Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tak ogólnie na świecie jest najlepsze ONZ !!! 2:1 Z NMM !!!
WIERNY KIBIC ONZ.

oj człowiek skacowany się loguje co ja patrze a tam chyba NMM ukąsiły onzetowców w czuły punkcik a raczej zarozumiały punkcik:D to się zaczeła zabawa graty:) jednak jeszcze ten świat nabiera rumieńców:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

oj człowiek skacowany się loguje co ja patrze a tam chyba NMM ukąsiły onzetowców w czuły punkcik a raczej zarozumiały punkcik:D to się zaczeła zabawa graty:) jednak jeszcze ten świat nabiera rumieńców:p

Świetna biba :) Pogratulowałem nowemu właścicielowi ,jak mało kto zasłużył :)

Za karę zabiorę wam 5 miast ;)
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Świetna biba :) Pogratulowałem nowemu właścicielowi ,jak mało kto zasłużył :)

Za karę zabiorę wam 5 miast ;)
oj oj jak mi smutno że nie gram w NMM :) ale przyznam szczerze robi się ciekawie tylko żeby te pogróżki nie skończyły się na mrzonkach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

oj człowiek skacowany się loguje co ja patrze a tam chyba NMM ukąsiły onzetowców w czuły punkcik a raczej zarozumiały punkcik:D to się zaczeła zabawa graty:) jednak jeszcze ten świat nabiera rumieńców:p
o nie już 2:2 ;/ Będzie 3:2 dla NMM to zmieniam drużynę, której kibicuje!
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no niestety to było do przewidzenia. Ale już nasz Szeryf taki jest, powinni mu dac banana na FO - wtedy by NMM odpuściło ONZ :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

oj człowiek skacowany się loguje co ja patrze a tam chyba NMM ukąsiły onzetowców w czuły punkcik a raczej zarozumiały punkcik:D to się zaczeła zabawa graty:) jednak jeszcze ten świat nabiera rumieńców:p

No ukąsiło jak meszka bawoła :) I nie ma żadnych rumieńców - nie koloryzuj. Rumieńce by były jakby NMM bawiło się z taki rozmachem jak ONZ wczesniej. Ci to "zarozumiałe punkciki" przesuwali od razu o 500 miejsc w rankingu a to.... to jakas popierdułka była :D

Tu nie będzie już rumieńców. ONZ się powoli zwija i reszta też tak bez ikry już. NMM pewnie na luzie wygra tu cuda spokojnie przejmując szaraki.
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

NMM pewnie na luzie wygra tu cuda spokojnie przejmując szaraki.


Oj, polemizował bym z tym stwierdzeniem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ONZ się powoli zwija i reszta też tak bez ikry już.

Póki jest z kim walczyc to na pewno się nie zwinie - jak nudy nie ma to po co szukac wrażeń?

Sojusz NMM to ciekawy sojusz pod dwoma względami - ma niesamowicie dobrą pozycje na mapie bo od Tyłu ich nikt nie przytakuje - oczywiście są z tym pewne minusy - nie ma dodatkowe frontu na zdobywanie łatwych wiosek - jak ONZ przestanie sobie wyrywać wioski to NMM będzie zbierać tylko sloty a nie wioski (oczywiście teoretyzuje).
No i co najważniejsze ma kilku naprawdę dobrych graczy których wystawili na front z małymi potknięciami których nie będę wymieniał żeby ich nie obrażać. Dzięki temu mają bardzo duża siłe uderzenia.

reasumując walka ONZ z NMM będzie na pewno ciekawa. Bardziej mnie zastanawia kwestia polityczno-dyplomatyczna a ta będzie tu kluczowa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Rumieńce by były jakby NMM bawiło się z taki rozmachem jak ONZ wczesniej. Ci to "zarozumiałe punkciki" przesuwali od razu o 500 miejsc w rankingu a to....
To co napiszę w zasadzie śmiało bym mógł podpiąć też pod ostatni cytat i odwrotnie , mianowicie... Większość ludzi którzy grali w NMM wcześniej , lub teraz gdzieś spokojnie na tyłach te czasy ma już za sobą :) Niektórzy na pierwszych światach GREPO wojowali z takim impetem ,że dzisiaj już im się tak nie chce. Wpadają na nowy świat 2-3 miesiące zimą i gdy świat się budzi do życia ,czyli wiosna znikają z gry , bo są ważniejsze sprawy. Są wśród was i tacy którzy właśnie z tymi Paniami i Panami z NMM wojowali na innym światach pod jednym sztandarem :p No może nie wszyscy pod jednym :p Ale większość :p Tak więc widzisz , 500 miejsc w górę jako takiego wrażenia nie robi. A jak już mam naprawdę patrzeć na rozmach to:
1 O N Z 4824364
2 Cichociemni 3512371
3 Nie Ma Mocnych 3130461
Dla tych co nie wiedzą :) rank.agresora...Rozmach faktycznie TOP 1 :) ale NMM istnieje od Marca ?? Natomiasst O N Z spokojnie 2krotnie dłużej :) Do tego Ozdar czołowy agresor jest w II :) no i hmmmm chyba liczby nie kłamią :) ALe ja wiem wiem :) NMM na bank się lało z szarakami samymi :)


No ukąsiło jak meszka bawoła :) .... to jakas popierdułka była :D

...niby tak , ale mimo wszystko komentarz jest :) Taki w typowym stylu :) phhfff iiii tam :))) heheh tak jest też takie znane powiodzonko w tym przypadku :) Coś o minie i grze :) ale to już raczej też złośliwość i zarozumialstwo z mojej strony , więc tych co wiedzą o co chodzi z góry przepraszam , nie chcę was obrażać i was się to nie tyczy :)

Tu nie będzie już rumieńców. ONZ się powoli zwija i reszta też tak bez ikry już. NMM pewnie na luzie wygra tu cuda spokojnie przejmując szaraki.

