Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9983

Guest
Jeżeli nie jesteś blondynką i nie masz loków i długich czerwonych paznokci to kariery na tym świecie nie zrobisz
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Nie wymagaj zbyt wiele. Wystarczy żeby nie była ruda....
 

DeletedUser28877

Guest
Farbowany rudy się nie liczy :cool: hahaxd
Ps. Kasztanowo Wiśniowy kolor ☺
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Pimpusiu, bez foty nawet nie startuj. Za dużo tu już było 16 letnich dziewic co się okazywały brodatymi dziadami w porwanym podkoszulku. Sio!


Korzystając z przerwy świątecznej postanowiłem podszkolić się z historii najnowszej naszego świata i znalazłem post Potuska


i zrobiło mi się po prostu głupio.
Tak więc może na chwilę zapomnimy prężeniu wirtualnych muskułów i wszyscy jak jeden mąż ( lub żona ) wciśniemy "Przekaż darowiznę" na pierwszej zakładce naszego ulubionego konwertera ?

Idealista jak zawsze :)

ps.
I miło widzieć ponownie. Gdzie grasz? Odezwij się do NieMamNeta ;)
 

DeletedUser28877

Guest
Pimpusiu, bez foty nawet nie startuj. Za dużo tu już było 16 letnich dziewic co się okazywały brodatymi dziadami w porwanym podkoszulku. Sio!




Idealista jak zawsze :)

ps.
I miło widzieć ponownie. Gdzie grasz? Odezwij się do NieMamNeta ;)

Odczytaj wiadomosc priv ;-)
 

DeletedUser13617

Guest
Okej - potwierdzam. Pimpuś to młoda kobieta. Trochę podobna do do swego avatara z FO. Możecie się zalecać i adorować
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Taki to pożyje.. Ale skoro odpuścił i pozwolił adorować to znaczy, że coś jednak jest nie halo..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
No pewnie, ze coś nie tak. Przecież to "wróg"
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
Już pimpuś został zdemaskowany. Cholery myślały, ze podsuną szefowi Kasyna młodą laskę, a ten się zakocha i doprowadzi do upadku sojuszu. A tu nic z tego. Po pierwsze to MG nie ma serca, a po drugie kilka lat temu był miły dla takiej jednej i się do dziś dzień nie moze od niej uwolnić.
 

DeletedUser28877

Guest
Nikt nikomu mnie nie podsuwał tutaj Słowa "Juz Pimpus zostal zdemaskowany" raczej zaskoczenie ani zdemaskowanie niewchodzi w gre, bo wypowiadam się tutaj pod swoim Nickiem z gry "Pimpus1996".:cool::cool: Kolega wyżej potwierdził moją kobiecość po tym jak zobaczył mój zdjecie, a dostał je po to aby rozwiać jego wątpliwości "Czy jestem mężczyzna czy kobieta "
 

DeletedUser12136

Guest
Polska język, trudna język, żart pojęcie nieznane :) Już widzisz Kuba co nie tak ;)

Uprzejmie proszę przekazać Loczkowi, że w nocy się śpi :)
 

DeletedUser11134

Guest
Pimpusio droga, jak masz tajny plan, aby się dostać do Kasyna, i pokonać wroga od wewnątrz, to z tego co wiem potrzebne są co najmniej trzy foty dla MG. Bez ubrania.
 

DeletedUser11447

Guest
Hini droga, a skąd Ty to kochana wiesz?
smiley_emoticons_biggrin.gif

No chyba nie powiesz mi, że z autopsji
smiley_emoticons_lol.gif
bo nie uwierzę
 

DeletedUser11134

Guest
Marto, ciekawość - pierwszy stopień do piekła.
Poprzestańmy na tym, że wiem. Jak się sklepik frontowy prowadzi, to się wiele wie.
I tu przechodzimy gładko do wznowionych z rozmachem dzisiaj o północy działań wojennych ....
 

DeletedUser9983

Guest
Żeby nie było rozczarowania wklejam wizualizację minimalnej prezencji.
roulette-live2.jpg

Zaznaczę od razu, że tego typu kobiety proszone są o nie pisanie od razu do szefa bo on tego sobie nie życzy i nie ma dla Was czasu.. Weryfikacja polega na przyjeźdze do mnie na tydzień. Jeżeli moja aktywność na grepo spadnie to oznacza spore szanse na przyjęcie. Jeżeli załączę urlop to angaż macie zapewniony...
 

DeletedUser11134

Guest
Żeby nie było rozczarowania wklejam wizualizację minimalnej prezencji.
roulette-live2.jpg

Ale ta pani miała operację plastyczną na biust:)
Patrząc po avkach Pań na tym forum, to myślę, że Marta spełnia minimalne kryteria.
Mnie na Nikaia rakiety balistyczne nad sklepem latają, a Wy tu o - z przeproszeniem - ( ......) rozprawiacie...
 
Do góry