Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gwieździe nie pokazujmy, bo się bidulka załamie ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jeszcze o Gwiazdy to się muszą dużo uczyć ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

2 zarejestrowanych.. 7 gości.. i się nie wychylają.. No nic to. Trzeba zacząć szarpać się miedzy sobą ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

chyba pokażę stonerowi te dwa skriny i może sobie przypomni jak to się robi, bo to już nie ten stoner jakiego pamiętasz
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no niezły wariat, a ja kurwczaki nawet nie ma na sms za 10 zł, a ten dzisiaj pewnie już kilkadziesiąt złociszy wydał...
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a mi szkoda by mieć premium xd a na serio tak można grać ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

chyba pokażę stonerowi te dwa skriny i może sobie przypomni jak to się robi, bo to już nie ten stoner jakiego pamiętasz
smiley_emoticons_biggrin.gif

Po 2 latach pompowania kasy w niemiecka firme postanowilem sie opamietac ale dalej zloce - a czasami jak sie zapomne to tez potrafie wyjechac 2 razy pelnym offem z jednego miasta 2 razy dzienie - ale to tylko czasmi :) jak mi sie nudzi :)

Gosiu moze kupil sobie duzy pakiecik i raz zaszalal :)

I tak mnie nikt nie pobije po tym co zrobilem na Tau :) miasto z 3 k do 8 k i pelnego offa w jedna noc :) majac tylko jedna wioche :) ...teraz jak ponaprawiali bledy to tego juz nikt nie zrobi :D
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a czasami jak sie zapomne to tez potrafie wyjechac 2 razy pelnym offem z jednego miasta 2 razy dziennie

A 3 razy zdarzyło ci się wjechać pełnym offem w ciągu 12 H
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak kogoś nie stać, to chociaż tutaj sobie ulży. Znam to, też mnie denerwowało jak ktoś w parę godzin stawiał murek od podstaw na 25 level, więc wiem co czujecie haha :)) No cóż, ktoś może sobie na to pozwolić, więc sobie pozwala . Całe dwie strony narzekań, jaki to ten SZAMAN niedobry ;), jaki niepoprawny . Nawet Wiktor się odezwał , nono, ostoja prawości :rolleyes:. Opowiedz lepiej jak tam w ONZ , fajna atmosfera? W Kredkach to nie to samo co?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A 3 razy zdarzyło ci się wjechać pełnym offem w ciągu 12 H

Szczeze to nie pamietam ale zeby wyjechac 3 razy offem w przecagu 12 godzin musial bys miec , here+jakies skracanie jednostek z misji wyspowej + zloto by nawet jak skracasz to mozesz tylko do pewnego momentu skrucic i raczej na samym zlocie nie wybudowal bys 3 offow w 12 godzin.

...az z ciekawosci chyba jutro sprawde czy darady wyjechac 3 razy offem w przecagu 12 godzin tylko musze wyrwac z misji skracanie jednostek bo zadnego nie mam dzisaj .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie ma nic tu dziwnego. Parę bonusów i masę surowców i trochę złotka (trochę bo nie aż tak dużo). Nie to co Stoner surke przez fenickiego klepał haha.

ps. Stonerku co tam słychac?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie ma nic tu dziwnego. Parę bonusów i masę surowców i trochę złotka (trochę bo nie aż tak dużo). Nie to co Stoner surke przez fenickiego klepał haha.

ps. Stonerku co tam słychac?

Ale z tym fenickim to byl dobry numer :) ten gosciu ktoremu zabralem wioche wtedy musial byc bardzo zdziwony i wkurzony :)

U mnie jakos leci Maniek , powoli sie wczowam w gre bo zaczelem znowu sobie pykac czasami , a ty sie nie chwaliles ze tu pogrywasz

- - - Automatycznie połączono posty - - -

bo do tego potrzebne były 3 bonusy
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Jakie 3 bonusy by skrocily to do sekund ? takich jeszcze chyba nie dostalem - chyba ze cos z jaja wyrwales czego ja nie dostalem :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jakie 3 bonusy by skrocily to do sekund ? takich jeszcze chyba nie dostalem - chyba ze cos z jaja wyrwales czego ja nie dostalem :)

zew + rekrutacja z wyspowej + rekrutacja z eventu tygodniowa....i tylko sure slac, ognie w sek sztuka ;)
 
Do góry