Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oj. To Wasze zdrówko wobec tego :))
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Coś ciekawego w szerokim świecie?
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

tak krótko pudytyn szatan łysy marenty te nicki tylko kojarze z camorry. np wujo6 który tu na forum robił największą reklame białej damie twierdząc ze to camorra z chi to go wogole nie kojarze , jest roznica ogromna miedzy skladem poczatkowym a koncowym a ze teraz mamy początek to i efekt inny

p.s dla mnie wykupienie zarządcy i kapitana i reszty doradców to jest norma złocenie się zaczyna ponad to

hola hola jaką najwiewiększą reklame tu kilka osób pisało choć fakt na poczatku napisałem coś z 4 razy a co do złota to dozwolone co do akcji wroga ładna co do nas nasz błąd jak piszesz ale juz sami to wiemy tu nie chodzi o reklame na fo bo każdy sprawdza soje kto gdzie i co i same nicki patrząc można wiele wydedukować i nie trzeba reklamy debile tu nie grają i kazdy w profil soujuszu potrafi spojrzeć jak zaczeli byśmy pod nowymi nickami pewnie wszystko wyglądało by inaczej ale nie zaczeliśmy pod innymi tylko tymi z chi może bład ale trudno jeden morał docenili nas 4 największe soje poleciały na nasz skład o koło 30 osobowy tych co są zalogowani bez urlopu ale ładna akcja wroga i o to chodzi w grepo gratulacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

jakie 4 najwieksze soje ? jak mozna wiedziec
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wspólna akcja ONZ, LT, Ocenzurowanych i VENATORES przeciwko BIAŁEJ DAMIE
 

DeletedUser3336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

rozumiem ze oni nie maja koalicjantów którzy im pomagają??
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

I tym samym Biała Dama stała się legendą kolejnego świata. Tutaj też jest pierwsza.. tzn. pierwsza z niego uciekła..

A tak bez żadnej złośliwości łysy naprawdę miło było czytać gratulację bez zbędnej napinki ..Rzadko się to zdarza i bardzo dobrze to o Tobie świadczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nawet najlepsi wojownicy nie są w stanie udźwignąć takiego nawału. Nie na tym etapie gry. BIAŁA DAMA choćby złożona z nie wiem jakich tuzów grepo podjęła rękawicę, ale niestety , przeciwnik (albo przeciwnicy) był za mocny . Ktokolwiek z Was, prześmiewcy spojrzy na to obiektywnie, to stwierdzi, że sam również nie miałby szans będąc w naszym położeniu. Trudno, widocznie w mniemaniu wielu graczy na Naksos, należał nam się klaps za miesiące upokorzeń na Chi. Wiem , ze to własnie spowodowało , ze urażone ambicje wzięły górę nad sensem gry i cztery ( a nawet osiem , biorąc pod uwagę akademie) ruszyły hurtem na BIAŁĄ DAMĘ. Ci co chcą grać dalej , grają. Niektórzy pod inną flagą. Ci co mają dość, rezygnują.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I tym samym Biała Dama stała się legendą kolejnego świata. Tutaj też jest pierwsza.. tzn. pierwsza z niego uciekła..

A Armia Podziemia? My przynajmniej walczyliśmy, a AP dała nogę nie oddając strzału z pistoletu.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzięki za przybycie na ten świat i brawa za "jaja" . Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia:)

Ale tak to już jest, że jak mając trzy wioski atakuję się gracza który ma jedną a ten piszę że to nie uczciwe to odpisuję się, że na tym polega gra.Ale w drugą stronę to już nie halo. Jeżeli jeden sojusz atakują dwa to już nie fajnie? Tak samo ze złotem..Jak samemu ma się 5 doradców a ktoś skraca to już złotnik...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

należał nam się klaps za miesiące upokorzeń na Chi. Wiem , ze to własnie spowodowało , ze urażone ambicje wzięły górę nad sensem gry i cztery ( a nawet osiem , biorąc pod uwagę akademie) ruszyły hurtem na BIAŁĄ DAMĘ.

Tu się z Tobą nie zgodzę, jak planowałem akcje nie brałem pod uwagę świata chi. ja tam nawet nie grałem.
Po prostu strasznie mnie wkurzały napinki na forum jak to jedna laska klepie 8 graczy z ONZ.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tu się z Tobą nie zgodzę, jak planowałem akcje nie brałem pod uwagę świata chi. ja tam nawet nie grałem.
Po prostu strasznie mnie wkurzały napinki na forum jak to jedna laska klepie 8 graczy z ONZ.

Ot do czego prowadzi pieniactwo i pycha...Cały sojusz Białej Damy może podziekowac jednemu graczowi...
A jak sytuacja na serwerze?
Okno transferowe otwarte,a więc ruch spory...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ot do czego prowadzi pieniactwo i pycha...Cały sojusz Białej Damy może podziekowac jednemu graczowi...
A jak sytuacja na serwerze?
Okno transferowe otwarte,a więc ruch spory...

u nas transfery wstrzymane - mamy komplecik :)), nawet z chęcią byśmy się pozbyli zbędnego balastu ale przesiew najlepszy robi wojenka

jest takie powiedzenie -- chcesz miec 10 problemów załóż sojusz 10 osobowy, chcesz miec 50 problemów załóż sojusz 50 osobowy, chcesz miec 150 problemów załóż sojusz 150 osobowy :)
tyle ile ludzi tyle problemów.
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

u nas transfery wstrzymane - mamy komplecik :)), nawet z chęcią byśmy się pozbyli zbędnego balastu ale przesiew najlepszy robi wojenka

jest takie powiedzenie -- chcesz miec 10 problemów załóż sojusz 10 osobowy, chcesz miec 50 problemów załóż sojusz 50 osobowy, chcesz miec 150 problemów załóż sojusz 150 osobowy :)
tyle ile ludzi tyle problemów.
ee tam nie przesadzaj zalezy z kim sie gra istnieja tzw samograje hehe nieraz nic nie trzeba robic i idzie do przodu -wystarczy tylko maly impuls
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ee tam nie przesadzaj zalezy z kim sie gra istnieja tzw samograje hehe nieraz nic nie trzeba robic i idzie do przodu -wystarczy tylko maly impuls

tak to ja jeszcze z takimi nie grałem

na każdym świecie trzeba się bardzo namordować by do czegoś doprowadzić sojuszu - a czym więcej dobrych graczy tym więcej problemów.

Samograje to może będą jak wróg będzie kiepski
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

BIAŁA DAMA miała potencjał ale juz nie na tym świcie kiedyś bym nieusłyszał wujo dajemy luzu żona dzieci czy cos innego jest jak jest i powodzenia w zabawie innym sojuszom
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tu się z Tobą nie zgodzę, jak planowałem akcje nie brałem pod uwagę świata chi. ja tam nawet nie grałem.
Po prostu strasznie mnie wkurzały napinki na forum jak to jedna laska klepie 8 graczy z ONZ.

Ech... Skąd ja wiedziałem że tak będzie... :) Kolejny raz jeden człowiek zgarnia wszystkie zasługi, on zaplanował, on wygrał... :D Postawcie sobie pomnik Mamuta i co dzień rano cmoka w zada :)
 

DeletedUser3336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ech... Skąd ja wiedziałem że tak będzie... :) Kolejny raz jeden człowiek zgarnia wszystkie zasługi, on zaplanował, on wygrał... :D Postawcie sobie pomnik Mamuta i co dzień rano cmoka w zada :)


kolega zazdrosny chyba ze nie ma swojego mamuta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zazdrosny? :) O kolejkę do cmokania? Niieeeee ;-)
 
Do góry