Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ciebie nie można pomylić z nikim ;) Smród ciągnie się za tobą
Za mną chyba nie Ale jak coś Ci smierdzi polecam kompiel powina pomóc

Poważnie Ci mówie że mnie z kimś mylisz...

I widzisz Evellin, obrażasz Bogu ducha winnego człowieka , wycierajac swoje ego czyjąś gębą. Otóż żaden papay1906 w Camorra nie grał. Tobie chodzi o gracza Libya1906. Tłumacz się i przepraszaj kolegę :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co do Cammory i Białej damy śmiszna byłaby historia że powstali jak Feniks z popiołów żeby dokopać cwaniaczką :p Będę im kibicował bo takiego scenariusza jeszcze nie grali;)

no na pewno było by to ciekawe. Sam bym chciał z nimi powalczyć w pełnym ich składzie bo na pewno było by to coś ciekawego.

co do tych jak napisałeś "cwaniaczków" no wiesz ja raczej nazwał bym drugą stronę. Pamiętam jak dziś jak mi tu na forum wyskakiwali ca.... górą. I tylko tym przykuli mój wzrok bo pewnie bym ich nie zauważył. Wiem że nie wszystkich należy wrzucać do jednego wora, ale mieli jednak kilku krzykaczy.
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no na pewno było by to ciekawe. Sam bym chciał z nimi powalczyć w pełnym ich składzie bo na pewno było by to coś ciekawego.

co do tych jak napisałeś "cwaniaczków" no wiesz ja raczej nazwał bym drugą stronę. Pamiętam jak dziś jak mi tu na forum wyskakiwali ca.... górą. I tylko tym przykuli mój wzrok bo pewnie bym ich nie zauważył. Wiem że nie wszystkich należy wrzucać do jednego wora, ale mieli jednak kilku krzykaczy.
eh Maniek źle to ujełem to fakt jak to że czasem lepiej Ci się w oczy nie rzucać ;) z tego co widać skład uzupełnili wyglądają ciekawiej dużo ciekawiej niż Białej...bardziej mnie zastanawia czy wam się będzie chciało:)
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

oj sami twardziele tutaj, jeden puszy sie bardziej niż drugi a prawda jest taka że każdy świat jest inny...chyba wałkowany był już ten temat przy okazji BIAŁEJ DAMY...jak ktoś nie pamięta- niech poszuka.

Na tym świecie wiadomo kto na razie ma władzę...ale to sie zmieni.
Zostaną najwytrwalsi...świat jest od grudnia i niech każdy popatrzy ilu znajomych już skończyło a teraz będzie się tak działo coraz częściej/szybciej, święta, majówka, wakacje...za każdym razem będzie nas ubywać...

ONZ zebrało sobie ekipę ale kto wie co sie stanie jak zabraknie przywódców, kto wie czy graczom sie nie znudzi gra w której zawsze biorą to co chcą.

a co do wygrania tego świata...hmm możliwe że jeszcze nie poznaliśmy sojuszu który to zrobi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

w ONZ wystarczy ze przywódcy tylko beda nie musza wiele grac a reszta taka jak ja bedzie przy nich trwala,raz bedzie lepiej raz gorzej jak nas pocisna to zerwiemy sie do gry :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

bardziej mnie zastanawia czy wam się będzie chciało:)

jedyna osoba której się chce i ją dobrze znam to nasz szeryf haha, sam się dziwie że ma takie parcie na grepo po tylu latach grania. A nie przepraszam jeszcze Pito z nemezis widziałem że ma parcie na coś choć nie sądzę by to były cudaki.
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

jedyna osoba której się chce i ją dobrze znam to nasz szeryf haha, sam się dziwie że ma takie parcie na grepo po tylu latach grania.
mnie tez to zastanawia...miał kilka gorszych chwil na grepo przez co miałem z nim nie smaczki (które zapewne pozostaną już do końca) ale tutaj daje radę. Czasami sam sie zastanawiam jak on może to wszystko pogodzić...a złotnik z tego co wiem to z niego żaden. Ale żeby nie było tak słodko i cukierkowo...Piotrze Ty stary koniu weź sie sam wiesz za co;)

co do sytuacji na świecie kredki jeszcze nie upadły...a co nas nie zabije...


W imieniu Kredek chciałbym WSZYSTKIM graczom na Naksos życzyć by Te święta przebiegły w przyjaznej i domowej atmosferze, nie siedźcie na grepo.
Święta wielkanocne spędźcie przy stole w rodzinnym gronie bo to radosne chwile, które wspominamy przez cały rok. W dzisiejszych czasach, gdy każdy dzień mija niezauważony, to właśnie święta sprawiają, że mamy czas by nacieszyć się sobą.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

co do sytuacji na świecie kredki jeszcze nie upadły...a co nas nie zabije...

