Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser21089

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

liczę na akcję top1 vs. top2 :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Kredki praktyczniee są tam same i wstyd było by robić akcje topowych sojuszy na sojusz który jest 7-8 w rankingu. Co do tej walki topowych sojuszy to wszyscy czekamy na taki obrót sytuacji (coś by sie dzialo) innych wrogów tam juz niema. Jednak.wydaje mi sie że tak sie nie stanie bo ktoś pewnie tam tchurzy :)
 

DeletedUser22111

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie chwal się tak bo jeszcze ktoś uwierzy, na szczęście grasz po przeciwnej stronie. Jak zostałeś przyciśnięty przez mój sojusz to konto oddajesz, grać z kim nie masz? A co najgorsze w Twoim wydaniu to chwalisz się statami, które zrobiłeś po pierwsze: na graczach którzy rozpoczęli przygodę z grepo, a po drugie: używając niedozwolonych programów za co otrzymałeś bana. Nie ma gorszego gracza niż cheater,nawet kret w sojuszu jest wyżej w łańcuchu pokarmowym niż Ty.

:) ehh szamanku szamanku, z tego co sie orientuje to mi jeden buncik wbiles, i to z twojego miasta defowego na moje defowe :), wielki wyczyn :D, to bylo to przycisniecie ?, czy moze wasz cziter-zlotnik atakujacy mnie 3 razy dziennie i niemogacy wbic buntu nawet ? :), albo zatopiony neispodziewanie trzycha ? :) to wasze wszystkie wspaniale akcje :), gra waszego sojuszu jest tak przewidywalna ze nawet zaskoczyc nie potraficie :) takiego nooba jak ja :)

i nie oskarzaj kogos o czity jak nic nie wiesz :) tylko pocwicz i wtedy sie odzywaj :), a punkty zrobilem na tobie jebhucie i innych twoich sojusznikach :), nie zlotem, tylko konsekwencja poswieconym czasem i strategia, bez kapitanow dowodcow i innych takich :) wiec mozesz osbie do moich punktow dodac +20% :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

liczę na akcję top1 vs. top2 :]

Mało prawdopodobne. Nie wiem jak Top2, ale Top 1 ma w tej chwili oficjalne wojny z 15 sojuszami, a nieoficjalne z kilkoma kolejnymi. Inaczej mówiąc dobrze się bawimy w aktualnej konfiguracji i nie chcemy nic zmieniać* :cool:

Jest za to dużo bardziej prawdopodobne, że w ciągu tego miesiąca spora część graczy z tych sojuszy zakończy grę i pójdzie grać na nowe światy, które zapowiadają się dosyć ciekawie.

*) Pomijam tu kwestie czysto towarzyskie - między członkami tych sojuszy jest przyjaźni ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

liczę na akcję top1 vs. top2 :]

wiesz było by to możliwe ale, no jest pewne ale. Żaden z tych sojusz nie chce wygrać świata - ba nawet nie chce spróbować

bicie się o pietruszkę nie widzą sensu. Owszem jak ktoś nazwie Mamuta dużym włochatym potworem to wojna murowana ale tak ...

takie światy jak ten są bardzo nudne praktycznie od początku. Mało ludzi gra, jeszcze więcej ucieka.

oczywiście patrząc na TOPKE graczy widać że Ci najlepsi co mogli by być teraz w TOP nie są -- a slotów maja na ponad 30 wiosek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ciekawe które sojusze chcą się bawić w cuda na tam świecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzę że ten świat zrobił się nudny i monotonny. Już chyba nic tu siye stanie nowego. Venatores juz padło, teraz pewnie czas na kredki. Koalicja się rozpadła
Co padło? Gdzie padło? A idź żesz ty zjawo nieczysta :D Nie oglądałeś starych filmów? Jak jesteś silny to udawaj słabego. My jesteśmy jak przyczajony tygrys, czekamy aż wróg się zbliży i wtedy szybki szach-mat, tylko wióry polecą hehe :D
No dobra... Może i nas trochę przydusili, ale na pewno nie tak że Venatores padło. Jeszcze Mamuto trąbą będzie nam podłogi odkurzał :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Kondolencje dla grających. Taki był fajny, a tak krótko pożył biedny Naksos :(
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Kondolencje dla grających. Taki był fajny, a tak krótko pożył biedny Naksos :(

Widocznie nie orientujesz się w sytuacji :)

Ci którzy mają charakter to zostaną i będą walczyć...noobki już ożyli na Pella w 100 osobowych sojuszach :) wykorzystają szansę i uciekną na nowy świat :) Będzie bardziej lipny niż ten ;)

Zostali starzy Ventyle,są wyjadacze z Kredek...jest Nemezis który już nabrał swojego tempa,jest sporo innych ciekawych sojuszy :)

Świat dopiero się zaczyna...co najlepsze to dopiero przed nim
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Masz rację. Nie orientuję się w sytuacji, a że grający tam niechętnie podają aktualną sytuację, to trzeba Was motywować wpisami o śmierci świata ;)

Dzięki za info i liczę na więcej
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a kiedy kolejna akcja ONZ i spółki (z o.o.)?

jakby nie patrzeć i oni troszkę siedli po otwarciu Pella.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bardzo proszę, by w tym temacie wypowiadać się głównie o sytuacji na świecie Naksos.
Do rozmów luźniejszych jest ten temat Naksos Party
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a kiedy kolejna akcja ONZ i spółki (z o.o.)?

jakby nie patrzeć i oni troszkę siedli po otwarciu Pella.

No niestety jaki przeciwniki taki agresor. Nam też się znudziło atakowanie.

Bardzo proszę, by w tym temacie wypowiadać się głównie o sytuacji na świecie Naksos.
Do rozmów luźniejszych jest ten temat Naksos Party

tak jest szefowa -- już uciekamy :)
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie wszyscy mają tak nudno :)

ale ogólnie to nuda 0 wyrównanych walk.
Jedni mają z kim grac i grają inni nie mają i nie wiadomo co robią grają czy co hehe
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ojj czuje tu lanie :))

nie ma czegoś takiego jak wyrównana walka -- jak to remis na wojnie?? to nie do pomyślenia

a widziałeś kiedyś wroga który ma miękkie serce?? jak ktoś ma miękkie serce to ma twardą pupe.
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ojj czuje tu lanie :))

nie ma czegoś takiego jak wyrównana walka -- jak to remis na wojnie?? to nie do pomyślenia

a widziałeś kiedyś wroga który ma miękkie serce?? jak ktoś ma miękkie serce to ma twardą pupe.

oj takie lanie to nie lanie :)
nie myślę o remisie tylko takiej walce w której każdy ma szanse hehe
ale tak jak mówię ja nie narzekam :D dawno sie tak nie ubawiłem
no i tak szczerze to nie wiem kto dostał wieksze lanie jeśli chodzi o pkt. miasta będą nowe no i mało brakowało by były stare ale szczęśćie sprzyjało silniejszemu tym razem
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no widzisz czyli mimo przewagi i tak zyskujesz więcej to może sa jednak równe szanse jak tyle zyskałeś
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Panowie to jest tylko gra :D Nawet jeśli się przegra to co? Nic się nie dzieje :D wygra lepszy i tyle. Ważne w jakim towarzystwie się gra :D
 
Do góry