Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser21874

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a tego nie rozumiem. Co mają zwykli gracze do tego co sie zadziało ? że co ? trochę już przesadziłeś z tą wypowiedzią.
Bo jako kolejny budujesz nienawiść do tych co są najmniej winni :) no chore, ale spoko.. mnie to wisi :).
A ilu jest tych zwykłych graczy? Chcesz mi powiedzieć, że w/w Lantana to zwykły gracz, który nie wiedział jak się szefostwo bawi i jakie metody stosuje, żeby wygrać? Ferdziu69 nie wiedział? Redka? Ty byłaś zwykłym graczem?

Nawet po wyjściu z rady byłaś świadoma metod i działań. Swoją obecnością podpisałaś się pod nimi. Chęć dotrzymania słowa nie usprawiedliwia Cię w ogóle. Pokazuje tylko, że masz elastyczny system wartości.

Ja nie jestem jak wasz Niegodny. Robienie za kreta mnie nie bawi ani nie interesuje.

Jeśli w przyszłości zorientuję się, że mam w swoim sojuszu graczy koalicji ONZ, to takim się mogę stać w jednej chwili.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

obiecałam bo mam tam swoich przyjaciół i zresztą nie tylko tam !
no i dobra, rób co uważasz, teraz już rozumiem o co chodziło w Twojej wypowiedzi. System nienawiści przez grę to już niektórym wyprał głowę. :)
Powiem Ci tak. Spotkasz różnych graczy na swojej drodze. Zobaczymy czy jak będziesz miał przyjaciół czy będziesz w stanie ich poświęcić bo Ci się przypomni że jakaś osoba z ONZ czy z innego sojuszu gra pod Twoją flagą.
Powodzenia :).
smiley_emoticons_candle.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19938

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja sądzę że gdyby te wszystkie płaczki mieli tyle energii w grze co w wytykaniu wszystkim przekrętów na forum to być może jakiś cud by wybudowali :)
A tak póki co widzimy jak się towarzystwo zabrało za zakładanie miast w okolicach cudów ONZ :confused:
 

DeletedUser21874

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie. Nie rozumiesz sin123, o co chodziło. Tylko Ci się wydaje.

Fakt, że szafujesz słowem nienawiść tylko to potwierdza. Ja was nie nienawidzę.:) Uważam po prostu, że jak ktoś jest takim hipokrytą w grze, w realu jest taki sam. Jak ktoś w grze zrobi wszystko dla zwycięstwa, w realu też zrobi wszystko lub prawie wszystko dla osiągnięcia swoich celów. Po trupach... byle do celu. A ja nie trawię takich ludzi... bez zasad. Hipokrytów.

Ja osobiście z takimi ludźmi, nie chcę mieć nic do czynienia. A żeby być wiernym własnym zasadom, "chwasty" trzeba wyrywać.

Więc jeśli kiedyś będę miał w sojuszu graczy których będę mógł nazwać przyjaciółmi, to postaram się doprowadzić do tego, żeby takiego ONZetowskiego chwasta rozebrać czym prędzej.
A jeśli znajdę się w sytuacji, że to ja będę wśród chwastów, to bez żalu lub skrupułów odwalę taki numer jak wasz Niegodny, jeśli tylko będę miał okazję.
A że wy "zwycięzcy" lubicie na nowe światy wbijać kupą, bo w kupie siła i można poza sceną kilka spraw załatwić, to taki scenariusz się może w przyszłości zdarzyć. Bo ja z kolei lubię sobie samotnie na chybił trafił na nowy świat wbić.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ni szafuje słowem nienawiść.
Powiem tak, jaki wybór mieli Ci gracze którzy są w ONZ że ludzik wyszedł z cudaków ? mieli na to wpływ czy nie mieli ? odpowiedź na to pytanie zanim następnym razem kogoś oskarżysz.
Bo akurat będę ich bronić..bo żadnego wpływu na to nie mieli.

Dobraonoc
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ludzie, którzy chcą osiągnąć założony cel, to hipokryci? Ludzie bez zasad? Chyba Ci coś ciężkiego na głowę spadło ostatnio. Sam mam kilka krótko i długoterminowych planów zrobionych na przyszłość...czyli jestem hipokrytą, że staram się te plany zrealizować, osiągnąć swój cel? Raczej nie...

A nawet jak czasami "po trupach", to nie zawsze jest to negatywne zachowanie, które trzeba tępić...czasem napotykasz przeszkodę, która chce Ci uniemożliwić osiągnięcie celu i zrobi wszystko, aby Ci się nie udało...nie dlatego, że Ci się nie należy, bo nie potrafisz, ale z czystej złośliwości, bo ktoś jest lepszy od tej osoby. Co z takim zachowaniem zrobisz? Odpuścisz, czy udowodnisz swoją rację idąc po "trupie" tej osoby do celu.

