Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Polish Dog ja mialem Cie za madrzejsza osobe, fajnie sie z Toba pisalo i nawet bylo milo. Ale to co Ty tutaj wypisujesz to sa takie bzdury ze nie moge sie do tego nie odniesc. Do kroniki dolaczylem na Kalidonie i gralem caly helorus. Nie wiem czy tych cudakow nam tak zazdroscic czy o co chodzi ze piszesz takie bzdety. To jest chyba najbardziej honorowy sojusz jaki znam. Masa ludzi ktora do nas dolaczyla przekonala sie do nas i juz wiedza ze kronika nie straszna. Gramy zawsze fair a pomysl ze my tu na swiecie swoich ludzi wstawiamy do innych sojuszy zeby kretowali to juz wogole z kosmosu. Wiec rozwieje chyba nie Tylko Twoje watpliwosci. Mielismy tu tylko pohandlowac, czesc skonczyla z grepo, czesc chciala odpoczac. Ponoc kolejny szybki serwer ze starym podbojem ma byc dopiero w grudniu czy jakos tak wiec juz jak bylismy tu pohandlowac to stwierdzilismy czemu by nie pograc do grudnia skoro wiadomo ze zawsze po cudakach gra siada (helorus). Od cala tajemnica dlaczego ludzie sa w innych sojach. Nie kazdy wchodzil z linka i wszedl sobie w innym rejonie swiata dlatego tez nie szedl do nas skoro mial inny sijusz blizej. Wiecej gry, mniej pierdo....a!!! Tu jest nas tylko czesc ale na grudzien ruszymy juz raczej pelna paka wiec zapraszam. Jeszcze co do potegi to ponoc ten sojusz wygrywa co swiat, jak nawet nie buduje cudakow to jest najlepszy w wojownikach wiec chyba sposob prowadzenia od lat nie jest taki zly. Pozdrawiam
Leon wierzysz w to co piszesz? Cudaków zazdroszcze? Z całym szacunkiem nie wiem kogo tu chcesz przekonać ja swoje zobaczyłem i zdania nie zmienie. Może powinieneś pogadać z kolegami w takim razie, bo nie mówią co robią? Macie fajna pake dobrych graczy ale jedyna rzecz której nie można niezauwazyc to jest to co napisałem. Branie pasów do konta temu nie możesz zaprzeczyć chyba że żyjesz nieświadomy. Nie dziw się potem jak nie wszyscy chcą z Wami zagrać. Nie to, że chce Wam dowalić czy odgryźć się.
 
nie możesz odpowiadać za pojedyncze osoby ,bo pewnie w każdym sojuszu są takie które kombinują ale nie mozesz pisać że caly sojusz jest zły bo ktoś coś tam złego zrobił.Zapewniam cię ze nie ma u nas takiego przyzwolenia na rzeczy o których piszesz i jeżeli nawet macie jakieś dowody ze ktoś kombinował to proponuję nazywać sprawy po imieniu i udowodnić to takiej osobie tu a nie pomawiać i gdybać wtedy i my będziemy piętnować takie osoby,
POWTARZAM nie ma u nas przyzwolenia na oszustwa w grze i jeżeli ktoś się tego dopuszcza to na własną odpowiedzialność a nie bo sojusz tak ustalił.
 

DeletedUser22651

Guest
Brak Reala człowiek żyje tylko FO to widać powinien sobie założyć redakcję w której będzie wydawał własną gazetkę którą on będzie tylko czytał
smiley_emoticons_sleep.gif

Exulor sprawdz lepiej konto bo na kolejnym świecie porzuciłeś swoje konto albo ban
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10207

Guest
Milimetr i Ty ze złotnikiem???!!!

a co do pana złotnika jak Ty go nazywasz :)

widzę, że ten pan "jest ambitny" i chce dominować na światach na których gra, ambicja dość dla mnie dziwna nie mająca nic wspólnego z grą, jest to po prostu kupowanie sobie pozycji, Topki za złoto, nic innego,

ja mam dla takiego "ambitnego gracza" inną propozycję,
jest w dalszym ciągu otwarty świat Achilles, wydaje mi się, że pan złotnik tam pokazałby co potrafi, są tam gracze mający po 400-500 miast, ciekawe co na to powiedziałaby pani księgowa :)
bo wyjść w paru z kijami w ręku i dokopać człowiekowi jeszcze raczkującemu to za wiele z ambicją nie ma nic wspólnego, przynajmniej dla mnie,

ale podejrzewam, że to przerasta i "ambicję" tego pana i jego zasoby :)
 

