Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Za dużo gadania o niczym więc:
Na świecie z tego całego bałaganu najwięcej korzystają Ocenzurowani. Ich pozycja wydaje się na razie niezagrożona. W najbliższym czasie jedynie konflikt wewnętrzny mógłby coś tam zmienić. LT traci na sile w porównaniu do startu, a Venatores aktualnie jest bite :). Główna siła ONZ wedle zapowiedzi długo nie pogra (a szkoda), a Kredki powoli nabierają rozpędu. Ciekawe jak sytuacja wygląda niżej, może zaskoczą jakąś ciekawą fuzją i przetasują ranking topki, kto wie :)
Napisał bym coś jeszcze o paktach, ale zaraz powiedzą że "też sobie mogłeś podpisać" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie zgodzę się z tym iż ocenzurowani korzystają na tym najwięcej.

Najwięcej korzystają to VENATORES - zbierają punkty walki, mają naturalną selekcje.

Ocenzurowani są tak wielcy że aż patrzeć jak pękną -- nie ma szpeca który takim tłumem potrafi rządzić - max kilka dni i będzie rozpad.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co nie znaczy że staliśmy się przez to słabsi ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie zgodzę się z tym iż ocenzurowani korzystają na tym najwięcej.

Najwięcej korzystają to VENATORES - zbierają punkty walki, mają naturalną selekcje.

Ocenzurowani są tak wielcy że aż patrzeć jak pękną -- nie ma szpeca który takim tłumem potrafi rządzić - max kilka dni i będzie rozpad.


Dla VENATORKÓW to żadna nowość, oni często bywają bici, a jednak jakoś tam sobie radzą .
Na tym etapie gry moim zdaniem to nie jest jeszcze bardzo komfortowa sytuacja bycie za mocno bitym, bo mocno hamuje to jednak rozwój. Co nieco trzeba się jednak rozbudować i pobawić się w boba, aby mieć stabilną pozycje i być przygotowanym na przyjęcie ciosów.
Nie dawajcie się tam zanadto VENATORKI :) trzymam za Was mocno kciuki
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dla VENATORKÓW to żadna nowość, oni często bywają bici, a jednak jakoś tam sobie radzą .
Na tym etapie gry moim zdaniem to nie jest jeszcze bardzo komfortowa sytuacja bycie za mocno bitym, bo mocno hamuje to jednak rozwój. Co nieco trzeba się jednak rozbudować i pobawić się w boba, aby mieć stabilną pozycje i być przygotowanym na przyjęcie ciosów.
Nie dawajcie się tam zanadto VENATORKI trzymam za Was mocno kciuki

Venatores zebrali trochę ciosów (zaskoczenie, bany kilku naszych graczy oraz kret bardzo pomogły naszym przeciwnikom) ale trzymają się twardo. Co nas nie zabije to nas wzmocni.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale lipa, tyle sie dzieje a nikt tu nic nie pisze : (
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jaka sytuacja na świecie ? dzieje się coś ? :confused:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nic ciekawego. Ja buduję kopalnie srebra na 13 poziom ale kolega ma już 16...Ja za to mam kamieniołom na 15 a on tylko na 9. Gonimy się wzajemnie
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja słyszałem że kredki cały czas sie bronią przed lt i cichociemni :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A ja słyszałem że zostajemy pacyfistami ;)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A ja słyszałem, że nie prowadzicie dyplomacji... ale wysyłacie zaproszenia do paktów hłehłehłe

No nie prowadzimy :p Bo to by oznaczało mieszanie się w wojny, a że my walczymy o pokój, to podpisujemy zawieszenia broni po dobroci... albo siłą ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A napowstawalo tych nowych sojuszy, i taki zuczek dyplomacyjny jak ja juz nic nie wie. Kto teraz z kim, dlaczego i na kogo ? Ciekawe na przyklad czy na czele Cichociemnych tez stoi Maniek tak jak bylo u Ocenzurowanych i LT , czy sie chlopaki wylamali z szeregu ? Albo czy Unicef to walczy z ONZ czy raczej jak nazwa wskazuje woleliby wspolpracowac charytatywnie. Ciekawe czy ktos wie jak to teraz naprawde jest bo ja nawet nie wiem kogo zapytac a na priv to wszyscy kreca : )
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Maniek nigdy nie stał na czele Ocenzurowanych, a już na pewno nie stoi na czele Cichociemnych ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry