Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wrobelki w ONZ cwierkaja ze w srode kolejna akcja wielkiej koalicji na Venatores. Teraz to juz pewnie padna. Swoja droga ciekawe kto teraz bedzie glownym celem, czy znowu Normandia ktorego tak szef ONZ nie lubi ze robi wszystko by chlopa z tego swiata wyeliminowac, a moze Alladyn ktory od dawna prosi sie o klapsa : ) bo ciagle prowokuje i czeka az go ktos rozpisze. A moze tym razem kolej na szefa sojuszu, ktory w przeciwienstwie do Alladyna nawet w nicku prosi by go nie lac : ), ale ilez mozna mu poblazac. Moze tez bedzie tak zwane chuzia na Jozia czyli kazdy bedzie bil kogo popadnie byle wyrwac swoj kawalek tortu. Sam jestem ciekaw czy w czwartek Venatores beda jeszcze istnieli. A co po nich, dawni koalicjanci beda musieli zaczac sie nawzajem zjadac, po drodze konsumujac moze jeszcze Kredki. Tak czy inaczej bedzie sie dzialo : )

I jak się akcja udała ? Kogo obrali za cel i czy Venatores jeszcze istnieją ? No dalej, dajcie znać, nie każcie się prosić :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Kurcze nie zrobili, jakas tylko malutka na naszych slabszych graczy. W sumie wstyd, bija dzieci : ) Zartuje , zeby nie bylo. : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A weź przestań... Venatores to już upadek, wszędzie krew i pourywane nogi :)
Gm weź chociaż nie opowiadaj że ja będę głównym celem, serce mi z żalu pęknie :) A klapsa to od Redki jak coś... ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A weź przestań... Venatores to już upadek, wszędzie krew i pourywane nogi :)
Gm weź chociaż nie opowiadaj że ja będę głównym celem, serce mi z żalu pęknie :) A klapsa to od Redki jak coś... ;-)

Dziwne, bo i ty piszesz i gmkgmk pisze a ONZ pobanowany. Na kazdym innym forum po takiej kuli w płot napisaliby ci : usuń konto! :D

Po statach nic nie widac oprócz tego, że Normandia znowu zmienił sojusz. Kica jak króliczek. Dzieje się coś innego jeszcze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos


Bzdury kolega ponad Twoim wpisem wypisuje, Normandia jest gdzie byl i nigdzie nie wychodzil. A koledze wyzej odpowiem ze na bana sobie trzeba zasluzyc ja przez 4 lata gry nie mialem zadnego, ostatnio jeden na FO bo nazwy miast sie komus nie spodobaly.
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

widzę wrzawa ucichła, chyba wszyscy czekają na kolejny cios ONZ (oczywiście ze swoimi dziećmi:p) czyżby mamut z szeryfem już nad czymś myśleli?
a może będzie jakiś odwecik Ven (który dostał zadyszki, ale mam nadzieje że złapie oddech):cool:

jedno jest pewne: topka (T10) sojuszy cały czas sie zmienia, ktoś spada, ktoś spada jeszcze niżej i to jest ciekawe na tym świecie.
Powstaje sporo małych prężnych sojuszy z dala od centrum rozgrywki...może któryś z nich zawojuje świat?
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

widzę wrzawa ucichła, chyba wszyscy czekają na kolejny cios ONZ (oczywiście ze swoimi dziećmi:p) czyżby mamut z szeryfem już nad czymś myśleli?
a może będzie jakiś odwecik Ven (który dostał zadyszki, ale mam nadzieje że złapie oddech):cool:

jedno jest pewne: topka (T10) sojuszy cały czas sie zmienia, ktoś spada, ktoś spada jeszcze niżej i to jest ciekawe na tym świecie.
Powstaje sporo małych prężnych sojuszy z dala od centrum rozgrywki...może któryś z nich zawojuje świat?
no nie wiem jak wszyscy ale ja czekam na wyplate jak to u nas w PL , to sobie mogę poczekac:)) i w ratach pewnie dostane wiec na grepo nie zaszaleje
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzisz dobrych graczy poznaje sie po tym ze potrafia grac przeciwko tlumowi a nie w nim. : ). A jak go pojada trzeci raz to zobaczymy, moze nie wroci , dla mnie i tak jest niezly. 99% graczy po drugim razie walnelo by restart.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bzdury kolega ponad Twoim wpisem wypisuje, Normandia jest gdzie byl i nigdzie nie wychodzil. A koledze wyzej odpowiem ze na bana sobie trzeba zasluzyc ja przez 4 lata gry nie mialem zadnego, ostatnio jeden na FO bo nazwy miast sie komus nie spodobaly.

Uuu...bzdury to mocne słowa :) Jakby nie było statów to mógłbys pisać, że nigdzie nie wychodził. Otóz wychodził. Dla zainteresowanych losami Normandi to po laniu od ONZ:
- napisał, że konczy
- zmienił zdanie i stwierdził, że pogra
- strzelił focha i wyszedł z soja i był bez sojuszu 6h
- polazł do Kredek
- w nocy wrócił do Venatores
Kic, kic, kic, kic...

Co do bana to nie zrozumiałes i sie nie dziwię bo pocieli posty. Alladyn pisał, że na forum się nie da pisac o ONZ nic bo tną posty. Kiedy to pisał i ty i on byliscie na FO a Mamut i Evelin byli zbanowani. Więc mocno zabawna wydała sie mi ta teoria :D

A co do Normandii to z tego co piszą znajomi Venatorzy - to człowiek z przetrąconym kregosłupem. Już bez znaczenia czy bedzie grał jest też dla ONZ.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Aaa, to kolega zyje przeszloscia : ) Ten epizod Normandii byl na drugi dzien po akcji ONZ, kiedy to bylo. A kolega o zmianie sojuszu napisal dopiero teraz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a ja mam pytanie z kim walczą NO NAME i TITANS ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a jakieś nieoficjalne widać że TITANS nieźle sobie radzą
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ciekawe kogo titans obiorą sobie jako kolejny cel, immortalsów na południu, ignis na północy czy może onz na wschodzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

TITANS trzymają z Immortals więc raczej Immortals bym wykluczył jako cel...chociaż sytuacje często bardzo dynamicznie się zmieniają ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jeśli kolegę taka informacja satysfakcjonuje to znacznie bliżej Titans do Immortals`ów :)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Z tego co mi wiadomo to Immortals i TITANS maja zamiar współpracować :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No i pojechala znowu koalicja po Venatorkach, ciekawe czy teraz juz sie rozpadna , jak to mieli zrobic dawno temu . Dla mnie Venatores przypomina takie zdezolowane kolko od roweru, krecic sie nie kreci , raczej telepie ale jak sie w nie wali to jedzie : )
 
Do góry