Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Mój prosty, niezbyt skomplikowany mózg mówi że:
Się nie podoba, się nie gra...
Jak się gra to znaczy się akceptuje
Się gra, ale się narzeka i się straszy że się grać nie będzie jak tak dalej będzie, a przeca wszystkie wiedzą że tak będzie...
zostawiam bez komentarza...

No tu się zgodzę. Możemy sobie narzekać i jak się nie podoba to skończyć z tą grą (oj, żeby to było takie łatwe). A jak nie, to no cóż, gramy dalej i narzekamy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27944

Guest
z Noname nie rozmawiam wiec możesz dalej pisać.
Dziękuję za przemilczenie, nie omieszkam też pisać dalej taj jak Pan Doktor zaleca :)

Jerzy Janowicz polskiego grepolis :) Mogą z nim rozmawiać tylko ci którzy osiągneli tyle co on,reszta nie jest na jego poziomie :p
Nic nie osiągnąłem, ale jakbym osiągnął tyle co doktorek to w sumie też nic - jesteśmy równi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
cześć Dex:)
Czyżby sam Król zamierzał tu grać? Same znakomitości jak widzę.
 

DeletedUser4218

Guest
Ja tam bym się z doktorkiem nie równała, to grozi
53bcb3440011a859483c0bb3

Nie ma co ryzykować.

A co tam na świecie słychać? Wyrzym ma już 3 miasta?
Ktoś jeszcze ma już dwa?

Złotko zarobić da się?
 

DeletedUser25484

Guest
Ja tam bym się z doktorkiem nie równała, to grozi
53bcb3440011a859483c0bb3

Nie ma co ryzykować.

A co tam na świecie słychać? Wyrzym ma już 3 miasta?
Ktoś jeszcze ma już dwa?

Złotko zarobić da się?
Na świecie trwa rozbudowa miast i wojsk,wyrzym na razie ma dwa miasta,kilka osób już ma dwa miasta :) Złotko zarobić się da,nie ma żadnego problemu...
 

DeletedUser27944

Guest
cześć Dex:)
Czyżby sam Król zamierzał tu grać? Same znakomitości jak widzę.
Hej skarbie ;-)
Nie widzę żadnego króla, za to cała masa giermków
Nie wiem nawet czym godzien tego świata... Pogram, postaram się, zrobię co się da
A co tam u Ciebie?
 

DeletedUser11134

Guest
Hej skarbie ;-)
Nie widzę żadnego króla, za to cała masa giermków
Nie wiem nawet czym godzien tego świata... Pogram, postaram się, zrobię co się da
A co tam u Ciebie?
wpadłam bo słyszałam, że profile sojuszów ciekawe, to sobie pooglądam. Ale ogólnie czasu brak na grę, więc tylko na KOS klikam.
Ja nie wiem, czy ten świat jest Ciebie godzien:) no ale może tak.
 

DeletedUser27944

Guest
Mylisz pojęcia, to ja jestem świata nie godzien... Jak będziesz tak gadać to mnie napadną zanim w ogóle wyruszę :)
Nie uwierzysz, ale obiecałem sobie nigdy do tego dziadostwa nie wracać - ciach, pach - zajrzałem na chwilę, a tu nowy świat - i myślę sobie - może i diabeł mnie tu skierował, ale w szczytnym celu :)
Przyjemność przede wszystkim
 

DeletedUser11134

Guest
tak na to patrząc to oczywiście, że nie jesteś godzien. zresztą wszyscy znają moją przesadną uprzejmość:)
uwierzę, bo każdy sobie obiecywał. Gra głupia nudna, coraz bardziej psuta, bociarze, eventy, złotnicy.. po prostu dno. I nic, dalej gramy, nic nie zrobisz..
 

DeletedUser27944

Guest
Mimo wszystkich tych wad i tak chwilowo nie mam nic lepszego do roboty :) A świat naprawdę zapowiada się ciekawy
 

DeletedUser3480

Guest
buahaha rozumiem że nie odbiegają także od graczy z petrodolarami ?? xD ale mnie teraz rozbawiłeś
na ilu serwerach en grałeś? 2-3 ?
ojj adasko ty nawet przy żarcie usiłujesz pokazać ze masz większego. ale ok nie wiem na ilu serwerach grałem pewnie na nastu ale nigdy na tylu co ty i nigdy tak dobrze jak ty
 

DeletedUser25484

Guest
No to fajnie będzie blisko Ciebie wbić i Cię podgryzać, a miasteczka nie budować.
Świat z morale, fajnie byś mi punktów nabił, by mnie podbić
smiley_emoticons_lol.gif


Nie szalej tak, bo morale Cię zjedzą
smiley_emoticons_hust.gif

I dzięki temu rozgrywka jest ciekawsza :)
 
Do góry