Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Pokaż mi na forum tekst gdzie napisałem że ONZ jest taki wielki i wszystkich rozwali :D
Nigdy na tym forum nie użyłem takich słów...

Swoje złote rady zachowaj dla siebie lub twojego sojuszu,im bardziej się przydadzą.

Jeżeli twierdzisz że świat można wygrać składem z którym się zaczynało serwer to grubo się mylisz.Ludzie kończą grę z różnych przyczyn.
Nowych się dobiera albo z grupy sojuszników albo z grupy wrogów.
Kredki akurat znamy najlepiej,walczą z nami najdłużej.
Jeżeli otrzymali możliwość wspólnej gry z nami to znaczy że na to zasłużyli po przez swoją walkę i charakter jaki pokazali w grze.
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jeśli chodzi o dostawy defa do ONZ to są one jeśli sojusznik jest w potrzebie i działa to w 2 strony. Pewnie przez Ciebie Peloponez przemawia zazdrość, że nasze sojusze potrafią ze sobą współpracować. A co do kredek to każdy ma wolną wolę co robić dalej. Może sobie wybrać gdzie chce grać dalej albo walnąć szaraki jak się już gra znudzi. Bo dlaczego mamy kasować do zera kogoś kto jest w porządku i chce grać dalej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Pokaż mi na forum tekst gdzie napisałem że ONZ jest taki wielki i wszystkich rozwali :D
Nigdy na tym forum nie użyłem takich słów...

Swoje złote rady zachowaj dla siebie lub twojego sojuszu,im bardziej się przydadzą.

Jeżeli twierdzisz że świat można wygrać składem z którym się zaczynało serwer to grubo się mylisz.Ludzie kończą grę z różnych przyczyn.
Nowych się dobiera albo z grupy sojuszników albo z grupy wrogów.
Kredki akurat znamy najlepiej,walczą z nami najdłużej.
Jeżeli otrzymali możliwość wspólnej gry z nami to znaczy że na to zasłużyli po przez swoją walkę i charakter jaki pokazali w grze.


Ok Evelin Ty nie pisałeś , zgadzam się - może Tobie faktycznie przy okazji się dostało . Bardziej słowa tyczyły się do niektórych postów wcześniejszych odnośnie jaki to ONZ jest super itd. Macie dobrą ekipę zgoda , poityka o której mowa oczywiście powszechnie stosowana. Poprzez swoją uszczypliwość nie mogłem się powstrzymać i to bardziej kierowane było do wszystkich krzykaczy i napinaczy. Zresztą dobra , nie będę się wypowiadał już w tej sprawie bo to wyjdzie teraz jak bym sam się napinał i krzyczał...a tak jak napisałem wcześniej ja sobie tylko obserwuję z racji iż znam ludzi między innymi i Ciebie Evelin :p


Jeśli chodzi o dostawy defa do ONZ to są one jeśli sojusznik jest w potrzebie i działa to w 2 strony. Pewnie przez Ciebie Peloponez przemawia zazdrość, że nasze sojusze potrafią ze sobą współpracować.

tak jak Guzitso napisałeś , strasznie Ci zazdroszczę współpracy z sojusznikiem :)



haha no tak teraz to jest zrozumiałem. A mi wmawiali że to z wiekiem tak jest )

To nie wiek Panie :) To te wszystkie kobity Ci robią mętlik w głowie :) Pora zwolnić i z wiekiem ustatkować się ;-)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To proszę was wszystkie TOP`owe sojusze zagrajcie swoją ekipą nie róbcie zmian personalnych , nie wymieniajcie się nie podbierajcie itd. Przyszły ekipy lejcie się do ostatniego , wtedy ok będzie to miało sens to całe gadanie na FO kto to nie jest jaki wspaniały i jak wszystkich rozwali.

Piotrkus87 Joined 2014-04-13 16:02:28 134,449
Paulus II Joined 2014-04-13 16:02:28 188,338

Jasne:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bardziej słowa tyczyły się do niektórych postów wcześniejszych odnośnie jaki to ONZ jest super itd.

