak ktoś kończy grę biorą pasy do konta....
Wiec Tak właśnie gra Kronika ustawia sobie świat od początku moje gratulacje
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Pomysłodawcą na pewno Przeszczep a Adzi :D pomaga
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif




Mam gdzieś pw schowane wiec chętnie bym Ci udowodnił to co Polish pisze.


Chlopie a Ty tez sie idz leczyc, Pasy to my nie bierzemy tylko pasami to Cie powinni zawiazac i juz niepuscic. Ludzie siedza na tsie, gadam z nimi, z kazdym pisze to bym sie polapal ze ktos po kims konto bierze. Ze nie wspomne ze banow brak. Niedopuszczacie do mysli tego ze jestesmy poprostu tak dobrzy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Polish Dog ja mialem Cie za madrzejsza osobe, fajnie sie z Toba pisalo i nawet bylo milo. Ale to co Ty tutaj wypisujesz to sa takie bzdury ze nie moge sie do tego nie odniesc. Do kroniki dolaczylem na Kalidonie i gralem caly helorus. Nie wiem czy tych cudakow nam tak zazdroscic czy o co chodzi ze piszesz takie bzdety. To jest chyba najbardziej honorowy sojusz jaki znam. Masa ludzi ktora do nas dolaczyla przekonala sie do nas i juz wiedza ze kronika nie straszna. Gramy zawsze fair a pomysl ze my tu na swiecie swoich ludzi wstawiamy do innych sojuszy zeby kretowali to juz wogole z kosmosu. Wiec rozwieje chyba nie Tylko Twoje watpliwosci. Mielismy tu tylko pohandlowac, czesc skonczyla z grepo, czesc chciala odpoczac. Ponoc kolejny szybki serwer ze starym podbojem ma byc dopiero w grudniu czy jakos tak wiec juz jak bylismy tu pohandlowac to stwierdzilismy czemu by nie pograc do grudnia skoro wiadomo ze zawsze po cudakach gra siada (helorus). Od cala tajemnica dlaczego ludzie sa w innych sojach. Nie kazdy wchodzil z linka i wszedl sobie w innym rejonie swiata dlatego tez nie szedl do nas skoro mial inny sijusz blizej. Wiecej gry, mniej pierdo....a!!! Tu jest nas tylko czesc ale na grudzien ruszymy juz raczej pelna paka wiec zapraszam. Jeszcze co do potegi to ponoc ten sojusz wygrywa co swiat, jak nawet nie buduje cudakow to jest najlepszy w wojownikach wiec chyba sposob prowadzenia od lat nie jest taki zly. Pozdrawiam
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Nie rozśmieszaj mnie z tym honorem ...
kilku graczy może jest ok na temat reszty się już nie wypowiadam.
smiley_emoticons_verlegen.gif

pozwól Leonie że my i inni będziemy mieli swoje zdanie.
Teraz czekam aż zlecą się NoName i zaczną kąsać i szczekać. Pozdrawiam.
 
ale po co te kłótnie ,kazdy ma i tak swoje teorie i żadne tłumaczenia tego nie zmienią
To jest gra strategiczna i cieszy to ze uważacie ze w każdym soju mamy swoich szpiegów.Przecież dzięki takiej inwigilacji sojuszy udało nam się wygrać Helorus.Tu też chcemy wszystkich z inwigilować żeby zobaczyć czy mamy w ogóle jakąś szansę tu pograć .
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser17449

Guest
Maniek ? nie wiem o kogo chodzi? a PSYCHOZA wygrała TAU to kojarzę, bo byłem w niej założycielem :)
 

DeletedUser26320

Guest
Doktorek po prostu korzysta z życia bo rzadko mu się zdarza nie mieć bana na FO :v
 

DeletedUser25462

Guest
Brak Reala człowiek żyje tylko FO to widać powinien sobie założyć redakcję w której będzie wydawał własną gazetkę którą on będzie tylko czytał
smiley_emoticons_sleep.gif
 
Do góry