Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ten świat to umarł, kiedy Turek Mańka zaprosił na urodzinowy.
Wegetujecie tam w oczekiwaniu na start urodzinowego
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ten świat to umarł, kiedy Turek Mańka zaprosił na urodzinowy.
Wegetujecie tam w oczekiwaniu na start urodzinowego
smiley_emoticons_irre4.gif

Widzisz jak małym okazałeś się człowieczkiem,kończysz jak twój sojusz VENATORES...gdy inni zostali i walczą dalej to ty uciekłeś :)
Nikt tu nie wegetuje,dobrze bawimy się w wojnę.Maniek wystarczy że jest cały czas z nami,bo gra dla przyjaciół a wynik w grze już dawno przestał być ważny dla niego.Może kiedyś to w końcu zrozumiesz królewno.

ONZ vs Venatores 120:8 - tak wyglądała walka z wami...zawsze tak samo...to jak zabranie dziecku zabawki.

ONZ vs Kredki 67:1 - a Kredki robią obecnie na mnie największe wrażenie,na pewno nie pękną tak jak Ventyle.Organizacje obrony mają na dużo większym poziomie niż Venatores...mają też graczy z charakterem do walki
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale Piotruś sie rozgadał, tak słodko o Kredkach mówi że chyba zjem gofra bez dzemola:D
Dziś wieczorkiem albo jutro rano znów lecicie? ehh ciężkie życie takiego szaraczka jak my (kredki) top 1 vs. top 9 hmm
mysli.gif
jak to może sie zakończyć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzisz jak małym okazałeś się człowieczkiem,kończysz jak twój sojusz VENATORES...gdy inni zostali i walczą dalej to ty uciekłeś :)
Nikt tu nie wegetuje,dobrze bawimy się w wojnę.Maniek wystarczy że jest cały czas z nami,bo gra dla przyjaciół a wynik w grze już dawno przestał być ważny dla niego.Może kiedyś to w końcu zrozumiesz królewno.

ONZ vs Venatores 120:8 - tak wyglądała walka z wami...zawsze tak samo...to jak zabranie dziecku zabawki.

ONZ vs Kredki 67:1 - a Kredki robią obecnie na mnie największe wrażenie,na pewno nie pękną tak jak Ventyle.Organizacje obrony mają na dużo większym poziomie niż Venatores...mają też graczy z charakterem do walki

Gdybyś wiedział jak daleko jesteś od prawdy
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Fajnie że tak piszecie o kredkach ale rzuciliście się na sojusz 9 w ranku, dobrze wiecie że już wam nic nie mogą zrobić bo macie 5 razy więcej miast od nich. Tam gracze wiedzą że to jest jak walka z wiatrakami i też mają dosyć siedzenia i klinowania. Def się już kończy jak sami zauważyliście. Wiecznie się nie da bronić, gracze się wykruszają.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Fajnie że tak piszecie o kredkach ale rzuciliście się na sojusz 9 w ranku, dobrze wiecie że już wam nic nie mogą zrobić bo macie 5 razy więcej miast od nich. Tam gracze wiedzą że to jest jak walka z wiatrakami i też mają dosyć siedzenia i klinowania. Def się już kończy jak sami zauważyliście. Wiecznie się nie da bronić, gracze się wykruszają.

no taka gra - grają ludzie by wygrać. Nie ma miejsca na litość. Jak nie ma defa to trzeba uderzyć jeszcze mocniej by przeciwnik nie mógł nabrać siły.
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

chciałbym zdementować plotkę jakoby kredki nie miały defa. wszystko w temacie;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

chciałbym zdementować plotkę jakoby kredki nie miały defa. wszystko w temacie;)

no to sie bardzo cieszę że mają. Choc dziś widziałem pewien raport jak jedna kredka na murku 0 trzymał 3k lądu i wszystko padło po jednym strzale. Jak tam będziecie nim gospodarować to na długo nie starczy
 

DeletedUser22356

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oj na tym świecie dużo się dzieje :p...
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tak sobie :) Wiktor tu podpuszcza ONZ a ja za to obrywam :p
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A teraz szukamy proroka... Co będzie się działo dalej na tym świecie... Według jednych karty są rozdane a według innych nie.. Niektórzy prężą muskuły a inni siedzą cicho..Kto przewidzi ja rozwiążę się sytuacja na świecie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Start urodzinowego świata=ONZ pada

Ekipa Mańka ruszy tłamsić Turka ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Start urodzinowego świata=ONZ pada

Ekipa Mańka ruszy tłamsić Turka ;)


nic takiego nie będzie. Dodam ze na tym świecie z mojej ekipy jak to nazwałeś jest zaledwie kilka osób (policzył bym na palcach jednej ręki - przynajmniej w ONZ haha)
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzę że tutaj nadal ma każdy żal do ONZ o to że grac potrafią hehe to nie ich wina że są ogarnięci

Pozdrawiam ekipe z ONZ
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzę że tutaj nadal ma każdy żal do ONZ o to że grac potrafią hehe to nie ich wina że są ogarnięci
Pozdrawiam ekipe z ONZ

kto ma żal...
w wojnie różnie bywa, czasem jedna strona jest lepsza...ale zawsze sytuacja może się odwrócić

A tak sobie :) Wiktor tu podpuszcza ONZ a ja za to obrywam :p
Jak możesz...że ja?:D

MY mu o niczym nie mówimy ;) Zresztą ON ostatnio bryluje u nas na forum w temacie Koło Gospodyń Wiejskich :)

Mówisz że odpuściłeś swoją pozycję... rozumiem - są rzeczy ważne i... osoby ważniejsze ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Chodzą słuchy że NMM wypowiedzieli wojnę ONZ.. Ktoś coś wie na ten temat?
 
Do góry