Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

bez przesady z tym trach! to że ktoś pozbył się 2-4 graczy nie oznacza zaraz trach..

do póki kapitan nie opuści statku nie ma mowy o zatonięciu :)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

bez przesady z tym trach! to że ktoś pozbył się 2-4 graczy nie oznacza zaraz trach..

do póki kapitan nie opuści statku nie ma mowy o zatonięciu :)

jestem pesymistką i czarno to widzę
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

bez przesady z tym trach! to że ktoś pozbył się 2-4 graczy nie oznacza zaraz trach..

do póki kapitan nie opuści statku nie ma mowy o zatonięciu :)
Ale zobacz kto odszedł. To nie są szeregowi gracze.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale zobacz kto odszedł. To nie są szeregowi gracze.

A po czym poznajesz szeregowych graczy?? po punktach?

widziałeś kiedyś żeby TOPKa z pierwszego miesiąca dotrzymała choć by do połowy gry? nie wspominając do cudów (nie ujmuje oczywiście nikomu).

oczywiście ja też długo nie wróże AP - a moja dyskusja jest by potrzymać temat :))
Bo jak sam założyciel piszę do innego sojuszu o przyjęcie to znaczy że długo nie pociagna
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A po czym poznajesz szeregowych graczy?? po punktach?

widziałeś kiedyś żeby TOPKa z pierwszego miesiąca dotrzymała choć by do połowy gry? nie wspominając do cudów (nie ujmuje oczywiście nikomu).

oczywiście ja też długo nie wróże AP - a moja dyskusja jest by potrzymać temat :))
Bo jak sam założyciel piszę do innego sojuszu o przyjęcie to znaczy że długo nie pociagna

Był ( jest ) taki sojusz

Sojusz Camorra na Chi. Od początku do zwycięstwa top1 we wszystkim, punkty, średnia, atakujący, wojownicy.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Już skończcie z tym komarem. to nie chi, to naksos..
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A po czym poznajesz szeregowych graczy?? po punktach?

widziałeś kiedyś żeby TOPKa z pierwszego miesiąca dotrzymała choć by do połowy gry? nie wspominając do cudów (nie ujmuje oczywiście nikomu).

oczywiście ja też długo nie wróże AP - a moja dyskusja jest by potrzymać temat :))
Bo jak sam założyciel piszę do innego sojuszu o przyjęcie to znaczy że długo nie pociagna

Ilmar z Gythium od początku do teraz nie wypadł ani na chwilę z pierwszej czwórki. Jego sojusz Sigma Bross też chyba tylko na początku był trzeci, a teraz nie spadają poza średni szczebel podium. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Już skończcie z tym komarem. to nie chi, to naksos..

Ojej, podałem przykład tylko. Jak ktoś pisze, że nie było takiego sojuszu, to podaję przykład, ze był . Nie wolno? :))

A co do BIAŁEJ DAMY , to własnie przejęlismy dwa miasta aktywnych graczy Ocenzurowanych . Liczymy na próbę rewanżu, bo ponoć ta ich korona to wielka ściema, nic więcej :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ilmar z Gythium od początku do teraz nie wypadł ani na chwilę z pierwszej czwórki. Jego sojusz Sigma Bross też chyba tylko na początku był trzeci, a teraz nie spadają poza średni szczebel podium. :)
Jak na razie nie jest w topce. jak będzie to pogadamy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wejdź na forum w zakładke w świat Psi,jak cię oni tak interesują i poczytaj co tam oni wyczyniali :rolleyes:
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wejdź na forum w zakładke w świat Psi,jak cię oni tak interesują i poczytaj co tam oni wyczyniali :rolleyes:

Hmm na Thecie działo się więcej :) ale to tylko moje zdanie na ten temat hehe :)
Póki co nie widzę nikogo o takim nicku w topce :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A co LA na ypsilonie wyprawiało, a Stars na ksi.. a PL na herolusie.. nooo.. co jeszcze powspominamy? :p Zacznijmy od Alfy, niech ktoś streści kto tam był pro.. potem kolejne światy :D bo przecież to co na naksos się dzieje na pewno jest następstwem wcześniejszych światów :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

to prawda ze AP chwyta sie wszystkiego co mozliwe,ida na dno powoli,a takie kozaczki na poczatku
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Koronke wygrali na Psi ale jak do tego doszli to szkoda gadać.
Polecam temat "Era cudów" w zakładce "Psi"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Grałem na Chi (Camorra) i na Psi (Columbus) Wiem doskonale w jaki sposób zwyciężono na obu światach. Powiem, że korona, koronie nie jest równa. Myślę, że bardziej na tą koronę z Psi zasłużyli moi przeciwnicy z Chi. Pomimo, że przegrali to walczyli dzielnie do końca.
Chwała zwyciężonym, szacunek pokonanym!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Grałem na Chi (Camorra) i na Psi (Columbus) Wiem doskonale w jaki sposób zwyciężono na obu światach. Powiem, że korona, koronie nie jest równa. Myślę, że bardziej na tą koronę z Psi zasłużyli moi przeciwnicy z Chi. Pomimo, że przegrali to walczyli dzielnie do końca.
Chwała zwyciężonym, szacunek pokonanym!

w końcu jakieś mądrości tu widzę co rzadko się zdarza prócz przechwałę dzieci.

I zgadzam się z Tobą w 100%, można zdobyc koronke i lamiec w tą gre strasznie.
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

w końcu jakieś mądrości tu widzę co rzadko się zdarza prócz przechwałę dzieci.

I zgadzam się z Tobą w 100%, można zdobyc koronke i lamiec w tą gre strasznie.

Ej, zapomniałeś o mojej mądrości z morale -.-
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

w końcu jakieś mądrości tu widzę co rzadko się zdarza prócz przechwałę dzieci.

I zgadzam się z Tobą w 100%, można zdobyc koronke i lamiec w tą gre strasznie.

I zgadzam się z Tobą w 100%, można zdobyc koronke i lamiec w tą gre strasznie.[/QUOTE]

No Ty Grzesiu to z 3 koronki powinieneś mieć(Beta,Jota-tam był skład:),a i Ypsilon).No,ale na globalu(Helorus) jest koronka,a nie każdy potrafi pograć bez bonusa.
Nie jeden fighter z PL grepo by tam na poczatku jechał w murek i deffa.

Życze wszystkim dobrej zabawy, bo to tylko gra:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No Ty Grzesiu to z 3 koronki powinieneś mieć(Beta,Jota-tam był skład:),a i Ypsilon).No,ale na globalu(Helorus) jest koronka,a nie każdy potrafi pograć bez bonusa.
Nie jeden fighter z PL grepo by tam na poczatku jechał w murek i deffa.

eee przeceniasz moje umiejętności Darku. Ale miło słyszeć. faktycznie na niektórych światach miałem dobrą ekipę.
I tu się ciekawa szykuje, na nieszczęście te ustawienie mi bardzo nie pasują.
W sumie to sobie powiedziałem ze znajomymi że wpadniemy tylko na chwile ale nas szeryf wkręca trochę -- wpaada robi zamieszanie i ucieka.
 
Do góry