Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser14166

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

i juz pełno tych śmiesznych sojuszy się narobiło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Akurat jak mnie nie było, to wystartował :< No cóż, zaczynam z tej niegodnej 300 pozycji. Powodzenia w walce!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja to na razie nie szukam sojuszy , zaczekam ze 5 dni - i po ochronce coś znajdę ;)
Nie ma co się śpieszyć ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja zazwyczaj zaczynam szukać gildii po tych trzech dniach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Już jest ciekawie, gęsto się zrobiło :cool: Zapowiada się ładnie (będą dobre wojenki) :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Pewnie tak, ale jak dla mnie trochę za szybko wojska popylają :c
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Trochę, masz na myśli 12 godzin? ;-)
Pamiętaj, że jest to NOWY system podboju, tzn. Najpierw podburzanie, a następnie bunt właściwy.
Więc masz zapasowy czas. Gorzej, jakby to był STARY system, ale na szczęście tak nie jest ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wystarczy napisać do aktywnego kolegi,by czujke wstawił :)
 

DeletedUser14166

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Trochę, masz na myśli 12 godzin? ;-)
Pamiętaj, że jest to NOWY system podboju, tzn. Najpierw podburzanie, a następnie bunt właściwy.
Więc masz zapasowy czas. Gorzej, jakby to był STARY system, ale na szczęście tak nie jest ;-)

wiem :) nie gram pierwszy raz, pomyliło mi się , Ty ja patrze i od początku myslałem że to stary system :) czytac nie umiem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

wiem :) nie gram pierwszy raz, pomyliło mi się , Ty ja patrze i od początku myslałem że to stary system :) czytac nie umiem :D

Hah, nie jestem sam ;-) Ale dokładnie, wystarczy dostać czujkę od aktywnego kolegi i po problemie ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Moja ulubiona para nie gra :D ...to sobie odpuszczę...pojadę po was jak walec na innym świecie ;)

Życzę miłej i ciekawej gry dla wszystkich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To i ja wszedłem, od razu widzę sojusz z TOPki Brave Warriors na wyspie, ciekawe czy masówka...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

UWAGA UWAGA!!! Sojusz Pustelnicy chce podpisać pakt z sojuszem Brave Warriors, a gdyby tego było mało ktoś napisał, że "pełno tu masówek (19 osób) tylko my wyglądamy na poważny sojusz"
Jak dla mnie porażka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dobrzy są,pierwszy dzień i już pakt :eek: ale top masówki nie lubią walczyć to wiadomo od zawsze
 
Do góry