Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oj Arcik ( Art Art Wawa), Maniek ma racje im wiecej czlonkow tym wiecej problemow , moje najlepsze doswwidczenia z grepo to sojusz 3 osobowy a gram w te gre prawe od poczatku choc nie tutaj.

Alladyn - pisz jak najwiecej bo mi sie nie chce ,a jak tu wchodze to zawsze mam (dzieki Tobie) punkt zaczepienia : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No tak, mówisz pisz... a widziałeś co z BIAŁĄ DAMĄ zrobili, wy będziecie mieli ubaw, a ja już sznur na szyi czuję :)
Muszę się im trochę teraz podlizać to mi przebaczą - gdzie ta figurka Mamuta? Może i ja ją z raz cmoknę... :)

A sytuacja na świecie... cóż - kolorowa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oj Arcik ( Art Art Wawa), Maniek ma racje im wiecej czlonkow tym wiecej problemow , moje najlepsze doswwidczenia z grepo to sojusz 3 osobowy a gram w te gre prawe od poczatku choc nie tutaj.

Alladyn - pisz jak najwiecej bo mi sie nie chce ,a jak tu wchodze to zawsze mam (dzieki Tobie) punkt zaczepienia : )
to było chyba na Bizancjum hehe no tak wtedy moze i mniej obowiązków ale ja na Efezie do czasu EC miałem niezłą ekipe każdemu się chciało i nie trzeba było za bardzo poganiac
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No tak, mówisz pisz... a widziałeś co z BIAŁĄ DAMĄ zrobili

Jakie zrobili?? :)) -- jak już to zrobiliśm(y*) - potem będziesz pisał że całą zasługę bierzemy na siebie -- przecież Twój sojusz też brał udział w tek akcji a wiec wykazałeś się na pewno :)).

Pod literka y - znajduje się sojusz Ocenurowani, sojusz w którym gości nasza maskotka forumowa ALLADYN, i ONZ
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Teraz trzeba trochę tych z VENATORES pomęczyć. :rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Teraz trzeba trochę tych z VENATORES pomęczyć. :rolleyes:

a może tych ocenzurowanych?? tych jest za to bardzo dużo haha

ocenzurowani 1
ocenzurowani 2
ocenzurowani 3
ocenzurowani 4

jeszcze chwile a nie będa mieli z kim walczyc. Jak dojdą do numeru 20 :)

nawet mój kumpel wawa poszedł masowac :) w masówce
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bardzo prosze nie bic Venatores my sie dopiero budujemy : )
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie ;-)
Masówek jest sporo to jest też co robić ;)
 

DeletedUser17439

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No coś LT nie może mnie podbić od kilkunastu dni :D Podbijajcie szybciej bo przerwę w grepo muszę zrobić :p
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To jest masakra,takie lagi że szok ,jeszcze trochę i strzelę reseta bo nie idzie grać
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To jest masakra,takie lagi że szok ,jeszcze trochę i strzelę reseta bo nie idzie grać

wyjaśnienie jest jedno -- sporawo osób gra. O tej godzinie każdy jest na kompie i każdy farmi (klika i klika i klika w te wioski rolnicze))

od jakiegoś czasu już pisałem o tym na forum. Jak masz ponad 4 wioski nie da się grac jak chcesz farmic co 5 minut :((
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

wyjaśnienie jest jedno -- sporawo osób gra. O tej godzinie każdy jest na kompie i każdy farmi (klika i klika i klika w te wioski rolnicze))

od jakiegoś czasu już pisałem o tym na forum. Jak masz ponad 4 wioski nie da się grac jak chcesz farmic co 5 minut :((
Maniek rano na innym kompie mam to samo :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Może kompa lub neta masz słabego ?
Ładna akcja poszła na wroga przez koalicję ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wiecie jak by to było od kompa lub od netu to o połnocy czy o 3 w nocy wtedy kiedy każdy normalny człowiek śpi tez by lagowało a jednak nie laguje
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Może to przez akcję na Phi ? :)
Po 4000-8000 raportów na osobę musi serwer wydać...
 
Do góry