Kolego a czy przypadkiem nie jest tak że nikt z ONZ nie pisał na forum jakie nie jest ONZ mocne, nie wywyższał się -- bo coś mi się zdaje że to właśnie przeciwnicy tak cały czas wkręcają a ONZ po prostu sobie jest.


To nie wiek Panie :) To te wszystkie kobity Ci robią mętlik w głowie :) Pora zwolnić i z wiekiem ustatkować się ;-)

Człowieniu ja mam w domu 5 kobiet juz mi starczy - ustatkowany jestem aż za bardzo -- teraz to ja chce się odstatkowac
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Locek dobre:) Co tam ciekawego u Ciebie jak i na Naksos?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

jeszcze nie wiem wszystkiego co się tu dzieje po świętach ale mi pierwszy rzut oka widać że czasami wa bardzo się szanuje ludzi z którymi się gra. niektórzy po prostu na to nie zasługują.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Locek dobre:) Co tam ciekawego u Ciebie jak i na Naksos?

Dzięki Błażej :) Jak widzisz potraktowano mój gif jako spam i juz go nie ma . Ponuraki i tyle :))
Na Naksos nudy, ale widzę jak ONZ się pcha do walki z NMM . To dobrze o Nich świadczy:)) Pewno chcą zweryfikować wartość bojową NMM , szczególnie, że tutaj ( tj. na FO ) Mocni stroszą piórka ( i viceversa zresztą )

"Bedzie się działo ooppaaa !!"
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzięki Błażej :) Jak widzisz potraktowano mój gif jako spam i juz go nie ma . Ponuraki i tyle :))
Na Naksos nudy, ale widzę jak ONZ się pcha do walki z NMM . To dobrze o Nich świadczy:)) Pewno chcą zweryfikować wartość bojową NMM , szczególnie, że tutaj ( tj. na FO ) Mocni stroszą piórka ( i viceversa zresztą )

"Bedzie się działo ooppaaa !!"

sztuka wojny mówi by czekać na wroga a nie iść w stronę wroga a wiec nie wiem czy to dobry pomysł.
Swoją drogą ja osobiście z chęcią powalczył bym z dobrym przeciwnikiem, czym lepszy tym lepiej. Ale ja już jestem emeryt.

ps. TataXXl - pod jakim nickiem grasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zostałem zdemaskowany :// Swoją drogą , wcale nie pisałem tutaj, ze gram pod nickiem Łobuz69 na Naksos. Przedstawiłem się jako Locji Szatan z Chi . Hmmm...? Jaki ten swiat mały .
W związku z tym pozdrawiam wszystkich znajomych :rolleyes:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To żadne zdemaskowanie bo nicki z forum są rozszyfrowywane 6na bieżąco. Witamy Łobuz69
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a to jeszcze nie wiesz pod jakim gra podpowiem Ci na T się zaczyna a Tatuś gra pod Łobuz69:)
wiem pod jakim nickiem manfred kibicuje :) tylko chciałem, żeby to napisał na forum jak tata xxl

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak ogólnie na świecie jest najlepsze ONZ !!! 2:1 Z NMM !!!
WIERNY KIBIC ONZ.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mamut (Mammuthus) – rodzaj trąbowców wymarłych pod koniec ostatniej epoki,, zamieszkujących rozległe obszary.Mamut włochaty należał do ulubionej zwierzyny łownej człowieka.W powszechnym mniemaniu mamuty były zwierzętami niezwykłych rozmiarów, co zaowocowało przenośnym znaczeniem samego określenia mamut jako czegoś wielkiego.Mamuty zostały wytępione przez człowieka.Jako ciekawostkę podaje się opowieści o ewentualnym przetrwaniu pojedynczych mamutów do czasów współczesnych..

Może teraz będzie nam łatwiej go znaleźć...
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tak tu sie zagotowało a teraz nagle cisza. Przed burzą? Czy to tylko zaduma nad grobem serwa?
 
Do góry