Sytuacja na świecie Naksos

yakamoz

Zespół Grepolis
Już niebawem startujemy świat z ustawieniami, jakich jeszcze nie było.
Czy znajdzie on swoich zwolenników?
Czy są już jakieś plany na jego zdobycie?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No to gadac kto bedzie gral na tym świecie :D
Robicie jakies ciekawe sojusze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

jak nie będe miał nic do roboty to troche sobie poklikam :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ustawienia fakt nigdy takich nie było i ciekawe jak się będą podobać tym cot am zagrają :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No ej - jeszcze nie ma świata, a Wy mi już tu w sytuacji o świecie spamujecie.

Sio do party!! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

O której gdzieś będzie otwarcie świata ?

Pozdrawiam.
 

DeletedUser21017

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

też się pytałem nie wiadomo kiedy. Ja będę jutro cały dzień na kompie i zapraszam wszystkich do sojuszu, który nosić będzie nazwę ***WOLF TEAM***
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Popołudniu dość często startują światy.
 

DeletedUser21017

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Startowałem na kilku światach i startowały one najwcześniej o 8.00, a najpóźniej o 15.00, więc trochę posiedzę przed kompem, bo chcę wystartować idealnie w porę żeby sojusz mi się udał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zdążają się też o 17 ja na takim startowałem ale nigdy przed,12
 

DeletedUser21017

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no ja miałem ale tylko raz 2 latka temu, a na większości światach na jakich startowałem start odbywał się albo około 12.00 albo około 14.00. Mogliby informować o której godzinie startuje dany świat czy tylko ja tak sądzę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

W tedy by się serwer zamulil bo większość by siadła na tą godzinę by się zalogować
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ubiegłeś mnie w odpowiedzi ,ale można powiedzieć że server by padł na kilka minut ,bo zwyczajnie rejestracji jest pewnie kilka setek w ciągu kilku minut, a przy jawnej godzinie startu siadło by z tysiąc w tym odstępie , taki urok grepolis :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak to jest, że serwer nie wytrzymałby gdyby kilka tysięcy ludzi wbiło w ciągu kilku minut, a obecnie gdy te 10000 ludzi (i więcej) napierdziela co 5 minut na rolne wszystko jest (zazwyczaj) w porządku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ano, dzieje się tak dlatego, że każdy serwer (nie tylko w grze Grepolis) ma swój limit, tak? To działa na zasadzie "komunalnej kolejki", jest ona coraz dłuższa, aż sklepy są zatłoczone. (Jeżeli kogoś uraziłem tym epitetem, niech zwróci mi uwagę). Oczywiście, w dalszej fazie gry przy nawet 50 000 graczach aktywnych w tym samym czasie nic się nie dzieje już, ponieważ każdy Serwer (mówię ogólnie) ma swoje oprogramowanie, które usprawnia przebieg pomyślnej gry.

UWAGA!
Dodatkowo Rejestracja ma o tyle specyficzny układ strony, że przy wysyłaniu danych do bazy głównej przy ogromnej liczbie ludzi dochodzi do przeciążenia.

Pozdro ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czyli sklep się z czasem wydłuża, a kolejka, która na początku była problemem magicznie przestaje nim być. Ciekawe.
 

DeletedUser20084

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Siema, ja też startuję :)
 
Do góry