Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tak nawiasem mówiąc:D
ONZ stawia sobie za cel zapewnienie pokoju i bezpieczeństwa międzynarodowego, rozwój współpracy między narodami oraz popieranie przestrzegania praw człowieka.

Powinniście podpisać pakty z wszystkimi i walczyć tylko z tymi w których przejawia się agresja :D Wasi wrogowie już się tylko bronią a wy atakujecie. Zmieńcie nazwe soja na terroryści :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

jak to mamy odpuścic! cały sojsuz postawiony w stan najwyższej gotowości bo ALLADYN nazwał wodza mamuta - marny fred - co jest całkowicie niedopuszczalne :) ta zniewaga krwi wymaga i przynajmiej 10 wojny światowej :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

E tam, sam ONZ jest cieniutki, ja sie nie bronie a im rozbiorka idzie jakby pierwszy raz grali, mam jedno miasto w ktorym troche woja stoi i oni wlasnie w nie wala. : )
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

E tam, sam ONZ jest cieniutki, ja sie nie bronie a im rozbiorka idzie jakby pierwszy raz grali, mam jedno miasto w ktorym troche woja stoi i oni wlasnie w nie wala. : )

pokory i skromności to Ty kolego nawet na globalu nie miałeś haha. Ale za to ja z takimi lubie walczyc czym bardziej kozaczy tym mocniej upada.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tak nawiasem mówiąc:D
ONZ stawia sobie za cel zapewnienie pokoju i bezpieczeństwa międzynarodowego, rozwój współpracy między narodami oraz popieranie przestrzegania praw człowieka.

Powinniście podpisać pakty z wszystkimi i walczyć tylko z tymi w których przejawia się agresja :D Wasi wrogowie już się tylko bronią a wy atakujecie. Zmieńcie nazwe soja na terroryści :D

takie były załozenia kiedy po pijaku wymyślalem nazwe :) ale Manfred wszystko wypaczył :mad:

E tam, sam ONZ jest cieniutki, ja sie nie bronie a im rozbiorka idzie jakby pierwszy raz grali, mam jedno miasto w ktorym troche woja stoi i oni wlasnie w nie wala. : )

slotów juz nie ma na was to sie wali tam gdzie punkty jakieś :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gadanie , o jakiej walce mowisz, ja bronilem miast do piatku do 18:05, od tamtej pory tylko patrze, raz na czas straz Wam postawie z czystej przyzwoitosci a Wy i tak sie meczycie. A pokora, chyba nie rozumiesz tego pojecia. Bez urazy, milej walki : )
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Maniek, walczcie miedzy soba a nie graczy w to wciągacie którzy nie są temu winni :-D
MG34 cb to widzialem na maratonie :) byłeś na wyspie z gralciem, gklimit, lee mao i chyba z Michalis the Great. Pod jakim nickiem tu grasz ?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Maniek, walczcie miedzy soba a nie graczy w to wciągacie którzy nie są temu winni :-D
MG34 cb to widzialem na maratonie :) byłeś na wyspie z gralciem, gklimit, lee mao i chyba z Michalis the Great. Pod jakim nickiem tu grasz ?

Tak, byłem na maratonie i chłopaki na mnie polowali (bez skutku) :) Nie grałem tam bo to stary system a ja grywam nowe. Tutaj tez nie gram tylko pykam z nudów. Nicku nie ukrywam ale tez nie rozpowiadam :)

