Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bez sensu teraz jest sądzenie kto wygra świat ;D

Akurat co do wygrania świata to własnie Twój sojusz ma idealne połozenie i Nemezis. Pisze to bo obserwowałem mapę - ataki mogły by byc tylko z jednej strony. Jak dobrze to zabezpieczycie i o ile będziecie chcieli wygrac świat to macie duże szanse.
Oczywiście wygranie świata to nie tylko położenia ale jednak duży atut.

Co do nemezis, no cóż podejrzewam ze zabrali cichociemnym kilka wiosek blisko nemezis centrum a daleko centrum cichocemnych i stąd też przejęcia. Sojusz Cichociemni to też nie chłopcy do bicia.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

hahaha można się tu pośmiać ;D onzety znów są wkurzone, bo ktoś napisał, że nie są najlepsi :DD
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mnie to nie wkurza :) Bardziej drażnią mnie bzdury jakie wypisujesz :) Faktycznie tak płytko myślisz? Jak wielki wpływ mają nasi sojusznicy na nasze przejęcia? Każdy sojusz ma określony plan i tego się trzyma :)
Na 100 ataków ktoś mi parę razy sprawdził port? Ale dobrze mieć dobrych i solidnych sojuszników.Jakbym potrzebował pomocy to wiem że mogę na nich liczyć...w drugą stronę działa to podobnie.
Nas też leją wszyscy z poza koalicji :)



Wow :) Raz do roku to i ślepa kura ziarno znajdzie ;)

Nie będę już się spinał z wami bo nie warto :) Jesteście najlepsi,macie najlepszą organizacje w sojuszu! W końcu posiadacie najlepszych graczy.Prawdziwych wojowników! Cały VENATORES plus VENATORES II mają jakoś lekko ponad 1000 Kolonizacji...z tego wasza trójka blisko 200 :D Świetna organizacja :D A jest was ok 75 osób.

Jeżeli ktokolwiek oszukuje w tej grze to na pewno nie wy...wszyscy inni oszukują,złocą,używają botów.itp

Za nim napiszesz coś następnym razem zastanów się dwa razy bo na okrągło przewijasz ten sam tekst...



Po raz drugi Wow :D
TY to nazywasz laniem? :) Takie lekkie smyranie ,nic więcej :)
A wkurza mnie to że Polska wylosowała Niemców...wkręcacie sobie rzeczy jakich nie ma :) Akurat WY królewny jesteście ostatnim tematem u nas forum.

Spinasz sie, no wlasnie sam sobie odpowiedziales. : ) A nas faktycznie jest 75 , najwiecej przejec powinni miec Ci ktorzy maja 1K punktow. : ) Wiesz tak jak i ja ze nas tak naprawde jest kilkunastu wiec po co te banialuki wypisujesz : ) Moze Ty najpierw popatrz na sklad jakiegos sojuszu a potem o nim pisz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzieje się coś na Naksosie ? Cisza tu i spokój ostatnio. Pewnie wszyscy ciułają złotko żeby wyruszyć na nowy świat ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzieje się coś na Naksosie ? Cisza tu i spokój ostatnio. Pewnie wszyscy ciułają złotko żeby wyruszyć na nowy świat ;)
no niestety nowy swiat ma miec stary system to raczej malo kto z nowego na niego pójdzie
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no niestety nowy swiat ma miec stary system to raczej malo kto z nowego na niego pójdzie

Ja sobie bym z chęcią poszedł. Turek mnie zmobilizował :))

tylko ja się obawiam że nowy świat ten z ustawień urodzinowych nie będzie szybko.

co do świata - niech coś napiszą moi ulubieńcy co tam na świecie słychać??
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nuda, nuda, nic się nie dzieje.. Już nawet rano nie wstaję, bo i tak nikt się na mnie nie zamachuje ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No, ja tez w koncu spie spokojnie, ten pakt z ONZ i Cichociemnymi to najlepsze co moglo sie nam przytrafic, dzieki temu nie mamy juz zadnych wrogow i mozemy spokojnie budowac domki : ) Dzieki Maniek i Ahmed : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja jeszcze czasami mam zrywy w nocy ale to jeszcze nawyki po globalu :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czyli nuda. Czas resetować konta i szykować złotko na nowy świat ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nuda jak nic a ja jak zwykle wstaje zawczesnie :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A nieprawda, ONZ z kolegami znowu robi na nas akcje. Nie respektuja paktu : )
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A teraz smutna rzecz nie moge sie zalogowac, taka piekna walke prowadzilem z Diuna i paroma innymi, ktos mi wytlumaczy czemu mam akces do neta a jak wojo chce przesylac to mnie wyrzuca,

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No nie da rady nic zrobic chcialem przeslac birki z marcinka4 do miast przejetych od Normandii z M44 i co probuje to wyrzuca., ok jesli sa tacy co chca to uslyszec to ja sie poddaje, zrobilem co moglem ale sa sytuacje gdzie umiejetnosci nie wystarczaja. Rozwiaze sojusz dla dobra malych czlonkow ktorzy cierpia przez czyjes i moze tez moje chore ambicje.Wygrales M mam nadzieje ze walka byla uczciwa : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na pewno to wina tego niedobrego mamuta i ONZ. Znowu ONZ wszystko zrobił by było nieuczciwie :))



no ale tym razem napisałeś od dłuższego czasu coś mądrego

tez moje chore ambicje.

No i ja się muszę z Tobą zgodzić z tym faktem.

ps. ale podobno z murkiem jechałeś dziś pięknie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry