Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27580

Guest
Kurde widziałeś przecież co się działo na początku świata :D
Ale was ewidentnie bolą te nasze pakty, /ciach/ :D :D
Do odpowiedzialności pociągaj osoby które to napisały a nie cały sojuszu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16311

Guest
Widziałem brak szacunku i kultury do innych graczy :-D teraz np widzę że nie potraficie się przyznać do bledu :p a bóli nie mam. Do odpowiedzialności na pewno będę pociągal osoby jeśli zaczna pisac coś takiego koleżanki lub koledzy z mojego sojuszu . Cieszą mnie Wasze pakty, pokazują że ciezko u Was.
 

DeletedUser27580

Guest
Ciężej niż na początku, nie ciężko :>
Tu chodzi o fakt że cały świat gada o naszych paktach :D A jak już mówiłem wszyscy macie jakieś podpisane od początku, ale to my mamy je porozwiązywać albo napisać że przegrywamy :D I powiedz mi Rzeszi czy walka z CAŁYM światem, walka na każdym froncie, na każdej granicy naszego terenu nie zasluguje jednak na pochwalenie? Jakbyś był ze swoim sojuszem na naszym plusiku(centrum świata) i miał wrogów z każdej strony byście utrzymali każdy front? Bo rozumiem że na m44 przenoszą się ci najbardziej wojowniczy, co widać po m45 na którym to jednak jesteście bici. A co by się stało gdybyś miał jeszcze konkretnych przeciwników wszędzie wokół? Gdybyś to ty zajął i wywalczył miejsce w centrum świata po drodze eliminując wszystkie sojusze poza Lożą, która jako jedyna powstała na początku i dotrwała do dzisiaj pod tą samą nazwą? :D

A na szacunek trzeba sobie zapracować i łatwo go stracić :> Ja nie mam żadnych kłopotów z uznaniem przeciwnika czy normalnym kontaktem z nim. Z resztą powinieneś to wiedzieć :d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16311

Guest
Niech będzie ciężej, ciesze się że w czymś się zgadzamy :).

I znowu nie masz racji "wszyscy macie jakieś podpisane od początku" my nie mieliśmy od początku paktów, po miesiącu istnienia ( a istniejemy 3) podpisaliśmy z lożą i to nie ze strachu ale żebyście mieli trudniej. Widać teraz zaczęła się moda na pakty.

Nikt by nie gadał o Waszych paktach jakbyście na początku nie "narzygali" na cały serwer jaki jest marny.

Każdy sojusz wybrał swoją droge, my mieliśmy grac kameralnie w kilka osób ale sytuacja głównie na m45 jak przyjmowaliśmy aktywnych po Wiochmenach zmieniła nasze podejście. Od początku mój sojusz tam próbuje wypracować sobie pozycje wśród Was nie na odwrót więc twierdzenie ze jesteśmy tam "bici" oznacza ze Wy jesteście bici na m44?

Staracie się nam załatwić coraz to nowych przeciwników :) , dziekuje.

Skoro taki marny proch dał radę Wam utrudnić i utrzymać sie na powierzchni to chyba my zasługujemy na pochwałę? hah spoko nie oczekuję tego od nikogo, sami znamy swoja wartosc. My zawsze podchodziliśmy do Waszego sojuszu z szacunkiem, mimo nawet takich wpisów na forum jakie były.
 

DeletedUser22997

Guest
A ja bym chcial goraco pozdrowić tolka banana/bioręTo ktory wbil na czerwona wyspe postawił mur na 25 w pol dnia, wstawil sobie tam 1300 birem i 550 łodzi lądu i zgrywa kozaka
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26033

Guest
Na serio jakiś niski poziom na tym świecie skoro ja, nie wojownik, wytykany że od początku tego świata tyle i tyle PW zebrałem wbijam Agresora Dnia...
 

