Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gracz ONETONE wrócił.. Na razie jedyne co pokazuję to straż...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jakub, czemu się opierniczasz? Nie zgłosiłeś TW Borysa do nagrody Gracza Roku? Zadziwiasz mnie swoją powolnością.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jakub, czemu się opierniczasz? Nie zgłosiłeś TW Borysa do nagrody Gracza Roku? Zadziwiasz mnie swoją powolnością.

Ludzik i tak już wygrał :)
Już w okolicach wakacji myślałem, jak to będzie gdy wygramy ten świat bez uruchamiania szpiega i nikt nigdy nie dowie się jak było naprawdę.


a) Bógg za styl b) furja za to ze jest dalej z nami chodz go tak oczerniali c) ja nie głosuje na siebie jak inni [Ciach]

Nikt nie głosuję na siebie tylko każdy trzyma się regulaminu.Głos na Boga ? To na swoich szpiegów głosować to nie obciach? Furia za to że został :):) Mimo, że miał sporo innych propozycji np korone:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na świecie ogólnie ... to już chyba piąty wpis :p
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

I oczywiście reszta świata obrażona na ONZ za to, że nie potrafili się zorganizować. Nawet w ankiecie na "Ludzika" świata..
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Chyba coś sie ruszyło na świecie patrząc po przyroscie punktów walki
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Sztab Sił Zjednoczonych się chyba zmobilizuje :)
 

DeletedUser19938

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Póki co całkiem nieźle ukrywa tą mobilizację
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zjednoczeni wraz z koalicją tak długo planowali odbicie cudaka ONZ, że sami stracili wioskę na jednym ze swoich cudaków na 9 poziomie.
 

DeletedUser5991

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Witam.

Nie posądzajcie mnie o nie czytanie forum - chciałem tylko z wypowiedzią zaczekać aż emocje opadną. Należy teraz zdradzić kilka prawd, już i tak pograne więc co mi szkodzi.



W porządku. Z Michałem skończyłem, przejdę więc do kolejnego uczciwego - norge0708. Twierdził, że posiadał passy do jednego z graczy z miastami na naszym cudaku. Owego gracza poprosiliśmy więc o zmienienie pasów - tak też zrobił i straciliście atut. Czy ktoś z tych wielce uczciwych graczy powiedział wtedy "nie, absolutnie, tak się nie postepuje"? Nie, a na rozmowie byli dziunia i Machabe. Nie rób więc z siebie świętej, Wando.
Wybacz ze tak póżno odpowiadam na twoje zarzuty ale cóż nie wchodziłem na FO od dawna .
I chyba pierwszy raz się tu wypowiem ---- nie wchodziłem na naksos na konto gracza ONZ wiem że mówisz o jednej osobie która proponowała mi wspólną grę na innym świecie. A sugestia że mam do niej passy jet tylko sugestia --a ta osoba która mi dała passy bo chciała ze mną grać na innym świecie wspólnie bo akurat nie miała zbytnio czasu.To czy on był w tym wypadku fer wobec was --to akurat sam powinien wiedzieć czy zaufał dobrze czy żle . Na pewno zanim wspomniałem o tym kiedyś to gdybym jak to sugerujesz był fałszywy czy nieuczciwy to bym na pewno wykorzystał sytuacje i zapewne świat mógłby inaczej wyglądać w sensie rozgrywek a nie wygranej .Więc jak już chcesz kogoś oskarżać że wchodziłem na konto waszego gracza na naksos to sobie wyssałeś z palca taką informacje . Mieć możliwość a być uczciwym to są dwie różne sprawy.
Bo co do wygranej no cóż Onz i koledzy wygrali --- wygrali grą nie intrygą . Oni nie ty -- ty byłeś po prostu pionkiem w tej rozgrywce a nie graczem.Cenie wielu graczy z ONZ i cichociemnych za grę a nawet za podejście do gry i wiem że mogę na innym świecie z nimi grać.

Ja tam nie narzekałem ani a układy polityczne ONZ czy też sposób zwycięstwa ONZ wiec po ludzku powiem odwal się ode mnie intrygancie od siedmiu boleści .
Dla mnie osobiście twoja intryga nic nie znaczy świadczy tylko o tobie .
Możesz się cieszyć ze swojej intrygi ale naprawdę mi to wisi.
Mnie na zwycięstwie nie zależało kredki i zapisały się w tym świecie w jakiś sposób i to najważniejsze .
Są gracze którzy grają by pograć a są gracze tacy jak ty którzy lubią intrygi .
Dlatego na przyszłość jak o mnie coś chcesz napisać to zweryfikuj to wpierw czy taka sytuacja na naksos z moją osoba była. I raczej człowiek się nie chwali że ma dostęp do czyjegoś konta a już na pewno odnośnie passów.
A skoro mam być szczery powiem tak czasem ktoś mi wspomniał żebym uważał albo że będzie ciężki tydzień dla kredek . Lecz kredki nie miały kreta w ONZ

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I bez obrazy niegodny człowieczku . ONZ wygrała by bez twojej pomocy ,trwało by to dłużej ale może było by ciekawiej. Wiec tak naprawdę im się nie przysłużyłeś a tylko skłóciłeś część graczy do tego że pisali by przejmować od nich miasta bo przez ciebie wolą zakończyć grę w ONZ. Dla mnie oni byli więcej warci jako gracze niż twoja osoba jako intryganta
Myślę ze powiedziałem już wszystko w tym temacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22597

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zakonczyłem dzisiaj swoj żywot na naksos, co zresztą zapowiedziałem na początku grudnia.
Dzięki wszystkim za wspólną grę. Sporo osób zostanie na zawsze w mojej pamięci - dzięki za współpracę blowx, norge, machabe, papakulos, szaraki, pinokio - a z drugiej strony zwłaszcza aktualnej gwiezdzie polarnej za symaptyczne privy i ferdziu.
Do zobaczenia na innych światach
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Trzymaj się ciepło Zbychu :)
Na pewno należałeś do graczy których ONZ lubiło :) To samo dotyczy się norge0708 i Kredek...
Nie było bardziej "charakternego" sojuszu niż Kredki.
 

DeletedUser5991

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Trzymaj się ciepło Zbychu :)
Na pewno należałeś do graczy których ONZ lubiło :) To samo dotyczy się norge0708 i Kredek...
Nie było bardziej "charakternego" sojuszu niż Kredki.
Dziękuję w imieniu Kredek. ONZ odpowiednio nam uatrakcyjniło ten świat .
A zwycięstwo się wam należało zasłużenie. Walka z wami była przyjemnością.
Mam nadzieje Zbyszek że jeszcze się gdzieś spotkamy na innym świecie .
Jak to się mówi dziś gramy tu jutro gdzie indziej -- po tej czy po tamtej stronie barykady-- ważne by walka sprawiała nam dobra zabawę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wygrywałem światy podobną ilość razy jak je przegrywałem. Bardzo sobie cenię przeciwników pokroju Kredek...
Dziękuję w imieniu wszystkich dla Was czerwonych. Jako jedyni podnieśliście rękawice.A do tego byliście normalnymi osobami na PW bez zawiści, złości i nie wywyższającymi się.. Graty Wam za to..
Do zobaczenia na innych światach..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzisiaj zabawa pt. ognie przeciwko brikom. ONZ, eNCeBeSy i insze tłuką ognie całą parą. Cała reszta produkuje biremki... :D
 
Do góry