Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

pewnie Lantana już się głowi co Szeryfowi odpisać, ale założę się, że tego nie zrobi (nie abym prowokował)
 

DeletedUser22579

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Pewnie, że nikomu obcemu nie pozwolę
smiley_emoticons_lol.gif
nie ma to jak osobisty Cerber na Naksos
smiley_emoticons_lol.gif


Na kolejnym serwerze będę w przeciwnym sojuszu i zrobię Wam krzywdę osobiście
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Pewnie, że nikomu obcemu nie pozwolę
smiley_emoticons_lol.gif
nie ma to jak osobisty Cerber na Naksos
smiley_emoticons_lol.gif


Na kolejnym serwerze będę w przeciwnym sojuszu i zrobię Wam krzywdę osobiście
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Serce by Ci pękło gdyby tak lali szeryfa ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Taka kobieta to prawdziwy skarb :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale sobie KWA zrobiliście - nie ma kto was po plecach poklepać, to nawzajem sobie poklepiecie? ;)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Graty ONZ :) Należała wam się wygrana od początku :)
 

DeletedUser21776

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Graty ONZ :) Należała wam si
ę wygrana od początku :)

Ta jasne jeszcze po buziaczku sobie dajcie i poklepcie się po posladzkach,jest czego gratulowca,tacy obsrani byli że wszyscy przeciwko nam na pewniaka bawili się w podchody,w innym wypadku koronka by była ale w snach,hehe.. Który tam chce lomot dostać.1vs 1 bez kolegów,teraz może ktoś chce po tych cudach śmieszych wyłapać
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tak,tak wszyscy przeciwko Wam ... 4 cudaki wybudowaliśmy jak chcieliśmy a 3 kolejne to już super krecia praca Ludzika :)
Kolejny niedowartościowany dzieciar ...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ta jasne jeszcze po buziaczku sobie dajcie i poklepcie się po posladzkach,jest czego gratulowca,tacy obsrani byli że wszyscy przeciwko nam na pewniaka bawili się w podchody,w innym wypadku koronka by była ale w snach,hehe.. Który tam chce lomot dostać.1vs 1 bez kolegów,teraz może ktoś chce po tych cudach śmieszych wyłapać


A to już wiem dlaczego wszyscy mają pretensję do ONZ. Bo Wy chcieliście grać w zespołową grę jeden na jeden...
Ja podejmuję wyzwanie ale według Waszych zasad:
1.Bez ataków jak się śpi. Bo jak podburzysz podczas mojego snu to się nie liczy i nie możesz puszczać kolona.
2.Nie ma rzucania czarów na moje ataki bo czasem mi się łaski kończą i nie mogę swoich ataków przykryć czarem i to tylko dlatego płyną bez.
3.Nie ma szpiegowania jaskin bo mam prawie puste.
4.Nie można atakować na szybkich łodziach
5.Jak nie zadziała mi alarm to się nie liczy
6.Ataki bez używania katapult

Wystarczyło tak od razu, że tak chcecie się bawić .A przez to, że nie zrozumieliśmy tych zasad sporo osób musiało skończyć grę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21776

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak dla mnie to zapomniałes czasy jak wszyscy dostawali.Wszysc tacy co załozyli sobie koalicje.Renegaci,WatACHA,NMM,NBS,dołaczył Bllizard po powstaniu ONZ reszta została w swoich i to wszystko przeciw Nemezis.Widomo dlaczego,bo wpierdol dostawali.Co było na cudach ich,priorytet Cudak 1 w budowie najwazniejszy ten co Nemezis.Sikali w gacie to sobie kolegow znalezli.

P.S
Swieczka na torcie było to,ze gracze z ONZ zeby łapac pkt. atakowali sie miedzy soba jeden łapał pkt. ataku a drugi obrony i to sa te gwiazdy co nalezy im sie koronka od początku,czary mary hokus pokus,ktos kto umie czytac ze zrozumieniem i wie co to jest grepointel moze wychaczy jak jest spostrzegawczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ONETONE ależ Ty zakompleksiony jesteś ...może zamiast gry to jakiegoś specjalistę odwiedzisz. Dla wszystkich wyjdzie to z pożytkiem.
 

DeletedUser22646

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak dla mnie to zapomniałes czasy jak wszyscy dostawali.Wszysc tacy co załozyli sobie koalicje.Renegaci,WatACHA,NMM,NBS,dołaczył Bllizard po powstaniu ONZ reszta została w swoich i to wszystko przeciw Nemezis.Widomo dlaczego,bo wpierdol dostawali.Co było na cudach ich,priorytet Cudak 1 w budowie najwazniejszy ten co Nemezis.Sikali w gacie to sobie kolegow znalezli.

P.S
Swieczka na torcie było to,ze gracze z ONZ zeby łapac pkt. atakowali sie miedzy soba jeden łapał pkt. ataku a drugi obrony i to sa te gwiazdy co nalezy im sie koronka od początku,czary mary hokus pokus,ktos kto umie czytac ze zrozumieniem i wie co to jest grepointel moze wychaczy jak jest spostrzegawczy

ONZ walczył z wami ,powiedz mi kiedy?Fajnie ze bylismy w koalicji z NMM ,dość ciekawe bo nawet tego nie zauważyłem.Jedynym sojuszem z którym współpracowaliśmy przeciwko wam było Elite(byli jeszcze przez chwile WOlni Barbarzyncy ale ciezko to nawet liczyc bo trwało to krótko i bez jakiejś super współpracy) a poźniej Renegaci jak ich zaatakowaliście,fakt że w pewnym momencie nas mocno laliście a (gdy tak naprawde laliście się głownie z nami) są naprawde zabawne.

Nigdy nie było takiej szerokiej koalicji przeciwko wam,a i tak skonczyliscie jak skonczyliście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ONETONE ja za dwa tygodnie moge podjac Twoje wyzwanie jeden na jeden
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ONETONE, rozumiem, że nie możesz pogodzić się z byciem PRZEGRAŃCEM, ale już najwyższa pora. Niech Ci będzie wielki wojowniku - laliście ONZ i naszą koalicje na wszystkich frontach, od każdego wyjmowaliście miasta jak chcieliście. Mieliście tak przytłaczającą przewagę organizacji podczas akcji, ogromną przewagę ilości wojsk ofensywnych i defensywnych, najlepszy wywiad na świecie, najbardziej aktywnych graczy, najpotężniejszych złotników - właściwie gdy tylko ktoś od nas dostawał bunt to nie prosił o wsparcie bo wiedział, że i tak nie da rady obronić się przed natarciem tak wszechpotężnych wojowników. Ale...no właśnie - ale. Ale i tak jesteście teraz PRZEGRAŃCAMI czy tego chcecie czy nie :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

TW Borys jak zwykle błysnął mądrością.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mała Ania jak zwykle splunęła żółcią
 
Do góry