Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser22594

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Przepraszma ONZ za to ze ich cudaka zatakowlem ale musialem ten swiat jeszzcze rozkreci do najwiekszej wojny na naksosie A ZABAWA JEST PRZEDNIA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

o czym ty marzysz jakby nam sie chcialo to bardziej bylbym za podbijaniem wam miast niz leciec odbijac cudaka :p
swiat juz umiera i z tym trzeba sie pogodzic jeszcze miesiac i koniec
 

DeletedUser19938

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Przepraszma ONZ za to ze ich cudaka zatakowlem ale musialem ten swiat jeszzcze rozkreci do najwiekszej wojny na naksosie A ZABAWA JEST PRZEDNIA
Wczoraj faktycznie miała miejsce największa wojna na naksosie, ciekawe czy już ostatnia
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

logłem - jeden atak bez buntu przez 2 tygodnie
smiley_emoticons_drunk.gif
za długo trzymane są te światy zakończone
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser19938

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

co racja to racja nudą wieje niemiłosiernie od wielu tygodni od wielu tygodni, no nie licząc tego incydentu z tym cudakiem
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser5613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wczoraj faktycznie miała miejsce największa wojna na naksosie, ciekawe czy już ostatnia
smiley_emoticons_confusednew.gif
uczestniczyłem w tej potyczce to była przednia zabawa ogromne emocje oraz krew pot i...łzy i pomyśleć że można tak było dłużej
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak obrońcy starać się będą to i agresorzy gimnastykować się zacząć będą musieli
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ze względu na lada dzień rozpoczynającą się procedurę zamykania świata serdeczne podziękowania dla Niegodnej Czerwonej Trąby ze Skazą od całej Organizacji....
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

co by nie gadać to był bekowy świat i kilka numerów tu było wykręconych nieźle ;) pozdrawiam
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No w końcu :) ile to można wegetować :p przez ten czas kolejny świat wygraliśmy :D (to taka mała (ż)aluzja, że światy powinny być szybciej zamykane :))

Dzięki za grę i pozdrowionka dla wszystkich :)
 

DeletedUser19938

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No w końcu :) ile to można wegetować :p przez ten czas kolejny świat wygraliśmy :D (to taka mała (ż)aluzja, że światy powinny być szybciej zamykane :))

Dzięki za grę i pozdrowionka dla wszystkich :)

Myślę że świat można było spokojnie zamknąć już na początku roku bo po mojemu jakieś poważniejsze życie na tym świecie skończyło się już na jesieni ubiegłego
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
. Niemniej faktycznie ten świat dostarczył wielu nowych doświadczeń bez względu na to czy się komuś podobały czy nie....
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

i ja sie przylaczam do podziekowan dla wszystkich z ktorymi gralem i przeciwko :)

tak sobie mysle ze to pewnie byl mój ostatni swiat chociaz niewiem czemu dostale 1000zlota na konto :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ze względu na lada dzień rozpoczynającą się procedurę zamykania świata serdeczne podziękowania dla Niegodnej Czerwonej Trąby ze Skazą od całej Organizacji....

Dziękuję noobku :p Dzięki wszystkim za grę i do zobaczenia na innych światach.
 
Do góry