Ot, weźmy przykład z ostatnich wyborów samorządowych, gdzie głosy oddawane na KNP i RN "znikały" z urn. I teraz co mają kandydaci zrobić? Odpuścić, stwierdzając, że za cztery lata może się uda, czy walczyć o swoje głosy? Oczywiście, że nikt, nikomu w tej sprawie nic nie udowodni, ale o swoje trzeba walczyć...a przynajmniej mnie tak uczono.

PS: Kończę, bo to nie miejsce na moje filozoficzne wywody...tak czasem po prostu lubię wyłożyć kilka swoich teorii:)
 

DeletedUser11382

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie. Nie rozumiesz sin123, o co chodziło. Tylko Ci się wydaje.

Fakt, że szafujesz słowem nienawiść tylko to potwierdza. Ja was nie nienawidzę.:) Uważam po prostu, że jak ktoś jest takim hipokrytą w grze, w realu jest taki sam. Jak ktoś w grze zrobi wszystko dla zwycięstwa, w realu też zrobi wszystko lub prawie wszystko dla osiągnięcia swoich celów. Po trupach... byle do celu. A ja nie trawię takich ludzi... bez zasad. Hipokrytów.

Ja osobiście z takimi ludźmi, nie chcę mieć nic do czynienia. A żeby być wiernym własnym zasadom, "chwasty" trzeba wyrywać.

Więc jeśli kiedyś będę miał w sojuszu graczy których będę mógł nazwać przyjaciółmi, to postaram się doprowadzić do tego, żeby takiego ONZetowskiego chwasta rozebrać czym prędzej.
A jeśli znajdę się w sytuacji, że to ja będę wśród chwastów, to bez żalu lub skrupułów odwalę taki numer jak wasz Niegodny, jeśli tylko będę miał okazję.
A że wy "zwycięzcy" lubicie na nowe światy wbijać kupą, bo w kupie siła i można poza sceną kilka spraw załatwić, to taki scenariusz się może w przyszłości zdarzyć. Bo ja z kolei lubię sobie samotnie na chybił trafił na nowy świat wbić.:)
ale po co się z nimi kłócisz ? Przecież sami się przyznają ze zagrają na innym świecie pod innym niciem!! A czemu bo to proste jest przecież , kto by chciał grąc z takimi no wiadomo z kim ze tak powiem jak na fonie jest by nie było słychać przeklenstwa PIIIIIIIII HE HE HE ps fajnie się czyta jak się wybielacie za wszelka cene he he he rece mi opadają
 

DeletedUser19522

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dawno temu mialam nieprzyjemnosc byc czlonkiem sojuszu ONZ,byly to jego poczatki wiec nic dziwnego,ze graly 3 osoby ktore w koncu z niego wyszly.Zapowiadane zmiany nickow,pewnie nazwy sojuszu rowniez-warto bylo zniweczyc dlugotrwala prace skompletowania dobrych graczy i stworzenia silnego sojuszu?O czym organizatorzy tej "strategii" mysleli ? napewno nie o zwyklych graczach.
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nigdzie nie czytałem żeby ktoś z ONZ miał wyrzuty sumienia z tego powodu .
Kret,szpieg jak zwał tak zwał to element tej gry i nikt tego nie zmieni . Jak przed jakimiś akcjami dostajecie ciche info o tym co się dzieje w ONZ to wszystko jest okej ?
To nie wina ONZ ,że przyjęliście Ludzika do siebie i tak bezwzględnie mu zaufali ... i przestańcie w końcu płakać tylko brać się za budowę ogni i odbijać te cudaki :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Żeby było wam łatwiej :) to ja gram na grepo prawie na jednym nicku :) Evelin77 & Lord Evelin77

Więc do zobaczenia gdzieś na nowym serwerze.Będę czekał na was z niecierpliwością ;)

PS.Nie przypominam sobie aby pani Wanda była graczem ONZ
 

DeletedUser22579

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nigdzie nie czytałem żeby ktoś z ONZ miał wyrzuty sumienia z tego powodu .
Kret,szpieg jak zwał tak zwał to element tej gry i nikt tego nie zmieni . Jak przed jakimiś akcjami dostajecie ciche info o tym co się dzieje w ONZ to wszystko jest okej ?
To nie wina ONZ ,że przyjęliście Ludzika do siebie i tak bezwzględnie mu zaufali ... i przestańcie w końcu płakać tylko brać się za budowę ogni i odbijać te cudaki :)

Ferdziu, daj spokój bo chyba dalsza dyskusja jest bezcelowa. Części graczy z ONZ się to podobało, innym pewnie mniej. Próbowałam napisać, że świętych to tutaj raczej od dawna nie ma ... ale okazuje się, że są. Nam można robić dowolne świństwa, bo to moralnie uzasadnione. Można szpiegować, korzystać z poufnych informacji, próbować podbierać i namawiać do przejścia naszych graczy. To MY jesteśmy ci źli i kropka. Przecież sam czytasz ... jak gracz jest w porządku to można mu zostawić konto ... jak nie jest - to można mu bez skrupułów skasować konto .... ręce opadają.

