Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

tu się z Tobą zgodzę choć nie do końca Nemezis ma idealne położenie i wygląda rzeczywiście najlepiej:) ONZ hmmm nie wygląda najlepiej a swoją drogą do tego co powiedziałeś ma praktycznie jeden front jak sami twierdzą smieszny, NMM egzekwo z Kofanami bananami wsumie wasza wojna pokaże kto tu będzie rządził, Titansi ładnie się opiekują Immortalsami, Chociemni dopiero po Titansach dla mnie kolos na glinianych nogach jak mateczka Rosyja, no i na koniec Nieśmiertelni tracą wiochy jak na zawołanie na rzecz Karguli i Pawlaków jak i Titansów i chyba ich wódz aktywnośćią od kilku tygodni nie grzeszy...a i Nie Chce być szefem ich bym dał przed Titansami coś tam grają ale chyba naprawde tam nikt nie chce być szefem wiec są na hmmm jak by to ładniej nazwać trzymają się kurczowo spódnicy Evelina;) tak ten świat dla mnie wygląda i kilka pomniejszych sojuszy które mogą mieć kluczowe znaczenie w tych rozgrywkach tylko pytanie kto prowadzi w tych małych punkcikach i niuansach:p

Nie od kilku tygodni tylko od tygodnia, umarła mi bliska osoba i nie miałem ochoty na grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

I tak mnie nikt nie pobije po tym co zrobilem na Tau :) miasto z 3 k do 8 k i pelnego offa w jedna noc :) majac tylko jedna wioche :) ...teraz jak ponaprawiali bledy to tego juz nikt nie zrobi :D



Pamiętam, pamiętam. Sam gościu chciał, było Cię nie atakować z rana ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

dochodzą mnie słuchy że wyłapali na tym niebywałym świecie kilku kilerów?? :)) a było grac uczciwie haha
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Forum umarło.. nikt się nie chwali, nikt się nie kłóci.. ale na pelli ciekawa lektura ;)

Powiem Ci, ze słuch masz dobry ;)
 

DeletedUser22579

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Pusto i głucho tutaj :) Napiszcie jakieś najświeższe wieści.
Jak leci kolon to potrafią jeszcze wstawić ładnego klina, a tutaj wygląda jak by się już nic nie działo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

//ciach// , wiadomo już oficjalnie kto tak złoci na koncie SZAMANMP7...choć podobno ta osoba nigdy nie używa złota ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Pusto i głucho tutaj :) Napiszcie jakieś najświeższe wieści.
Jak leci kolon to potrafią jeszcze wstawić ładnego klina, a tutaj wygląda jak by się już nic nie działo.

Widzę, że wypusciłaś się na szersze wody spamu hehe

Jakie wieści? CC dogadało sie z Nemezis i zaatakuja wspólnie Titans. Immortals idzie w szaraki w rocznice powstania sojuszu. NSBS robi fuzje z NMM a Kredki maja nowego bota, ktory ma odbudowac ich potegę. Podobno Krecik im go napisał.
To chyba tyle z polityki.

W sferze obyczajowej to Pitoo z Nemezis wdal się w goracy romans z dowódca obrony ONZ czym wprawił we wsciekłość kilku panów. Pojawiły sie tez nowe kociaki w wielkiej polityce i zwabiły swymi wdziękami topka do swojego sojuszu.

Zaspokojona? :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22579

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Złoto to nie nowina ;) Już widziałam trzy razy w ciągu dnia postawiony off z tej samej wioski. Widziałam też pełną paczkę ogni zrobioną przez noc i wysłaną na 6:00 rano. Ale to u innego gracza. Mają chłopaki fantazję.

Natomiast o banie nie słyszałam bo jestem na urlopie. Pytanie za sto punktów czy z ochronką, bo to może sporo zmienić.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Złoto to nie nowina ;) Już widziałam trzy razy w ciągu dnia postawiony off z tej samej wioski. Widziałam też pełną paczkę ogni zrobioną przez noc i wysłaną na 6:00 rano. Ale to u innego gracza. Mają chłopaki fantazję.

Natomiast o banie nie słyszałam bo jestem na urlopie. Pytanie za sto punktów czy z ochronką, bo to może sporo zmienić.

Bez :D

Stivi jeśli czytasz, to dzięki za miasto ;) Łatwo nie było.. jedno muszę przyznać, nawet pod Twoją nieobecność trudno cokolwiek szarpnąć :) Pełen szacun.. i mówię to całkiem serio. Zgraną ekipę macie :)

Pragnę też nadmienić, że plotki o romansie dowódcy obrony ONZ z Pitooo z Nemezis są wyssane z palca :p Wszyscy wiedzą, że dowódca obrony ONZ kocha się w jednym z nie szefów, który niestety pozostaje obojętny na jej zaloty ;) Zimny drań.
 

DeletedUser22579

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzę, że wypusciłaś się na szersze wody spamu hehe

Hi,hi, ... dobre ;) Pełna relacja łącznie ze szczegółami o jakich nawet nie marzyłam. Mam trochę więcej czasu i przynajmniej jestem wyspana, więc miałam okazję zajrzeć tutaj.
Ale bardziej interesowała by mnie informacja o ostatniej planowanej akcji ONZ, niż romans dowódcy obrony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Pragnę też nadmienić, że plotki o romansie dowódcy obrony ONZ z Pitooo z Nemezis są wyssane z palca :p

Podobno doszło nawet do wspólnej kolacji przy świecach ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oczywiście.. debatowaliśmy jak zniszczyć ONZ od środka :D
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

na FO romanse, w karczmie romanse...normalnie Peace, Love, & Rock N Roll!
hahaha

><wracając do złota ...jeżeli w grze jest taka opcja to można z niej korzystać i nie jest to ujma dla nikogo.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oooo.. kiciak zazdrosny :p Pamiętaj sierściuchu, że masz zadanie do wykonania ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co się stało z Titans?! Pod jaką nazwą teraz grają?
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No dzieje się Ślepy dostał bana , wiadomo już oficjalnie kto tak złoci na koncie SZAMANMP7...choć podobno ta osoba nigdy nie używa złota ;)
jak to mówią bogatemu wszystko wolno ;) a beju akurat raczej w drugą strone bez złotka nigdy nie gra :D slepy jak to ślepy pewnie capcia nie widział i pewnie temu bana dostał :p
 
Do góry