DeletedUser26609

Guest
Ludzie Was to kiedyś ta zawiść i zazdrość zeżre.
Zamiast starać się mieć więcej, wolicie sarkać jaki to niedobry jest ten, którego stać na to by mieć więcej niż Wy

Mulard jak widzę powinien Was przeprosić, że chce tu grać i stać go na to, że ma grać na złocie w hurtowych ilościach o_O

Jak to już gdzieś stwierdziłem... Zajebiście, że ktoś taki jak on jest... Laxigen się będzie lepiej sprzedawał bo widzę, że Wam żal tyłki ściska i jakoś się wypróżnić będziecie przecież musieli :D
 

DeletedUser23003

Guest
Chodzi o to ze zwypatrza rozgrywke. Sojek obstawia okupacje i powiedzmy uzbieraja 1k birek. On zrobi 2 paczki ogni i 3/4 birem sojuszu pojdzie na dno. Nie sadzisz ze cos nie halo jest? Nie mowie ze z tym panem ale moze z grepo. Za duzo za golda mozna kupic i tyle
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 
ale po co te kłótnie ,kazdy ma i tak swoje teorie i żadne tłumaczenia tego nie zmienią
To jest gra strategiczna i cieszy to ze uważacie ze w każdym soju mamy swoich szpiegów.Przecież dzięki takiej inwigilacji sojuszy udało nam się wygrać Helorus.Tu też chcemy wszystkich z inwigilować żeby zobaczyć czy mamy w ogóle jakąś szansę tu pograć .
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Wojtas ja Ci mogę dawać Info co się u nas dzieje to może dacie rady ;D
 

DeletedUser22651

Guest
No chwilkę mnie nie ma na FO a tu już mułem ciągnie
smiley_emoticons_no_sad.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser27852

Guest
Ciekawe jaką koalicję, która się rozpadnie po 2 tygodnia znowu koksu stworzył :D

Kubuś jesteś ostatnią osobą, która może komukolwiek zarzucać jakiś rozpad. Rozumiem gdyby Ci wychodziło lepiej od Koksa to jeszcze można się pośmiać ale 15 latku Ty na świecie gdzie Koksowi rozpadła się koalicja zostałeś rozebrany a Koksu nadal gra mało tego Twoje śmieszne koalicje i pakty tez posypały się jak domek z kart. Zaliczyłeś 6 sojuszy na poprzednim świecie z czego 3 Twoje Ci się rozpadły od kilku dni do max 2 tyg chyba...

Poważnie zanim zaczniesz się z kogoś śmiać to naucz się sam grać oraz prowadzić sojusze bo fatalnie Ci to wyszło a już tutaj zaczynasz od nowa ze swoim sojuszem, który jeszcze 2 tyg temu był rozbierany an poprzednim świecie.

Mimo, że Koksowi nie wyszło wszystko dobrze to mimo wszystko znacznie lepiej niż Tobie...

No i co najważniejsze jeszcze 7 dni i idziesz do szkoły także chyba jeszcze gorzej niż na wakacjach Ci będzie szło :) daje Ci tu nie wiele czasu...
 

DeletedUser22651

Guest
Kubuś jesteś ostatnią osobą, która może komukolwiek zarzucać jakiś rozpad. Rozumiem gdyby Ci wychodziło lepiej od Koksa to jeszcze można się pośmiać ale 15 latku Ty na świecie gdzie Koksowi rozpadła się koalicja zostałeś rozebrany a Koksu nadal gra mało tego Twoje śmieszne koalicje i pakty tez posypały się jak domek z kart. Zaliczyłeś 6 sojuszy na poprzednim świecie z czego 3 Twoje Ci się rozpadły od kilku dni do max 2 tyg chyba...

Poważnie zanim zaczniesz się z kogoś śmiać to naucz się sam grać oraz prowadzić sojusze bo fatalnie Ci to wyszło a już tutaj zaczynasz od nowa ze swoim sojuszem, który jeszcze 2 tyg temu był rozbierany an poprzednim świecie.

Mimo, że Koksowi nie wyszło wszystko dobrze to mimo wszystko znacznie lepiej niż Tobie...

No i co najważniejsze jeszcze 7 dni i idziesz do szkoły także chyba jeszcze gorzej niż na wakacjach Ci będzie szło :) daje Ci tu nie wiele czasu...

Turek a Tobie co wyszło na Geli ??? albo na Koryncie ???
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Oszczędź sobie bo nie jesteś lepszy.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Oswoiłem się z myślą, że gra tutaj złotnik ale nie mogę pogodzić się jak reszta graczy go traktuję. Sojusze biją się o PON z jego sojuszem. W TOP10 sojusz mularda ma paktów i jedną akademię. Masakra. Zachowujecie się jak nastolatki na widok Bibera...
 
Do góry