Nigdy w życiu nie przyszło by mi do głowy kasowanie komuś konta, obojętnie w jakiej sytuacji. Ale jak widać ... jak Kali ukraść krowę to bardzo dobrze ... jak krowę ukraść Kalemu ... to bardzo źle :)

Na koniec ... dopisek o zmianie nicka na kolejnym świecie, był z mojej strony żartem. Mam złośliwe poczucie humoru i te kilka osób, które mnie tu zna dobrze o tym wiedzą. Cóż reszta widocznie nie zrozumiała.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mam złośliwe poczucie humoru i te kilka osób, które mnie tu zna dobrze o tym wiedzą. Cóż reszta widocznie nie zrozumiała.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Cóż widocznie dar jasnego pisania nie został ci dany. Trudno ... więcej wielokropek ... będzie wyglądało bardziej ... inteligentnie.
 

DeletedUser19522

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Żeby było wam łatwiej :) to ja gram na grepo prawie na jednym nicku :) Evelin77 & Lord Evelin77

Więc do zobaczenia gdzieś na nowym serwerze.Będę czekał na was z niecierpliwością ;)

PS.Nie przypominam sobie aby pani Wanda była graczem ONZ
Bylo to tak dawno,ze nie pamietam na ktorym swiecie-krotko ale bylam,bylam...
 

DeletedUser22579

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Cóż widocznie dar jasnego pisania nie został ci dany. Trudno ... więcej wielokropek ... będzie wyglądało bardziej ... inteligentnie.

Cóż widocznie trzeba pisać bez interpunkcji, możliwie prosto i najlepiej niegramatycznie. Ortografia jest zbędnym przeżytkiem :D

Zapamiętam
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czytam to wszystko i się zastanawiam czy mam do czynienia z dorosłymi, poważnymi ludźmi, czy zgrają małolatów, która się dorwała do komputera.
Co się stało to się nie odstanie. Było minęło. Kto miał się wypowiedzieć , ten się wypowiedział. Niektórzy mądrze i na temat, inny popisali same bzdury i głupoty.

Bądźcie poważni i darujcie sobie wpisy które nic nie przynoszą, a dają tylko świadectwa o Was. Jakie świadectwa - sami powinniście wiedzieć. Żenada
 

DeletedUser23593

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Uważam po prostu, że jak ktoś jest takim hipokrytą w grze, w realu jest taki sam. Jak ktoś w grze zrobi wszystko dla zwycięstwa, w realu też zrobi wszystko lub prawie wszystko dla osiągnięcia swoich celów. Po trupach... byle do celu. A ja nie trawię takich ludzi... bez zasad. Hipokrytów.

"Zdolność mózgu do skutecznego odróżnienia prawdy od fantazji znana jest pod nazwą testowania rzeczywistości. U osób zdrowych proces ten odbywa się całkowicie automatycznie, bez angażowania świadomości. Działający tu mechanizm można porównać do mówienia. Nie zastanawiamy się bowiem nad kwestią doboru odpowiednich dźwięków, słów i form gramatycznych. Po prostu w naturalny i niewymuszony sposób wykorzystujemy umiejętność mowy do porozumiewania się z innymi. Na podobnej zasadzie funkcjonuje testowanie rzeczywistości. Nie analizujemy tego, co jest prawdziwe, a co nie- po prostu to wiemy. Umiejętność tę przypisujemy zazwyczaj sprawnie działającym narządom takim jak oczy, uczy, nos... " - wciąż nie mogę wyjść z osłupienia jaki problem mają niektórzy z odróżnianiem dwóch tak różnych "rzeczywistości".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gratuluję szlachetnym dziewojom (Kasia, Ania, Daga i Magda) sprawnego nadzorowania budowy cudów, Lordowi sprawnego nadzorowania szlachetnych dziewoji oraz graczom ONZ, NCBS i WC szybkiej wysyłki surowców oraz skracania budowy. Po wrogich cudach zostały zgliszcza, popiół, płacz niemowląt i krzyki dziewic. Zło po raz kolejny zatryumfowało, brawo My!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gratki za budowę cudaków :)

szlachetnie czy nie wygrana jest a zasad gry nikt nie zmieni
niestety ale tak to już jest ustanowione że jedni kombinują i cwaniakują a drudzy się mogą na to obrażać
niestety od jakiegoś czasu w grepolis liczy się tylko budowa cudaków i do tego trzeba się już przyzwyczajać
Gratki ONZ
lecz korona może lecieć na kilka rozdań takie są zasady
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gratuluję szlachetnym dziewojom (Kasia, Ania, Daga i Magda) sprawnego nadzorowania budowy cudów, Lordowi sprawnego nadzorowania szlachetnych dziewoji oraz graczom ONZ, NCBS i WC szybkiej wysyłki surowców oraz skracania budowy. Po wrogich cudach zostały zgliszcza, popiół, płacz niemowląt i krzyki dziewic. Zło po raz kolejny zatryumfowało, brawo My!

Fakt :eek:

Każdy wie że Szeryf zawsze miał najbardziej gorące kobiety ;)
 
Do góry