Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Panowie to jest tylko gra :D Nawet jeśli się przegra to co? Nic się nie dzieje :D wygra lepszy i tyle. Ważne w jakim towarzystwie się gra :D

pewnie że tak. I mało tego przegrać ale w dobrym towarzystwie i przez dobrego przeciwnika to chyba lepiej niż wygrac
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Panowie to jest tylko gra :D Nawet jeśli się przegra to co? Nic się nie dzieje :D wygra lepszy i tyle. Ważne w jakim towarzystwie się gra :D

Dobra, dobra.. Ja i tak jestem obrażona :p Nie chciałeś mi ostatnio wioski oddać i zagadywałeś cały czas, żebym nie miała czasu ataków puścić ;) Aaaaa.. i bezczelnie cały czas dosypywałeś srebro do jaskini :p A teraz.. jak nie biję, to się nawet nie odezwiesz :( Wykorzystałeś mnie.. oddawaj miasto :p
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Hehe :) Zdradzę Ci pewien sekret :) Na mnie nieda sie dlugo gniewać. Przyznaje że Cię trochę zaniedbałem ale wiesz jak to jest.. Ostatnimi czasy strasznie byłem pochłonięty walką i jakoś tak wyszło :) Ty też mi miałaś odpowiedzieć na pewne pytanko :p
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzieje się tu coś ? Czy już nikt tu nie gra ?
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jedyne co zaobserwowałem to kurczenie się wrogów. Liczą oni swoje miasta przed snem i po śnie.. Jak różnica oscyluję w okolicach cyfry 3 to jest ok:) Idzie im tak dobrze, że ich dowództwo mogło pozwolić sobie na urlopy:)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wrzód po raz któryś wyciśnięty nie odrósł... - odnośnie profilu VENATORES .. Obecnie sytuacja odwróciła się o 180 stopnii i wygląda tak że każdy chcę bić mistrza.. Muskuły napinają sojusze "zewnętrzne" które nigdy nie były w "kotle". Chyba czas przetestować jeden z nich?
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wrzód po raz któryś wyciśnięty nie odrósł... - odnośnie profilu VENATORES .. Obecnie sytuacja odwróciła się o 180 stopnii i wygląda tak że każdy chcę bić mistrza.. Muskuły napinają sojusze "zewnętrzne" które nigdy nie były w "kotle". Chyba czas przetestować jeden z nich?

Fakt! Cichociemni na pewno są zaskoczeni intensywnością ataków Nemezis...choć z dnia na dzień rolę mogą się odwrócić.

Na prośbę Wiktora i YoDa będziemy Kredkom oferowali co raz więcej rozrywek ;)
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na prośbę Wiktora i YoDa będziemy Kredkom oferowali co raz więcej rozrywek ;)

widzimy widzimy...25k pkt obrony do przodu...mam nadzieje że to nie koniec na dziś.
Nie sadziłem że jeszcze tak potraficie ukąsić. :eek:
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Najlepsze jest to ze jak zawsze O N Z odwala najbrudniejsza robote a cc na Koniec probuje przejac po cichu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Fakt! Cichociemni na pewno są zaskoczeni intensywnością ataków Nemezis...choć z dnia na dzień rolę mogą się odwrócić.

Na chwile obecna Nemezs zabralo jakies 30 miast Cichociemnym, tracac 2....buahahahahaha....i nie zanosi sie aby cos mialo sie zmienic
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dobrze że coś znów dzieje ;)

Dzisiaj naprawdę gra była naprawdę intensywna i ciekawa :) Oby tak dalej panowie i panie.Brawa należą się i agresorom jak i obrońcom miast

Na chwile obecna Nemezis zabralo jakies 30 miast Cichociemnym, tracac 2....buahahahahaha....i nie zanosi sie aby cos mialo sie zmienic

Świetny wynik jak na przejęcia od sojuszu TOP 1 ,świadczy to tylko o tym że Nemezis jest mocne...dla mnie to żadne zaskoczenie.
Miałem przyjemność wspólnej gry z nie którymi graczami i są naprawdę świetni.Do tego Nemezis idealnie wykorzystuje swoje położenie.
Według mnie Cichociemni ich po prostu zlekceważyli i zapłacili za to swoją cenę.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Poza nową wojenką Nieśmiertelnych z Mocnymi to chyba nic nowego... Dla nieświadomych obecny ich bilans to 0:5 dla NMM chyba że wliczamy wioskę straconą przez ich akademię więc wtedy jest 1:5...
To początek zmagań i jak wszyscy wiemy na początku muszą upaść wioski które są ze względu na położenie nie są do obronienia. Prawdziwa przewaga zarysuję się dopiero niebawem..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Poza nową wojenką Nieśmiertelnych z Mocnymi to chyba nic nowego... Dla nieświadomych obecny ich bilans to 0:5 dla NMM chyba że wliczamy wioskę straconą przez ich akademię więc wtedy jest 1:5...
To początek zmagań i jak wszyscy wiemy na początku muszą upaść wioski które są ze względu na położenie nie są do obronienia. Prawdziwa przewaga zarysuję się dopiero niebawem..

Trochę daleko jesteśmy od nich ;/ A te wioski były nowego gracza który odszedł od nich w bardzo kiepskiej okolicy
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ostatnio jak Kredki narzekały na ciszę i nudę to przez parę dni dochodziły do siebie ;) Nie ma co wywoływać wilka z lasu ;)

tia,
kredki mają sie dobrze , choć nasz bratni sojusz VENATORES umarł śmiercią naturalną...wielka szkoda.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

tia,
kredki mają sie dobrze , choć nasz bratni sojusz VENATORES umarł śmiercią naturalną...wielka szkoda.

Wiktor nikt nie twierdzi że macie sie zle ;) Wiesz jak jest,co Cię nie zabije to Cię wzmocni.To akurat doskonalę widać w twoim przypadku i twoich kolegów z sojuszu.
Dni VENATORES były policzone już dawno temu,królewny uciekły na urlopy...czy wrócą?
Nie mam pojęcia,jak tak to tylko po to aby uciec do Kredek lub innego sojuszu...kończą w jedyny możliwy sposób.
 
Do góry