Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

haha same "poważne" sojusze xd
 

DeletedUser20826

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

UWAGA UWAGA!!! Sojusz Pustelnicy chce podpisać pakt z sojuszem Brave Warriors, a gdyby tego było mało ktoś napisał, że "pełno tu masówek (19 osób) tylko my wyglądamy na poważny sojusz"
Jak dla mnie porażka

Ja nic nie słyszałem dziwne bo jestem założycielem Brave Warriors .

Ps. W ochronce dla mnie nie mam miejsca na pakty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jest już pierwsza akademia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

UWAGA UWAGA!!! Sojusz Pustelnicy chce podpisać pakt z sojuszem Brave Warriors, a gdyby tego było mało ktoś napisał, że "pełno tu masówek (19 osób) tylko my wyglądamy na poważny sojusz"
Jak dla mnie porażka

Miśku, nie przekręcaj, bo źle na tym wyjdziesz.
 

DeletedUser20826

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

zgadzam się z kolegą wyżej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ci Pustelnicy to mnie rozwalili ! :eek:
Już akademie mają ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Uważam że to trochę za wcześnie :)
A jak wy ?
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No i ruszyłem z 9 godzinnym opóźnieniem.... 7 dni i uciekam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na maratonie w tym czasie było nie wiem ile ale kilka sojuszy spokrewnionych bo trudno było policzyć . Około pięciu
Więc tu jakoś wolno to idzie ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ta eSKa co powstała to ta słynna eska czy jakaś podróba ? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na razie powoli się każdy rozwija.
Spore opóźnienie dostałem :S
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak światy nie wychodziły to przez kilka miesięcy a teraz co miesiąc nowy będą dawać, szkoda że ten nie wyszedł przed Maratonem :)
 

DeletedUser21086

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Kolorowe Kredki i IG-R wydają się całkiem interesującymi sojuszami zobaczymy co będzie po ochronce :)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Po ochronce patrzecie na ranking agresorów nie na bobów :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Teraz i tak trudno będzie mówić który sojusz jaki jest :) Poczekamy tak z 2 tygodnie i ranking agreski wszystko rozjaśni :)

Zakładam że pustelnicy 2 tygodnie po zdjęciu ochronki i nie istnieją, przynajmniej jako sojusz, za duża masówka więc łatwy cel, a jak morale padnie to wszyscy się tam posypią. Kolorowe Kredki wydają się w miarę w miarę, kilku graczy z Ypsi widzę ale i tak mają już swoją akademię, z IG-R kojarzę tylko zgredzika z weteranów, BIAŁA DAMA też wydaję się ciekawym sojuszem, Elizium może ciut namieszać, z Bractwa Miecza też kojarzę kilku graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Etam.......ja i tak będę najlepszy :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To jakaś masakra. Albo ja inaczej rozumiem słowo "gra" albo gracz supersonik przesadza.
Świat ruszył 23 grudnia i do zebrania były tylko 2 prezenty z choinki a on zebrał za złoto wszystkie 24 :D No nie wierzę
 

DeletedUser20666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To jakaś masakra. Albo ja inaczej rozumiem słowo "gra" albo gracz supersonik przesadza.
Świat ruszył 23 grudnia i do zebrania były tylko 2 prezenty z choinki a on zebrał za złoto wszystkie 24 :D No nie wierzę

A skąd to wiesz?
A tak w ogóle jak myślicie ile wytrzymają Pustelnicy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To jakaś masakra. Albo ja inaczej rozumiem słowo "gra" albo gracz supersonik przesadza.
Świat ruszył 23 grudnia i do zebrania były tylko 2 prezenty z choinki a on zebrał za złoto wszystkie 24 :D No nie wierzę

heh to jeszcze nic ;)

Spróbuje tu troche pograć choć na tym systemie podboju nigdy nie grałem ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Teraz i tak trudno będzie mówić który sojusz jaki jest :) Poczekamy tak z 2 tygodnie i ranking agreski wszystko rozjaśni :)

Zakładam że pustelnicy 2 tygodnie po zdjęciu ochronki i nie istnieją, przynajmniej jako sojusz, za duża masówka więc łatwy cel, a jak morale padnie to wszyscy się tam posypią. Kolorowe Kredki wydają się w miarę w miarę, kilku graczy z Ypsi widzę ale i tak mają już swoją akademię, z IG-R kojarzę tylko zgredzika z weteranów, BIAŁA DAMA też wydaję się ciekawym sojuszem, Elizium może ciut namieszać, z Bractwa Miecza też kojarzę kilku graczy.
potwierdzam Twoje spostrzeżenia co do ciekawych sojuszy dodałbym do tego jeszcze OCENZUROWANYCH -wiem że to Twój sojusz i dlatego nie lansujesz go tutaj ale też wiem że śa to ludki z potencjałem a co do Pustelników jak już Tobie na PW pisałem daje im max 2 dni po ochronce -a nawet może jeszcze zaczną się sypa przed końcem ochronki
 
Do góry