No ja tu dziś zauważyłem że jakieś sojusze robią czystki w "Nie chce być szefem" - ciekawi mnie jak im to wyjdzie. Na pewno jest im to potrzebny i nie ukrywam że trzymam za nich kciuki (oczywiście za NMM)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A mnie zaczyna znowu wciagac gra i czekam az zbliży sie to cale NMM zobaczymy co tak naprawde sa warci jak stana oko w oko bo nie ukrywajmy narazie to sa takie podjazdy
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A mnie zaczyna znowu wciagac gra i czekam az zbliży sie to cale NMM zobaczymy co tak naprawde sa warci jak stana oko w oko bo nie ukrywajmy narazie to sa takie podjazdy

powiedz mi jak to zrobiłeś? bo mi się bardzo nie chce. Moje wypalenie jest straszne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

hehe poprostu chce dokopac NMM pamietam jak gralismy na zagranicznym i kompletnie bylem wypalony ale po tym jak stracilem miasto na rzecz rkh zrodzila sie we mnie zlosc i zabralem mu jak dobrze pamietam ze szesc :p
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ktoś w końcu zaczął lać tych cwaniaczków z Onzetów? dobrze im i tak, tylko jak sie to skończy? jak zwykle ugieciem kolan i karku przez nieopatrznego agresora, czy tym razem to ktoś naprawdę mocny?

no opowiadać bo długo na banie byłem i nic nie wiem :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt :)

Dużo zdrówka i spełnienia marzeń dla każdego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

misiu nie jest zle z ONZ troszeczke jestesmy na bani ale damy rade z NMM
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

misiu nie jest zle z ONZ troszeczke jestesmy na bani ale damy rade z NMM

A ja to widzę tak z dużej chmury mały deszcz :) Zapewne się zaraz dogadają i pojadą razem kogoś innego :p Nie zdziwiłbym się jakby do takiego scenariusza doszło. Jak znam życie , to zaraz Nie chcę Być Szefem i Immortals wyjdzie bokiem porozumienie :) ale to takie tylko moje głośne myśli :))
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ostatni raz powtarzam Biała dama to nie Camorra z chi to było kilka osób z camorry z większa lub mniejszą chęcią do gry dostaliśmy tu łomot trudno bywa wasze miary że camorra była słaba bo grała niby na słabym świecie są śmieszne camorra grała na chi tam był skład i ostry zapierdal tu było kilku graczy camorry w BD dostaliśmy lanie ...Trudno tak bywa CAMORRA była mocna w danym czasie z danymi ludzmi i z szefem jakim był Pydyntyn do dziś lepiej zgranego sojuszu nie widziałem ale nie twierdze że wrogie sojusze na naksos nie są mocne.
Czas pokaże jak to będzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ostatni raz powtarzam Biała dama to nie Camorra z chi to było kilka osób z camorry z większa lub mniejszą chęcią do gry dostaliśmy tu łomot trudno bywa wasze miary że camorra była słaba bo grała niby na słabym świecie są śmieszne camorra grała na chi tam był skład i ostry zapierdal tu było kilku graczy camorry w BD dostaliśmy lanie ...Trudno tak bywa CAMORRA była mocna w danym czasie z danymi ludzmi i z szefem jakim był Pydyntyn do dziś lepiej zgranego sojuszu nie widziałem ale nie twierdze że wrogie sojusze na naksos nie są mocne.
Czas pokaże jak to będzie
100% racji. Ale ogólnie świat chi stał na bardzo wysokim poziomie, spotkały się tam mocne ekipy. Tu zobaczymy jak to będzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie zgadzam się z tymi opiniami

serwer Chi stał na nienajwyższym poziomie a niejaki Padyntyn gral na Naksos

nie wiem co nie pykło, że się zawineli - nie wnikam

ogólnie Naksos to nudny serwer wiec moze dlatego
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ostatni raz powtarzam Biała dama to nie Camorra z chi

No na pewno nie bo nie da się od tak skopiowac sojuszu z innego świata. Szkoda tylko że tak miała w opisie i tak się wpisywała tu na forum.

Czy Chi było wymagające tego nie wiem nie grałem tam nigdy. Wiedzą to Ci co tam grali i wygrali. Choc jak wygrali to można się domyślac że nie było tak cieżko.

Jak by nikt nie wygrał to znaczy że było naprawdę trudno.
 
Do góry