DeletedUser27580

Guest
A ja bym chcial goraco pozdrowić tolka banana/bioręTo ktory wbil na czerwona wyspe postawił mur na 25 w pol dnia, wstawil sobie tam 1300 birem i 550 łodzi lądu i zgrywa kozaka
No to ja z tego miejsca pozdrawiam 3/4 "frontowców" z twojego sojuszu, którzy mają miasta poobstawiane. Tak samo każdego z moich sąsiadów na M44 poza Rzeszim, który jako jedyny nie ma birem w mieście obok mnie :>

A co do agresora dnia Timek - blaszka i tyle, pokazuje ile PW walki zdobyłeś jako atakujący danego dnia. W żaden sposób nie pokazuje umiejętności
 

DeletedUser20551

Guest
A ja bym chcial goraco pozdrowić tolka banana/bioręTo ktory wbil na czerwona wyspe postawił mur na 25 w pol dnia, wstawil sobie tam 1300 birem i 550 łodzi lądu i zgrywa kozaka
smiley_emoticons_biggrin.gif

Niestety kolego muszę Cię zmartwić, bo chyba nick Ci się pomylił, nie miałem nigdy nicku BioręTo, mylisz osoby.
Dla sprostowania w mieście stoi jeden deff i jedna paka birem, ale jakoś nawet nie próbowaleś tego sprawdzić tylko na urlop uciekłeś:)
no i co istotne, ja ciągle gram Ty już nie
smiley_emoticons_lol.gif

co do kroniki ja w niej nigdy nie grałem a gram w WCHD i niestety muszę przyznać że tzw "kronikowcy" nie grają tutaj albo się nie angażują bo grają na innym świecie
temat paktów, no cóż... chyba gra na tym polega aby takowe tworzyć... czy to jakaś zbrodnia???
 

DeletedUser9820

Guest
A wymiatacze co działają tylko w bonusie nic się nie odezwą na forum?
 

DeletedUser27580

Guest
Halo Vikings, na grze was już nie ma to napiszę tutaj. Wy macie w planach wrócić z tych urlopów? Bo pół m44 zablokowane przez wasze urlopy, mam do was najbliżej a ogniami musze godzinę płynąć do kogoś kogo można zaatakować.

P.S. Pozdrawiam sbgizies i ciągle czekam na te obiecane akcje
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser9820

Guest
Serio? Znów? Kozak? 1. Zero paktów + dajemy rade = kozaczymy 2. Podpisane pakty + nie idzie dobrze = cisza na forum 3. Pakt z Lożą + upadek Vikingów = znów kozaczymy :)
 

DeletedUser16311

Guest
grabar06
Standard;

@Devilek
jak będzie mi się chciało to wrócę za innych nie mówię,
Co do sbg i akcji to z tego co pamiętam traciłeś miasta i uciekałeś z m44 pisanie żali/wyzłośliwianie się do kogoś kogo nie ma daje Ci satysfakcje rozumiem.
 

DeletedUser27908

Guest
grabar06
Standard;

@Devilek
jak będzie mi się chciało to wrócę za innych nie mówię,
Co do sbg i akcji to z tego co pamiętam traciłeś miasta i uciekałeś z m44 pisanie żali/wyzłośliwianie się do kogoś kogo nie ma daje Ci satysfakcje rozumiem.
Danielku wróć!Bo matka straci wszystkie miasta i potomstwo :confused:
 

DeletedUser27908

Guest
Nie.Tutaj nie.Na Orposie robią jakieś przygotowania do złotych sedesów wiec mój zegar tyka.Wszedłem tylko zobaczyć tutaj jak wam idzie,ale patrzę że Madnoobex i Danie zaurlopwani.Kurczę a liczyłem na złotą koronę z recyklingu o_O
 

DeletedUser16311

Guest
Czyli szarak na Oroposie? :)

Za pięknie by było z tym sedesem :)) już się przyzwyczajam że mi nie wychodzi zawsze
smiley_emoticons_lol.gif

żal tylko że innym zabawę popsułem brakiem umiejętności dyplomatycznych mogło być ciekawie :/
 
Do góry