Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Oswoiłem się z myślą, że gra tutaj złotnik ale nie mogę pogodzić się jak reszta graczy go traktuję. Sojusze biją się o PON z jego sojuszem. W TOP10 sojusz mularda ma paktów i jedną akademię. Masakra. Zachowujecie się jak nastolatki na widok Bibera...

on nie jest teraz na fali :p
co do złotnika o którym tu taki duży krzyk :p to dla informacji innych ten gracz nie umie grać i zapewne nigdy się nie nauczy przez złoto :p

zaskakujące jest to jak wiele osób się go boi skoro podpisują pakty i pony...
 

DeletedUser27806

Guest
Czemu każdy musi gdzieś wtrącić to że mam 15 lat? xD co w tym takiego fajnego? musicie się dowartościować że jesteście starsi? :D
 

DeletedUser11134

Guest
Czemu każdy musi gdzieś wtrącić to że mam 15 lat? xD co w tym takiego fajnego? musicie się dowartościować że jesteście starsi? :D
zazdroszczą Ci. Bo oni sa starzy, i już wiedzą, że nigdy nie będą lekką ręką mogli kupić żadnego serwera. A przed Tobą jeszcze wszystkie szanse. No i masz wakacje, każdy starszy by chciał mieć wakacje zamiast kilku dni urlopu:)
 

DeletedUser9983

Guest
Żenada.. Świat już ma ponad 5 dni a nasz suport nie podał jeszcze jego ustawień.....
 

DeletedUser23003

Guest
od nich łatwiej miasto wziąć :p widocznie idą tylko po łatwe miasta:p

Nie wszyscy. Mulard tylko grube ryby lyka
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser27401

Guest
Hej El Gato może się spróbujemy bo ja słaby przecież jestem i grać nie umiem co ty na to czekam na odp
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser26320

Guest
Zaraz Ci napisze że taki pro fighter jak on nie będzie walczył z byle słupem :v
 

DeletedUser26408

Guest
a ja dalej się zastanawiam po co brnąć do top 1 bobów budowniczych na świecie z moralami
mysli.gif
 

DeletedUser18058

Guest
doktorek przez TS prosi żeby Ci przekazać, że sam Ci łomot spuści jak chcesz.
spójrz prawdzie w oczy.
to, że masz możliwości na wydawanie takiej ilości złota nie oznacza, że jesteś dobry.
jesteś noobem, który przyciśnięty pęknie:) już Ci to kronika pokazała a uwierz mi, że są lepsi i od niej.

Nie umiesz chłopie grać. 3 lata temu nawet byś do 5 miast nie dotrwał.
Teraz może i masz przewagę w ilości miast i wojsk ale to nie oznacza, że umiesz myśleć i grać jak doświadczony i dobry gracz.
 

DeletedUser22102

Guest
Hej El Gato może się spróbujemy bo ja słaby przecież jestem i grać nie umiem co ty na to czekam na odp
smiley_emoticons_kaffee2.gif

tak jak Messi nie musi udowadniać, że jest lepszym piłkarzem od Sławka Peszki, tak On nie musi udowadniać, że jest lepszy od Ciebie. Zdecydowanie należy na pewno do TOP10 (tak szeroko, bo zawsze można się spierać) grających w PL Grepolis bez podziału na systemy, szybkości etc. (oczywiście, jak mu się zachce pograć na 100%).
 
Do góry