pozdro -S-
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzę, że Al i gmk dalej trollują jakie OeNZety cienkie :) Macie rację chłopaki.. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, że oddajecie nam miasta z własnej woli :) Inaczej nic byśmy nie podbili :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No do momentu dopuki moglem normalnie grac nie szlo Wam za dobrze : )
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oczywiście, ze tak :) dlatego zadzwoniłam do Twojego dostawcy internetu, żeby odłączał co 5 minut ;)
klamiesz : ) bo ja net mialem caly czas, tylko z konta na grepo mnie wyrzucalo. Efekt generalnie jest taki ze od kiedy miast nie bronie to wszystko hula jak ta lala i ryzykowal nie bede bo chociaz wiadomosci moge sobie popisac : ) A powaznie to przestalem widziec sens. W piatek potopilem Was elegancko, podebralem sprzed nosa miasta Normandii , byl plan na reszte obron i wszystko to na nic. Szkoda kasy i czasu na taka syzyfowa prace.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To juz naprawde jest zabawne, farsa, osmielilem sie przed chwila rzucic sztormem w kolege Brunetka24 czy iles tam, wlasnie podbijajacego moje miasto po czym na ekranie ukazal sie napis : nastapil blad wewnetrzny ktory zostanie przekazany tworcom gry, zaloguj sie ponownie jesli chcesz unknac tych bledow w przyszlosci. Czym predzej zalogowalem sie, wycofalem resztki woja z miasta i cofnalem klina, przepraszam za straz to juz sie wiecej nie powtorzy. Zycze milego uzytkowania miasta Gerwin. : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

gmkgmk no cóż tak kończy się walka z Mamutem :)) a było cwaniakowac??

parę ataków w moją stronę i ruszyłem całym INNO haha. Teraz przeproś ładnie i wyjdź a ja może coś załatwię byś znowu mógł ładnie grac
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No i popsułeś wszystko.. taki niemiły byłeś dla ONZ, ze sami bogowie olimpijscy się na Ciebie wkurzyli i wywalają z gry ;)

A tak poważnie, to jest coś na rzeczy, bo na jutro zaplanowali "drobne prace techniczne".
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzę że jest tu mowa na temat mojej osoby :) Dzięki za miłe słowa :-D aż chce się dalej grać tu z wami :-D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No i zdaje się, że serwer-kuriozum pada na ryj. I dobrze. I taki był plan. :p
 

DeletedUser22111

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oddam swoje konto na tym swiecie, bo to chyba jest legalne, mam slotow na 24 wiochy, reszte widac w statach,

powod: nie widze sensu dalszej gry, a szkoda czasu na zebranie bana

znajomi z sojuszu tez rezygnuja wiec mozna przejac wiecej rozwinietych kont
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oddam swoje konto na tym swiecie, bo to chyba jest legalne, mam slotow na 24 wiochy, reszte widac w statach,

powod: nie widze sensu dalszej gry, a szkoda czasu na zebranie bana

znajomi z sojuszu tez rezygnuja wiec mozna przejac wiecej rozwinietych kont

Nie widać sensu dalszej gry bo?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no to konto ładne jak na 24 sloty - podejrzewam że musiałeś dostawać niezłe lanie jak tyle pkt nabiłeś.
Oddanie konta w ręce gracza który nie za dobrze gra skończy się tym że za tydzień nie będzie już konta
 

DeletedUser22111

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no to konto ładne jak na 24 sloty - podejrzewam że musiałeś dostawać niezłe lanie jak tyle pkt nabiłeś.
Oddanie konta w ręce gracza który nie za dobrze gra skończy się tym że za tydzień nie będzie już konta

dodatkowo drugie w rankingu punktow, i jesli dobrze pamietam w 10 obroncow, atakujacych, i chyba 5 wojownik

a mi to zwisa co sie dalej z tym kontem bedzie dzialo,
mialem troche szczescia, troche punktow zarobilem kombinujac nie tylko w walce:) (ale zgodnie z regulaminem), troche festynow i tak jakos naroslo

nie wydalem ani zlotowki na premium, i to byl chyba moj blad ;), sponsorzy maja lepiej :p

nie stracilem do dzisiaj rano zadnego miasta, ale zasypanie mnie capchami o czyms swiadczy

zreszta nie bede komentowal wiecej bo niedlugo nie bedzie co oddac :D
 
Do góry