Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
zyczenia_swiateczne__q7_orig.gif
 
Gram sobie na moim jak dotąd ulubionym świecie :) :)
Kobieta, lat 20/21 :cool: TAK TAK JESTEM KOBIETĄ ! WOW. "Pimpus1996" - mylące! :D:D
Imię: Marika
Mieszkanka województwa Łódzkiego :p
Sojusz: SeaHunters obecnie Dyplomatyczni-SeaHunters ;)

Nie ma najmniejszego zamiaru "podwyższać niczyjego ego" :cool::rolleyes:

To w końcu 20 czy 21?
smiley_emoticons_confusednew.gif
bo to w sumie istotna różnica
 

DeletedUser28877

Guest
20 lat, 5 miesięcy i 24 dni. :p
I nie! Nie jestem Franek nie mam 36 lat :)
 

DeletedUser23003

Guest
Dajcie spokoj dziewczynie. Ja zbieram sie na odwage zeby napisac do niej na priv :D
 

DeletedUser9983

Guest
Jedynym pozytywem pojawienia się pimpka jest to, że udało się nam zapewnić sobie bezloczkowe święta..
Dziwi jednak fakt, że jak facet zobaczy kobietę to wystawia język i zaczyna sapać... Ubaw po drugiej stronie musi być niezły.
 

DeletedUser28877

Guest
Ojej jak miło hahaha :p
Ubaw? Nie, przyzwyczaiłam się do takich reakcji ze strony mężczyzn zarówno tu w świecie internetowym jak i w świecie realnym :):):)
 

DeletedUser4313

Guest
Korzystając z przerwy świątecznej postanowiłem podszkolić się z historii najnowszej naszego świata i znalazłem post Potuska
Najwięcej graczy korzystających z GRCRT to gracze z Francji (10.68%), na drugim miejscu Polska (10,19%), później Niemcy (8,91%). Z Polski przez te wszystkie lata działalności (poza zaprzyjaźnioną osobą) nie otrzymaliśmy ani jednej darowizny.
Mnie zaczyna drażnić postawa roszczeniowa i szukanie czy my aby coś komuś...

i zrobiło mi się po prostu głupio.
Tak więc może na chwilę zapomnimy prężeniu wirtualnych muskułów i wszyscy jak jeden mąż ( lub żona ) wciśniemy "Przekaż darowiznę" na pierwszej zakładce naszego ulubionego konwertera ?
 

DeletedUser28884

Guest
Hah, a kiedy ja ostatnio z tego konwertera korzystałem? :)

W sumie wielka zasługa Potuska. Tyle przywilejów w jednym module..

GRCRT musi również u mnie zagościć na świecie Nikaia.
 

DeletedUser4387

Guest
Ojej jak miło hahaha :p
Ubaw? Nie, przyzwyczaiłam się do takich reakcji ze strony mężczyzn zarówno tu w świecie internetowym jak i w świecie realnym :):):)

Jeżeli nie jesteś blondynką i nie masz loków i długich czerwonych paznokci to kariery na tym świecie nie zrobisz
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
Do góry