Powiem CI tak :) Z ekipy tej grającej aktywnie i czynnie która zakładała NMM gra kilka osób i też nie uważam ,aby ta gra była na jakimś cudnym poziomie. Tak jak mówisz się "meszce" raz zachciało ukąsić "bawoła" i się im to udało. Powiem tak zechcieli to zrobli , jak nie chcą to nie robią . Z tego co wiem , to ze strony ONZ i Nie chcę być szefem są regularnie ataki , non stop dzień w dzień. Non stop podburzania i jak to Maniek napisał z tych ataków są tylko dodatkowe sloty. Zapewne po jednej i drugiej stronie oczywiście , ale nic więcej . Oczywiście gra w obronie łatwiejsza się zgodzę - ale to odnośnie tej meszki. Bo widzisz :) Bawół patrzy , meszka smacznie chrapie , no to ją rozdepczę zatem . Próbował...próbował...raz lewym kopytem , raz prawym...a to rogiem . SIę meszka zbudziła wkurzyła i bawoła ciach...w tyłek...- Co zdziwiony ??

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obiecałem sobie ,że nie będę się już tutaj więcej wypowiadał , bo na forum masa prowokacji które sam zresztą też stosuje. To żadne miarodajne źródło informacji , tylko skupisko KOGUTÓW co to jeden drugiemu stara się coś udowodnić - bez sensu. Do jakiego obozu by ktoś nie należał to zawsze i tak będzie On najlepszy , zawsze i tak dlatego przegrał bo akurat musiał iść do sklepu, albo szef zadzwonił , albo żona weszła...lub też laptop padł oraz wiele , wiele innych czynników , które akurat w danym momencie wpłynęły na to , że coś nie poszło . Bo normalnie to jesteśmy wszyscy zajebiści i lejemy wszystkich jak ta lala , jak nam się chce oczywiście , jak nam się już nie chce to nie lejemy , a inni ?? A to na bank wtedy leją szaraki albo nieaktywnych. Zresztą ten nasz co to go właśnie podbili to też był nieaktywny od 6 miesięcy i nie zgłosił nam i po prostu nie chcieliśmy jego miast. A tak naprawdę to były te miasta słabe - więc szczerze to nam przysługę zrobili. A te kropki na naszych wyspach , to po to aby się coś działo , bo już w grze nudno . Ogólnie do bani , spadam...aaaaaaaa ziew , olewka...



ps. Szacunek dla Evelina , potrafił pogratulować koledze gdy ten mu przejął miasto , fakt podirytowało go to zapewne, bo obiecał zabrać 5 i oczywiście tego mu życzę , pomimo iż kibicuje innym . ALe to gra , rywalizacja i wygrywa lepszy w danym momencie - proste.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nieźle ujęte. Dwie uwagi.

Tutaj akurat, w porównaniu do innych działów, jest bardzo mało napiny. Cieszy szacunek z jakim sie o sobie wyrazają ci wszyscy "wielcy znudzeni".
Nie porównuj tez nigdy statystyk i osiągów sojuszu z "krzyżyka" z jakimkolwiek Imperium Morza 65 czy 27. To trochę jakby porównać prędkość poruszania się wyprawy na Everest z przechadzką po Bieszczadach :) To juz przerabiane na wielu serwerach chociaz NMM co im trzeba oddać ładnie atakuje.

Aha, no i ja tu nie gram. Tyłek tak juz mi urósł, że zatapiam każdy okret na który wsiądę ;)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ktoś pamięta Imperium Morza 65 z Thety?
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Przebijać się przez prawie całe morze 55 trochę trwa niestety ;) Za parę tygodni szykują się ostre pojedynki
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Przebijać się przez prawie całe morze 55 trochę trwa niestety ;) Za parę tygodni szykują się ostre pojedynki

trzeba było wcześniej zajarzyć skąd dobiega dźwięk werbli ;)

słoneczko, grillowana kaszanka i bimber 75 volt - to najbardziej opóźnia przemieszczanie się wojsk na front haha
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

trzeba było wcześniej zajarzyć skąd dobiega dźwięk werbli ;)

słoneczko, grillowana kaszanka i bimber 75 volt - to najbardziej opóźnia przemieszczanie się wojsk na front haha

Dobrze że przynajmniej miasta Kredek są po drodze to coś się wezmie przy okazji ;)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

skromniś? ja bym powiedział, ze ma wzrok kogos kto wlozyl kota pod poduszkę, usiadł na niej i udaje że nic nie wie ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co raz większa inwigilacja na tym forum :)

Gorąco pozdrawiam moją ukochaną Katarzynę ;)
 
Do góry